Telefona Sabit Ücret Ödemeyin - TTNET ALO

Darknes$

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
351
ttnetalohaber1334918301.jpg

TTNET Alo nedir?

TTNET'in Türk Telekom Santralleri üzerinden sabit telefon erişim hizmetini sunmasıdır. TTNET Alo ile telefon numaralarını her zamanki gibi arayarak şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ve GSM yönlerine görüşmelerinizi avantajlı paketlerle gerçekleştirebilirsiniz.

mCdYzVc.png

CxkjjBr.png

BaZ59c7.png

Detaylı bilgi ; http://www.ttnet.com.tr/bireysel/Telefon/ttnetalo/Sayfalar/Sabit-Ses-Hizmeti.aspx

**Telefon kullanıyorsanız yada kullanmak zorundaysanız, 12 Ay taahhüt vererek Türk Telekom'dan TTNET Alo'ya geçiş yapın ( 15TL ) sabit ücret ödemeyin..
(12 ay ) . Bir kereye mahsus bağlantı ücreti alınır. Taahhüt bitiminde 15 TL sabit ücret + geçiş yapacağınız kampanya fiyatı üzerinden ücretlendilirsiniz...

Başvuru : TTNET Satış Noktaları, Türk Telekom Ofisleri

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
sabit telefon mu kaldı bu devirde herkesin bi telefonu var 3310 bile olsa var yani onlada konuşuluyor

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Sabit ücret ödemeyin diyor paketler dahil 15 lira diyor arkadaş zaten 17 tl veriyorum sırf internet için tuttuğum telefona bide 2 tl için 12 ay taahhüt mu vericem

hltt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar bizzat uyguladığım yöntemi söyleyeyim. 20 mb fiber kullanıyorum ttnet. Daha önce iki defa taahhüt verdim. Konyada yaşarken sıkıntı yaşamamama rağmen izmire geldiğimde sıkıntı yaşamaya başlamıştım. Neyse sorunlar halledildi ama benim sinirim geçmiyordu. Üstelik telefon artı internete 90 tl gibi bir rakam ödemekte canımı sıkıyordu. Son taahhütüm bitince telekoma gittim ve iptal isteğnde bulundum. oradaki müşteri ilişkileri temsilcisi bana sadece iptal etmek isteyen ya da yeni abonelere önerdiği bir paket önerdi. 20 mb fiber, ilk iki ay ücretsiz sonra 44 tl. ve telefon içinde hiç fatura ödemiyorum. Taahhütü olmayanlar, ttnetten başka alternatifi olmayanlar bir denesinler derim.

kadir5050

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben 2 yıldır ttnet yalın ınternetını kullanıyorum 49.99 hersey dahıl fatura dıyor. 2 tl baglantı ucretı yansıtıyor aylık 52 lıra sınırsız ınternet kullanıyorum. adıl kullanım kotası da 100gb fazlasıyla yetıyor... ev telefonu ve faturası derdıyle hıc ugrasmadım...

not: unıversıte ogrencısıne yapmış oldugu bır kampanya. ama unv ogrencısı olmayana da aynı tarıfeyı verdıgını gordum. yanı ogrencı olmayada gerek yok

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Geçin Süperonline Fibere telefona sabit ücret ödemeyin.
Bu Kadar Basit.:mrgreen:

rebeel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bizzat uyguladığım yöntemi söyleyeyim. 20 mb fiber kullanıyorum ttnet. Daha önce iki defa taahhüt verdim. Konyada yaşarken sıkıntı yaşamamama rağmen izmire geldiğimde sıkıntı yaşamaya başlamıştım. Neyse sorunlar halledildi ama benim sinirim geçmiyordu. Üstelik telefon artı internete 90 tl gibi bir rakam ödemekte canımı sıkıyordu. Son taahhütüm bitince telekoma gittim ve iptal isteğnde bulundum. oradaki müşteri ilişkileri temsilcisi bana sadece iptal etmek isteyen ya da yeni abonelere önerdiği bir paket önerdi. 20 mb fiber, ilk iki ay ücretsiz sonra 44 tl. ve telefon içinde hiç fatura ödemiyorum. Taahhütü olmayanlar, ttnetten başka alternatifi olmayanlar bir denesinler derim.

Bende bu yöntemi deneyeceğim bakalım banada bu teklifi vereceklermi. Ev telefonunu hiç kullanmıyorum ayda 23 TL ödüyorum boşu boşuna.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Bende bu yöntemi deneyeceğim bakalım banada bu teklifi vereceklermi. Ev telefonunu hiç kullanmıyorum ayda 23 TL ödüyorum boşu boşuna.
Sizin gibiler olmasa aç kalır zaten ttnet, ödeyin 23 lirayı boş yere.

kemalerdemcicek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sabit ücret 15 tl vede 12 ay tahaaüt çokta makul bişey değil türktelekom aptalda değil bunuda düşünmek lazım bu kampanyaya başvurmadan önce .

__kadıköyRAP__

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
ttnet alo bulunduğum yerde geçerli değilmiş, sanki fiber internet istiyoruz anasını satayım ne demek altyapı yok
altyapı yoksa beni arayıp niye ttnet aloya geçirelim diyorsunuz, vallahi çok garip adamlar bu ttnet

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Valla bende aynısını yaptım. Adamlar iptali duyunca size özel kampanyamız var deyip sabit ücreti bile almıyorlar