Telefonu kastırma yolları

Bu konuyu okuyanlar

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
325
Birinci olarak bunu yapma sebebin çok mantıksız. İkinci olarak bunu demek bana düşmez ama zamanında ucuz bir telefon alan çoğu aile düşük sınıf bir aile oluyor. Üçüncü olarak ailenin sana başka telefon alacak maddi gücü var mı? Hiç bunları düşündün mü? Neyse konuya geri dönelim. Böyle bir şeyi yapmanı asla ama asla önermiyorum. Ama fazla fotoğraf ve video doldurup alanında azcık bile alan bırakmayıp pili ve rami çok yiyen uygulamaları arka planda açık tutarsan çok rahat kasacaktır.

Toki4182

Asistan
Reaksiyon puanı
70
İçine boş şeyler yükle video fotoğraf doldur kasar ama sizin gibi elindekiyle yetinemeyenleri görünce üzülüyorum telefonu dahi olmayan kişiler var bu dünyada.
Telefonu gereksiz kullananları görünce ben daha çok üzülüyorum. 7/24... Hiç telefon illetine bulaşmasınlar çok daha hayrlı.

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
419
Ağalar sa
Elimde J6+ var
Ve bunu nasıl yavaşlatabilirim
Kastirabilirim
Yeni telefon aldırmak istiyorum
Telefonun iPhone 4, S3 mini, ,kötü bir telefon olsa yeni cihaz istemen normal ama j6+ kötü bir telefon değil birde belki ailenin parası yoktur telefonu bozarsan telefonsuz kalabilirsin bence ailenden yeni bir cihaz istemen daha doğru olur

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
İnsanlar ne kadar garip. Elindekinin kıymetini değerini bilmiyorlar. Hep daha iyisini istiyorlar. Sanki çok rahat bir şekilde alınıyor telefon veya benzeri. Para kazanmakta kolay değil. Emek harcayarak çalışarak kazanılıyor. Buna benzer konuları hiç sevmiyorum. Yenisini almak için elindekini bile bile bozacak sonra kendi kendine masraf çıkarak sadece. Ya da ailesine.

Son düzenleme:

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Ağalar sa
Elimde J6+ var
Kastirabilirim
Ailenin durumu olmayabilir, alacak gücü falan. Şimdi empati yap, daha yiyecek içecek zor alan bir babasın ve oğlun elindeki telefonu kastırıp seni zorla yeni telefona yönlendiriyor. Güzel mi sence ?

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Zaten Samsung ve Redmi alırsan 1 yıl sonra kullanılamayacak derecede kasıyor. 1 yıl bekle kasar :D
Samsung J6 Plus giriş seviyesi bir cihaz. Samsung un giriş seviye cihazları 1 yılı bırakın 1 ayda kasma sorunları çıkarabiliyor. Şuanda o cihaz kasıyodur bile çünkü 2018 de çıkmış bir cihaz. Bu arada uzun ömürlü bir sıfır Samsung alınacaksa en düşük A52 alınmalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ağalar sa
Elimde J6+ var
Kastirabilirim
Yavaşlatmak yerine cihazınızı satıp,ikinci el Galaxy S8 veya S9 almanızı tavsiye ederim.

Reaksiyon puanı
70
İnsanlar ne kadar garip. Elindekinin kıymetini değerini bilmiyorlar. Hep daha iyisini istiyorlar. Sanki çok rahat bir şekilde alınıyor telefon veya benzeri. Para kazanmakta kolay değil. Emek harcayarak çalışarak kazanılıyor. Buna benzer konuları hiç sevmiyorum. Yenisini almak için elindekini bile bile bozacak sonra kendi kendine masraf çıkarak sadece. Ya da ailesine.
Paramız varki istiyorum değilmi?

Samsung J6 Plus giriş seviyesi bir cihaz. Samsung un giriş seviye cihazları 1 yılı bırakın 1 ayda kasma sorunları çıkarabiliyor. Şuanda o cihaz kasıyodur bile çünkü 2018 de çıkmış bir cihaz. Bu arada uzun ömürlü bir sıfır Samsung alınacaksa en düşük A52 alınmalı.

Yavaşlatmak yerine cihazınızı satıp,ikinci el Galaxy S8 veya S9 almanızı tavsiye ederim.
Oppo A74 alıyoruz

Ailenin durumu olmayabilir, alacak gücü falan. Şimdi empati yap, daha yiyecek içecek zor alan bir babasın ve oğlun elindeki telefonu kastırıp seni zorla yeni telefona yönlendiriyor. Güzel mi sence ?
Durumumuz iyi Hocam oppo A74 alıyoruz

Telefonun iPhone 4, S3 mini, ,kötü bir telefon olsa yeni cihaz istemen normal ama j6+ kötü bir telefon değil birde belki ailenin parası yoktur telefonu bozarsan telefonsuz kalabilirsin bence ailenden yeni bir cihaz istemen daha doğru olur
Hocam kilit ekranında bile kasıyor oppo A74 alıyoruz

f1rinci

Asistan
Reaksiyon puanı
83
root yapıp işlemci çalışma frekansını kısabilirsin.

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
250
Google playden gördüğün tüm uygulamaları yükle 5 6 tane uygulama ard arda açık bırak telefonu sonra rootla.