Telefonlarda internet PC de yok

Bu konuyu okuyanlar

Emir bayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Konuyu hangi sekmede açıcağımı bilemedim buraya yazıyorum kusura bakmayın.Bilgisayarı sıfır almıştık opera kullanıyorum YouTubea giremiyorum Google açılmıyor ama yandex.com yazınca üstteki kısma açılıyor yandexte istedigim şeye girebiliyorum ama Google yazınca yada YouTube falan yazınca internet bağlantısı yok yada bağlantı gizli değil hatası alıyorum. Bunun çözümü nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kelimeler falan birbirine girmiş ama siz anlarsınız zaten sorun olmaz sanırım ?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Konuyu hangi sekmede açıcağımı bilemedim buraya yazıyorum kusura bakmayın.Bilgisayarı sıfır almıştık opera kullanıyorum YouTubea giremiyorum Google açılmıyor ama yandex.com yazınca üstteki kısma açılıyor yandexte istedigim şeye girebiliyorum ama Google yazınca yada YouTube falan yazınca internet bağlantısı yok yada bağlantı gizli değil hatası alıyorum. Bunun çözümü nedir?
bilgisayarda virüs olabilir malwarebytes ile taratır mısınız ? ayrıca konunun olduğu kısmı değiştirmenizi öneririm kapanabilir.

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580

Virgül falan birbirine girmiş ama siz anlarsınız zaten sorun olmaz sanırım ?
Opera yerine başka bir tarayıcı kullanın o halde.

Emir bayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
30
bilgisayarda virüs olabilir malwarebytes ile taratır mısınız ? ayrıca konunun olduğu kısmı değiştirmenizi öneririm kapanabilir.
Hangi konuda açıcağımı bilemedim :/ Malwarebytes dediğiniz Windows’un kendi güvenlik sistemi mi?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Ücretsiz sürümü ile taratabilirsiniz isterseniz sonra silersiniz bir problem olmaz.

Emir bayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Ücretsiz sürümü gayet yeterli.
Tamamdır teşekkür ederim eğer sorunum çözülürse yazarım yine

Ücretsiz sürümü ile taratabilirsiniz isterseniz sonra silersiniz bir problem olmaz.
Merhaba 8 adet virus gibi bir sey buldu karantinaya bastım ama hala aynı hatayı alıyorum. Telefondan falan girince bi sorun çıkmıyor yandexten de istedigim siteye girebiliyorum ama Google ve YouTube açılmıyor. İnternet bağlantısı yok hatası alıyorum :///

Son düzenleme: