Telefon Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Önereceğiniz telefonların fiyatı minimum 1100 Tl olsun lütfen. Şuan çok kararsız kaldım S3 almak istiyorum aynı zamanda Note II yi de beklemek istiyorum ama S3 alırsam Note II'den vazgeçmem gerekecek. Telefonu şimdi almaya karar verirsem 1100 tl nakit verip geri kalanını taksit ile ödemeyi düşünüyorum bu yüzden bütçemi de fazla zorlamak istemiyorum. Şimdi alırsam ilk tercihim Manisa'da 1600 tl civarında sıfır S3 bulursam onu almak olacaktır ama bulamazsam aklım note ve s2 ye kayıyor biraz. Telefon almam lazım ama çok kararsızım yardımcı olursanız sevinirim :).

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
iPhone düşünmüyorum. Çok basit geliyor sıkıcı bir arayüze sahip pahalı bir oyuncak gibi

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
iPhone'un alınma nedenini kendimce açıklayayım.. Samsung gibi habire telefon çıkarmıyorlar.. Çıktıktan sonra fiyatı hemen düşmüyor.. Android karşısında daha düzenli ve kasmayan bir telefon.. Hani şimdi iPhone 4S'in ilk çıkış Sıfır fiyatıyla arasındaki fiyat farkına bak. Bir de s3 ün 4S kadar zaman geçtikten sonraki fiyatına bak.. iphone en az 4 sürüm destekleyecek fakat s3 2 güncellemeden sonrasını desteklemeyecek gibime geliyor. Bu tür şeyler düşünülmeli..

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Önereceğiniz telefonların fiyatı minimum 1100 Tl olsun lütfen. Şuan çok kararsız kaldım S3 almak istiyorum aynı zamanda Note II yi de beklemek istiyorum ama S3 alırsam Note II'den vazgeçmem gerekecek. Telefonu şimdi almaya karar verirsem 1100 tl nakit verip geri kalanını taksit ile ödemeyi düşünüyorum bu yüzden bütçemi de fazla zorlamak istemiyorum. Şimdi alırsam ilk tercihim Manisa'da 1600 tl civarında sıfır S3 bulursam onu almak olacaktır ama bulamazsam aklım note ve s2 ye kayıyor biraz. Telefon almam lazım ama çok kararsızım yardımcı olursanız sevinirim :).
kardeş bence her türlü note 2 ve iphone 5 i bekle bunlar pazarı baya ucuzlaştıracak o zaman da s3 alırsın madem iphone sevmiyorsun note 2 biraz fazla büyük bence s3 daha mantıklı

iPhone'un alınma nedenini kendime açıklayayım.. Samsung gibi habire telefon çıkarmıyorlar.. Çıktıktan sonra fiyatı hemen düşmüyor.. Android karşısında daha düzenli ve kasmayan bir telefon.. Hani şimdi iPhone 4S'in ilk çıkış Sıfır fiyatıyla arasındaki fiyat farkına bak. Bir de s3 ün 4S kadar zaman geçtikten sonraki fiyatına bak.. iphone en az 4 sürüm destekleyecek fakat s3 2 güncellemeden sonrasını desteklemeyecek gibime geliyor. Bu tür şeyler düşünülmeli..
haklısın bencede apple ama madem arkadaş apple istemiyor bizde ona başka şeyler öneririz:D

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Şuandaki iPhone al diyenler rakibinin S2 olduğunu biliyordur umarım Jelly Bean Bir devrim ve şuandaki JellyBean olmayan cihazlara Jelly Bean yüklendikten sonra 2 katı performans alıcak . yani s3 30 fps lik menü geçişleri 60 fps olucak. Bu da demek oluyorki takılmadan eser yok . Yani android özgür ruhlu biri için denebilir. Eğer ki illa iPhone diyorsanız 5i bekleyin.

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Şuandaki iPhone al diyenler rakibinin S2 olduğunu biliyordur umarım Jelly Bean Bir devrim ve şuandaki JellyBean olmayan cihazlara Jelly Bean yüklendikten sonra 2 katı performans alıcak . yani s3 30 fps lik menü geçişleri 60 fps olucak. Bu da demek oluyorki takılmadan eser yok . Yani android özgür ruhlu biri için denebilir. Eğer ki illa iPhone diyorsanız 5i bekleyin.

ben yeni gelen bir sürümün telefonu daha performanslı yapacağına inanmıyorum fakat umarım dediğiniz olur.. S2 bence hiçbir zaman iPhone 4'ün bile rakibi olamaz..

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Şimdi iPhone alınmaz.iPhone 5 çıkacak.S3 al.

