Telefona Root Attım Şuan Hiçbir Şekilde Açılmıyor !!!

Bu konuyu okuyanlar

bayramcontay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar...
Elimde LG P760 marka bir cep telefonum var.Telefonum sabahleyin ana ekran dondu diyerek hata raporu veriyordu ve bende restart attım ve telefon açılış ekranında lg logusu geliyor ancak açılmıyordu daha sonra ise usb ile pc ye bağlayarak lg mobile support tool programı ile tekrar formatlamaya kalktım daha öncede benzer bir vakada aynı yöntem ile telefonu kurtarmıştım.Sabahtan başlattım programı dosyaları indirme aşaması geçti daha sonra yükleme aşamasında hata verip program yeniden deneyiniz uyarısı verdi.Bende bir kez daha başlattım programı ve okula gittim geldiğimde program yine aynı hatayı vermişti ve telefon kapalı durumda idi.Şuan hiçbir şekilde telefon açılmıyor hiç tepki vermiyor ışığı falanda yanmıyor.Anakartın yanmış olmasından korkuyorum sizce sorun nedir anlayan arkadaşlar acil yardım edebilirlermi lütfen şu aralar telefona baya bir ihtiyacım var...

Bir de ben anakarttan şüpheleniyorum acaba anakart yandıysa değiştirsem en ucuz kaça olur veya anakart tamiri olurmu.300-500 lira gibi bir fiyat tutarsa sizce napmalıyım bu haliyle satayımmı yoksa yaptıryımmı bu konularda da biraz yardımcı olursanız sevinirim şimididen teşkkürler.

Not: telefonlardan çok iyi anlamam ama hiç de anlamıyor değilim yinede cümleleri biraz açıklayıcı kurarsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler...

bayramcontay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Açıkcası yapamadım telefon açılmıyor power+home+ses kısma tuşlarına basıyorum ve LG logosu geliyor o ekranda takılıyor ve hiç bir tepkime vermiyor.Bende bilgisayardan root atmaya çalışdığımda da belli aşamları geçiyor %50 sini falan tamamladıktan sonra program hata veriyor ve yeninden dene uyarısı beliriyor tekrar denesemde defalarca sonuç yine aynı sürekli aynı hata... hatanın resmini attım
Ekli dosyayı görüntüle 14592