Soru Telefon yedekleme

Bu konuyu okuyanlar

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Merhaba Poco X3 Pro kullanmaktayım cihazımı sıfırlamak istiyorum ancak nasıl yedek yapabileceğimi bilmiyorum. Yedek için elimde kullanabileceğim bilgisayar ve farklı bir xiaomi telefon bulunmakta. ( ikinci alan şeklinde yararlanabilirim 80 GB boş alanı var ) Ne yapmamı önerirsiniz. Mi Taşıyıcı ile denedim olmuyor.

zaferozkan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Yedekten kastın uygulama ve ayarlar ise mi hesaba ve Google hesaba yapıyor yeni kurulumdan sonra cihaz aynı şekilde geri geliyor, resimleri yedeklemek isityorsan Google foto yada PC kullanabilirsin, Redmi Note 10 pro 5g kullanıyorum yedekten geri yükle deyince aynen geri geliyor cihazım

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Yedekten kastın uygulama ve ayarlar ise mi hesaba ve Google hesaba yapıyor yeni kurulumdan sonra cihaz aynı şekilde geri geliyor, resimleri yedeklemek isityorsan Google foto yada PC kullanabilirsin, Redmi Note 10 pro 5g kullanıyorum yedekten geri yükle deyince aynen geri geliyor cihazım
1. önceliğim resimlerimin yedeklenmesi ve resimlerim çok dağınık biçimde klasörlerde ve dosyaların kapladığı alan 30 GB civarı bunları google fotoğraflar da depolamadan kaynaklı yedekleyemiyorum. Bilgisayara atarken de dağınık olduğundan yedekleyemiyorum.

zaferozkan

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Bilgisayarda bir düzenleme yapmak durumundasin maalesef.

Son mesajlar