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
ben yeni gelen bir sürümün telefonu daha performanslı yapacağına inanmıyorum fakat umarım dediğiniz olur.. S2 bence hiçbir zaman iPhone 4'ün bile rakibi olamaz..
Size diğerleri gibi fanboy etiketi koymayacağım izninizle açıklama yapacağım ;
Sizin gözünüzde öyle olabilir. Herkes kendi fikirlerinde özgürdür. Ama illa ortada bir gerçek vardır ki gerçek budur. Tabiki dediğiniz gibi stabilite konusunda sorun yaşadı android .Ama şuanda jelly bean ile sıfır soruna indirgedi bu olayı . İşlemci çözünürlük ekran boyutu GPU dikkate alındığında şuan dediğim gibi s2 rakibidir. S3 şuan amiral gemi ünvanına sahip bir telefondur ki iphone 5 ile bu değişebilir. Rakibi iphone 5 olacağına inanılan bir telefon . Ama çıkmayan bir telefon hakkında birşey söyleyemem . Kimse de söyleyemez.

Tabi bunlar bilimsel yanı . Kimi vardır İphone ile yapamaz kapalı kutu der , kimi vardır ben android ile uğraşamam .

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Size diğerleri gibi fanboy etiketi koymayacağım izninizle açıklama yapacağım ;
Sizin gözünüzde öyle olabilir. Herkes kendi fikirlerinde özgürdür. Ama illa ortada bir gerçek vardır ki gerçek budur. Tabiki dediğiniz gibi stabilite konusunda sorun yaşadı android .Ama şuanda jelly bean ile sıfır soruna indirgedi bu olayı . İşlemci çözünürlük ekran boyutu GPU dikkate alındığında şuan dediğim gibi s2 rakibidir. S3 şuan amiral gemi ünvanına sahip bir telefondur ki iphone 5 ile bu değişebilir. Rakibi iphone 5 olacağına inanılan bir telefon . Ama çıkmayan bir telefon hakkında birşey söyleyemem . Kimse de söyleyemez.

Tabi bunlar bilimsel yanı . Kimi vardır İphone ile yapamaz kapalı kutu der , kimi vardır ben android ile uğraşamam .

İşte o stabilite yüzünden diyorum. Yoksa ben ne iPhone kullanıyorum ne de Android. Jely Bean hakkında sıfır hata falan diyorsunuz da yanlış anlamayın nerden okudunuz bana link atar mısınız? Jely Bean'deki yenilikleri bilmiyorum ben. Bi okuyayım daha dikkatli davranırım :)

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
S2 yada Note alırsam performans,ekran kalitesi,kamera,ses kalitesi gibi konularda S3 almadığıma pişman olur muyum? Note II çıktığında S3'ün ucuzlamasının hiç bir önemi kalmayacak benim için. Note II çıktığında fiyat konusunda bir problemim olmayacağı için S3 almaktan vazgeçerim.

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5

Bu sefer olmuş! diyesim geldi :) :D

S2 yada Note alırsam performans,ekran kalitesi,kamera,ses kalitesi gibi konularda S3 almadığıma pişman olur muyum? Note II çıktığında S3'ün ucuzlamasının hiç bir önemi kalmayacak benim için. Note II çıktığında fiyat konusunda bir problemim olmayacağı için S3 almaktan vazgeçerim.

S3 varken ve Note 2 çıkacakken sen S2 veya Note mu almayı düşünüyorsun? Yapma lütfen çok fena pişmanlık yaşarsın :)

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bu sefer olmuş! diyesim geldi :) :D

S3 varken ve Note 2 çıkacakken sen S2 veya Note mu almayı düşünüyorsun? Yapma lütfen çok fena pişmanlık yaşarsın :)
Evet olmuş :)
Ayrıca haklısınız note 2 birkere 2gb ram kullanıyor . Ram doldu şikayetine son . En yüksek oyunları aynı anda açsanız kasma olanağı yok.1 gbden fazlası kullanılacağını sanmıyorum zaten.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Evet olmuş :)
Ayrıca haklısınız note 2 birkere 2gb ram kullanıyor . Ram doldu şikayetine son . En yüksek oyunları aynı anda açsanız kasma olanağı yok.1 gbden fazlası kullanılacağını sanmıyorum zaten.
Note II yi beklemek en mantıklı yol gibi gözüküyor. Satışa sunulacak ilk partiden almayı düşünüyorum umarım sorunla karşılaşmam.

edmond_dantes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1350 peşin fiyatına sıfır ve garantili s3 verebilirim. bunun haricinde Türkiye ye geleceğiz zaman note 2 de talep toplayacağım. uyguna almış olursunuz. ondan da getireceğim. Samsung başlığına konu açtım

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
iPhone 5'de şans vermeyi düşünüyordum ama bu videoyu gördükten sonra vazgeçtim. Bu sefer video da gösterilen telefonun iPhone 5 olduğunu düşünüyorum.
[video=youtube;kaVzt-_zajE]http://www.youtube.com/watch?v=kaVzt-_zajE&feature=player_embedded[/video]

Son mesajlar