Öneri Haziran Ayı Piyasasında 5000Tl Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

muhammetsaglam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar iyi günler. Yani eğer değecekse, taş çatlasa 6K yaparım bütçemi. Ancak yani öncelikle 5000TL önerisi istiyorum, dediğim gibi değecekse gerçekten 6K yaparım bütçeyi.
Benim için birkaç şey çok önemli:
Kamera
Ekran
Tasarım
Performans
Batarya
(Geriye ne kaldı :D)
Neyse, bunlara önem veriyorum işte. Aklımda pek bir şey yok ama İphone SE 2020 düşünüyorum. Onunda ekranından biraz şüpheliyim. İşte küçük gelir, götürmez falan diye.
Sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum.
(Not: Küçük MAH değeri önemli değil. Yani batarya konusunda derken, günde 2-3 kere şarja takmak istemiyorum. Arada 2-3 el girer bir oyun oynar, sonra günlük işlerimi yaparım. O nedenle İphone SE 2020'nin bataryasını pek takmıyorum.)

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Poco F3 öneririm. Sadece kamerası fiyatına göre geri kalıyor ama yeterli. Kamera en önemli önceliğim demiyorsanız üzmez.

muhammetsaglam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Poco F3 öneririm. Sadece kamerası fiyatına göre geri kalıyor ama yeterli. Kamera en önemli önceliğim demiyorsanız üzmez.
Kameraya önem veriyorum ancak hani eğer "kötü" değilse sıkıntı değil. Peki İphone SE hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aklımda şey var, 2.elden düzgün İphone XR almak veya 2.elden İphone SE alabilirim.