Telefon Sipariş

dikali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar.
Xiaomi Redmi Note 7 almak istiyorum ama bütçem belli başlı. Telefoncular 2500 TL fiyat biçerken hepsiburada.com da daha ucuz. Ve benim paramda sitedekine anca yetiyor. Sizce siteden telefon alınır mı ? Yani garanti gibi bir işim olduğunda ne yaparım ? Akrabam zamanında telefon almıştı ama telefon ingilizce olarak gelmişti, bu yüzden korkum var. İmei numarası kayıtlı mıdır ? İnternetten telefon alan arkadaşlar beni bilgilendirirse iyi olur.

genel izleyici kitlesi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
23
Merhabalar.
Xiaomi Redmi Note 7 almak istiyorum ama bütçem belli başlı. Telefoncular 2500 TL fiyat biçerken hepsiburada.com da daha ucuz. Ve benim paramda sitedekine anca yetiyor. Sizce siteden telefon alınır mı ? Yani garanti gibi bir işim olduğunda ne yaparım ? Akrabam zamanında telefon almıştı ama telefon ingilizce olarak gelmişti, bu yüzden korkum var. İmei numarası kayıtlı mıdır ? İnternetten telefon alan arkadaşlar beni bilgilendirirse iyi olur.
Hepsiburada kurumsal ve güvenilir bir sitedir. Bu konuda bir püf noktası vereyim: "satıcı" yazan bölümde Hepsiburada yazması önemlidir. Böylece ürünü direkt olarak Hepsiburada'nın kendisinden temin etmiş olursunuz.

dikali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bazılarının içinden kulaklık çıkmıyormuş, yorumlarda öyle yazıyordu. Mühim olan kulaklık değilde, telefonda bir sıkıntı çıkmaz değil mi ? (ingilizce menü,imei numarası kayıtlı olmayan cihaz vs)

genel izleyici kitlesi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
23
Bazılarının içinden kulaklık çıkmıyormuş, yorumlarda öyle yazıyordu. Mühim olan kulaklık değilde, telefonda bir sıkıntı çıkmaz değil mi ? (ingilizce menü,imei numarası kayıtlı olmayan cihaz vs)
Bana almak istediğiniz ürünün linkini atar mısınız?

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
Orjinalinde kulaklık yok zaten xiaomi markası genelinde öyle Birşey var kulaklık çıkmıyor telefonlarında.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gönül rahatlığı ile alın bir sıkıntı çıkmaz servislik iş olduğu zaman servis ile görüşür kargo ile yollarsınız.

dikali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sizce nasıldır veya bana öneriniz nedir ?

genel izleyici kitlesi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
23
Onu da alabilirsiniz ama hiçbir yamuk görmek istemiyorum derseniz (ki bence attığınız linkteki satıcı yamuk yapmaz) Xiaomi Redmi Note 7 64 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) Fiyatı ürününü alabilirsiniz. Hepsiburada Instagram gibi bir platform değil yani.

dikali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
o fiyatı karşılarım da, imeide bir sıkıntı yaşarmıyım oondan korkuyorum.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
arkadaşa ilk çıktığında aldırttım bu telefonu, çok memnun. 2 bin tl idi o zaman, şuanki fiyatıyla kaçırma al derim. ürünün altında 511 tane satın alan yorumu var, daha fazla soru sorman hata.

dikali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
arkadaşa ilk çıktığında aldırttım bu telefonu, çok memnun. 2 bin tl idi o zaman, şuanki fiyatıyla kaçırma al derim. ürünün altında 511 tane satın alan yorumu var, daha fazla soru sorman hata.
Burası bir forum değil mi? Soru sormam hakkına sahip olduğumu düşünüyorum. Arkadaş bıkarsa cevaplamaz zaten.

Drogba39

Profesör
Reaksiyon puanı
381
Migros'ta 1849 TL'ye görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam, oraya da bakabilirsin.

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Dostum şehrindeki telefoncuları da gezebilirsin. Distribütör veya Xiaomi garantili olduğu sürece sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum. Ayrıca telefoncularda bozdurma cihazlar bulabilirsin. Bozdurma cihaz dediğim şu; genellikle operatörden taksitle alınan telefonu kapalı kutu olarak peşin fiyata satıyorlar. 150/200 lira daha ucuza kapalı kutu cihaz alabilirsin bu şekilde. İnternet alışverişi için de hepsiburada sitesini tavsiye ederim. Satıcının hepsiburada olması daha iyi olur.

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112
bu kadar cok korkmana gerek yok. Bu firmalar güvenilir firmalardir..

istanbul bilisimde daha uygun fiyata var. pesin fiyati 1600 tl

cimri.com ya da akakce.com gibi sitelerden en uygun fiyatli olarak arayabilirsin. Benim aradigimda bu renkte bu karsima cikti.
siyah olarak bu renk var

1489 tl

ayrica bunlarin imei sinde de problem olmaz. Zaten ithal edilirken kayit ettiriliyor

dikali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hepinize teşekkürler. internetten yarın sipariş vericem hayırlısıyla.

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,526
Hepinize teşekkürler. internetten yarın sipariş vericem hayırlısıyla.
Hepsiburadadan şaşma sen
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu kadar cok korkmana gerek yok. Bu firmalar güvenilir firmalardir..

istanbul bilisimde daha uygun fiyata var. pesin fiyati 1600 tl

cimri.com ya da akakce.com gibi sitelerden en uygun fiyatli olarak arayabilirsin. Benim aradigimda bu renkte bu karsima cikti.
siyah olarak bu renk var

1489 tl

ayrica bunlarin imei sinde de problem olmaz. Zaten ithal edilirken kayit ettiriliyor
2. Link redmi note 7 değil redmi 7.