Telefon Seçimi

erdemenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle günümüz koşullarında beni oyun anlamında ve kamera anlamında iyi olan kastırmayacak bir telefon arıyorum. Xiaomi mi 6 nasıl? İthalatçı garenti sorun çıkarır mı? @Murat Burç

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bütçe ne kadar? Mİ6 oyunu da çatur çutur oynatır kamerası da mutlu eder.

M

Murat Burç

SDN Okuru
En uygun fiyata yüksek performans almak istiyorum. Bir de ithalatçı garantili olarak geliyor. Sıkıntı çıkarır mı?
Bilmem çıkarır mı çıkarmaz mı .
--- Gönderi Güncellendi ---
Bence sorun etme al geç Mİ6yı beğendiysen benim kardeşimde Mİ5S var 1 aylık , bir sorunu yok.

MEHMET IDRICAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
telefonuma cyongenmod yüklemek istedim ve twrp yi telefona kurdum.Bunu çalıştırmak için flashify diye bir program varmış bende bu programı kurdum flashladım reboot now yaptım. Telefon yeniden başlatıldı. Açılırken lg logosunda hata verdi. Tam lg logosunu solüst köşede şöyle bir hata verdi.

fastboot_init( ) error: allocating memory for ssd buffer

usb init ept @ x0_70000000 upc start ( )

diye arkadaşlar hata veriyor ne yapmalıyım acil. Bilgisayara bağladığımda bu aygıt arzalı hatası veriyor. FORMAT ATAMIYORUM DOWNLOUD MODUNA ALABİLİYORUM.
utfenbana yardım l
murat burç abi bana yardım et

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kalite anlamında nasıl sonuçta çin firması
Hoparlörün ses şiddeti ver parmak izi verimliliği dışında güzel cihaz hele o fiyata
Mİ5S de bu sorunlarda çözüldü OIS eklendi falan filan iyi yani alınır. S7lere çıkabilirsen S7leri de alabilirsin özellikle S7 Edge veya One Plus 5 bir sürü iyi cihaz var oralarda favorim tabi ki S7 Edge

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
abi bana yardım edin lutfen
Hocam mi6 al geç çok iyi telefon ama 2300 lere çıkabilirsen S7 öneririm ya da ithalatcı sıkıntı değildir sende 2477 TL mi ne s7 edge onu öneririm kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin ayrıca :)
Hocam mi6 al geç çok iyi telefon ama 2300 lere çıkabilirsen S7 öneririm ya da ithalatcı sıkıntı değildir sende 2477 TL mi ne s7 edge onu öneririm kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin ayrıca :)
pardon yanlış kişiye mesaj attım kimsenin resmi yok be :D

MEHMET IDRICAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
bence s7 al işletim sistemi falan super
s8 ve s7 edgeyi önermem

erdemenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2000tl civarı düşünüyorum .

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tamam S7lere çıkamıyorsan düşünme mi6yı al geç bu kadar net konuşuyorum. SD835 var daha ne olsun yahu

MEHMET IDRICAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
s7 edge çıktığı andan itibar en ekranında sıkıntı var. ekranın ortasında kırmızı bir çizgi oluşur ve bu dokunmatiğe zarar verir. sebebi:aşırı ısınmaktan
xiaomi bide türkiye garantisi yokki.İstanbul garantisi var

Reaksiyon puanı
5,171
telefonuma cyongenmod yüklemek istedim ve twrp yi telefona kurdum.Bunu çalıştırmak için flashify diye bir program varmış bende bu programı kurdum flashladım reboot now yaptım. Telefon yeniden başlatıldı. Açılırken lg logosunda hata verdi. Tam lg logosunu solüst köşede şöyle bir hata verdi.

fastboot_init( ) error: allocating memory for ssd buffer

usb init ept @ x0_70000000 upc start ( )

diye arkadaşlar hata veriyor ne yapmalıyım acil. Bilgisayara bağladığımda bu aygıt arzalı hatası veriyor. FORMAT ATAMIYORUM DOWNLOUD MODUNA ALABİLİYORUM.
utfenbana yardım l
murat burç abi bana yardım et

Oncelıkle lg den hiç anlamam bu yüzden hiçbir sorumluluk kabul etmem ama şu konu işini görür diye düşünüyorum

Root - {UNBRICK} twogbsd's simple unbrick guide.