Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Merhaba arkadaşlar
Ben yeni bir telefon alacağım. Alacağım telefon bana uyacak olması gerek.
Oyun oynarım, 3d felan oynamam. İnternette gezer, video seyrederim. Ekran parlaklığı, donmama, ekran genişliği (fazla olmasa da) benim için önemli. Benim şuan ki limitim 1400 civarı (1450 felan da olabilir).

Teşekkürler.

Not: Nokia ve androidsiz telefon istemiyorum. Kamera pek önemli değil.

bayonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1- iphone 4 16gb : 1900 TL
2- samsung i9100 galaxy s 2 : 1600 TL
3- samsung i9100 galaxy s : 1200 TL

Lg optimus ve Htc modellerini görüp inceleme kullanma fırsatım olmadığı için bilemiyorum alacağınız telefonu görmeden almamanız tavsiye olunur

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
lg optimus 3d tavsiye ederim ben şahsen. 3g falan oynamam demişsin ama olaya sadece 3d olarak bakmamalısın bence çünkü donanım bazında en iyi smartphone'lardan bir tanesi. galaxy nexus'tan sonra 2. sırada gelir bence. omap4 chipsetli çift çekirdek işlemci ve ddr2 ram kullanıyor ve yapılan hız testlerinde rakiplerine göre en iyi sonucu almış bir cihazdır. 4.3" 3d ekranı var tabi 2d olarak da kullanılabiliyor. ekran parlaklık oranı da gayet yeterli. 3d kayıt özellikli kamera mevcut. yani 3d özelliğini kullanmasan bile sahip olduğu güçlü donanımla tercih edilebilecek bir cihaz. fiyatı da rakiplerine göre daha uygun.

vladislav

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bence kendini hiç kasma 1500 lira gibi bi fiyata Optimus 3D al keyfine bak. Piyasada en güçlü telefon nexus'tur ondan sonradan optimus 3D'dir. İkiside OMAP 4 platformunda ve ikiside çift bellek çift kanal ve çift çekirdekli telefonlar piyasada ikisinin önünde hiçbi telefon duramaz.. Benim tavsiyem optimus 3D'dir. Gözlüksüz 3D teknolojiside cabasıdır. .

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Merhaba arkadaşlar
Ben yeni bir telefon alacağım. Alacağım telefon bana uyacak olması gerek.
Oyun oynarım, 3d felan oynamam. İnternette gezer, video seyrederim. Ekran parlaklığı, donmama, ekran genişliği (fazla olmasa da) benim için önemli. Benim şuan ki limitim 1400 civarı (1450 felan da olabilir).

Teşekkürler.

Not: Nokia ve androidsiz telefon istemiyorum. Kamera pek önemli değil.

Aradığınız özelliklere baktığımızda son derece oyun canavarı olduğunuz kanısına vardım, belkide yanılıyorumdur :)

Aradığınız fiyat aralıklarınzda sizin için uygun bir kaç model sıralıyacağım...

http://www.vatanbilgisayar.com/Cep ...lefonu-(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=57525

Sony Ericsson ARC 4,2 inch ekrana sahip, son derece sizin isteklerine cevap vereceğini düşündüğüm bir ürün..

Nitekim Android işletim sistemine sahip olması en başlıca avantajlarından, 8 mp kameraya sahip olmasıda cabası.. Ancak siz kamera önemli değil demişsiniz. yinede lazım olabilir :)

HTC Incredıble S

http://www.vatanbilgisayar.com/Cep ...s-cep-telefonu/productdetails.aspx?I_ID=57199

Aynı şekilde Android işletim sistemine sahip HTC 4 inch'lik ekranı ile göz dolduruyor, ancak HTC nin genel olarak ürünlerinde
şarj problemi olduğunu belirtmek istedim, ancak 2.3 ile çözebileceklerini düşünüyorum..

aslına bakarsanız 3D istemediğiniz için size 3D tavsiye etmedim... Lakin HTC EVO 3D vede Optimus 3D bence sizin için en ideal 2 cihazdı...

istedğiniz fiyat aralıklarındaki ürün arasından olmasada kendi kullandığım telefonuda tavsiye edebilirim size, 4,0 inch ekrana sahip olması benim için en büyük özelliği. Fiyatına göre,
Şuanda vatandaki fiyatı 950 TL..

http://www.vatanbilgisayar.com/Cep ...lefonu-(pembe)/productdetails.aspx?I_ID=56977

ben direk olarak maksimum fiyattaki ürünlere baktım :) bu arada. Seçim senin..

iyi günler :)