Telefon Önerirmisiniz ?

Mrhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Evet arkadaşlar foruma yeni üye oldum hatta bu konuyu açmak için üye oldum herneyse biraz forumda dolaştım gm 5 plus ve lg g4 , lenovo p1 , asus zenfon 2 32g arasında kaldım
Bütçem üst sınır olarak 1500 aslında üstünede çıkabilirim ama günümüzdeki telefonların durumu belli ömrü hemen hemen 2 - 2,5 sene ama o kadar kullanıcağımı sannetmiyorum :)

Gm 5 plus un 2.partında sorunlar varmı 1 partında ışık sızması felan sorunlar vardı öyle okumuştum
ve 2.part üretilen mal olduğunu nerden anlıyacağız.

Lenovo p1 bataryası parmak izi okuyucusu dikkatimi çekti ama çok önemli değil

Önemli olanlar
-Kamera
-Bataryası
-3gb ram ve üzeri
-32gb hafızası
Çok oyun oyun oynayan birisi değilim hatta oynamam oynadım bir clash var genellikle sosyal medya ve fotoğraf için kullanıyorum
İphone + Win tel önermeyiniz
2.el telefon önerisine açığım ve 2.el telefon alırken elime aldığımda nelere dikkat etmeliyim.

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
3
Önerme demişsin lakin Anlattıkların tamamen İphone'u işaret ediyor.. Oyun yok. Sosyal medya.. Kamera, ram hafıza.. Tam bir İphone 5s :) ama eğer iphone istemiyorsan sana bi Sony Xperia M5 Tam sana göre..

Mrhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Önerme demişsin lakin Anlattıkların tamamen İphone'u işaret ediyor.. Oyun yok. Sosyal medya.. Kamera, ram hafıza.. Tam bir İphone 5s :) ama eğer iphone istemiyorsan sana bi Sony Xperia M5 Tam sana göre..
5s kamerası bana yetmez
M5 16gb bulunuyor vatanda oda bana yetmez ama kamerası iyiymis
Öneriniz için teşekkürler...

Scarneep

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Huawei g8 olabilir . Bir bak istersen .

Mrhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
kardeş sony xperia almada ne alırsan al bende m5 var beş para etmez kamerası çalışmıyor
Sony kamera olarak alaninda iyi olan bir firma ama bu sorunu baska söyleyen birisi olmadı servise gönderdiniz mi

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Sony leri iyi araştır ısınınca kamerası kapanıyo diyen çok kişi gördüm video çekerken...

enestas42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bence general mobile 5 plus
13mp ön kamera flashlı hemde arka kamera
32gb hafıza kartı 128gba kadar destekliybiliyo
4.5g destekliyo
google ile anlaşmalı olduğu için ilk sürümler ona düşüyo
3100mAh batarya
3gb ram
ekranı gorilla glass 4 ile korunuyo yani anahtarla ekranını cizsen bişey olmuyo
bitek oyun oynarken ısınması var
fiyat performans ürünü fiyatı 999tl

türk trk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sony kamera olarak alaninda iyi olan bir firma ama bu sorunu baska söyleyen birisi olmadı servise gönderdiniz mi
evet hemde 3 kere servise gönderdim sorun yok deyip geri genderdiler müşteri hizmetlerini aradım değişim telebinde bulundum hiç ilgilenmiyorlar

türk trk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
evet hemde 3 kere servise gönderdim sorun yok deyip geri genderdiler müşteri hizmetlerini aradım değişim telebinde bulundum hiç ilgilenmiyorlar
lanet olsun sony ye 4k ekran dünya nın en iyi kamerası deyip reklam yapıyorlar ama kamere çalışmıyor hata veriyor neden aldımki bu lanet telefonu hata bende samsung ipone varken gittik sony aldık sony nin kalitesine güvendim ama bu saatten sonra sony falan almam zeten kimseye de tavsiye etmiyorum her gördüğüme kötülüyorum sakın sony almayın diyorum 3000 kişilik fabrikada çalışıyorum herkese anlattım kimse almam diyor sony telefon işini iponeye bıraksın

türk trk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
lanet olsun sony ye 4k ekran dünya nın en iyi kamerası deyip reklam yapıyorlar ama kamere çalışmıyor hata veriyor neden aldımki bu lanet telefonu hata bende samsung ipone varken gittik sony aldık sony nin kalitesine güvendim ama bu saatten sonra sony falan almam zeten kimseye de tavsiye etmiyorum her gördüğüme kötülüyorum sakın sony almayın diyorum 3000 kişilik fabrikada çalışıyorum herkese anlattım kimse almam diyor sony telefon işini iponeye bıraksın

emirsacu

Asistan
Reaksiyon puanı
16
GM 5 Plus iyi bir tercih olabilir.
birçok kişi sıkıntıların olduğunu söylerken, birçok kişide çok memun kaldıklarını söylüyorlar.

Mrhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
GM 5 Plus iyi bir tercih olabilir.
birçok kişi sıkıntıların olduğunu söylerken, birçok kişide çok memun kaldıklarını söylüyorlar.
Aynen bu işe bende şaşırdım inşallah bende tercihimi gm 5 plusdan yana kullanacağım ama yeni yapılan 2.part olduğunu nasıl anlayacağım

Barış Bayraktar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
628
Evet arkadaşlar foruma yeni üye oldum hatta bu konuyu açmak için üye oldum herneyse biraz forumda dolaştım gm 5 plus ve lg g4 , lenovo p1 , asus zenfon 2 32g arasında kaldım
Bütçem üst sınır olarak 1500 aslında üstünede çıkabilirim ama günümüzdeki telefonların durumu belli ömrü hemen hemen 2 - 2,5 sene ama o kadar kullanıcağımı sannetmiyorum :)

Gm 5 plus un 2.partında sorunlar varmı 1 partında ışık sızması felan sorunlar vardı öyle okumuştum

Önemli olanlar
-Kamera
-Bataryası
-3gb ram ve üzeri
-32gb hafızası
Çok oyun oyun oynayan birisi değilim hatta oynamam oynadım bir clash var genellikle sosyal medya ve fotoğraf için kullanıyorum
2.el telefon önerisine açığım ve 2.el telefon alırken elime aldığımda nelere dikkat etmeliyim.
Lenovo Vibe S1. Kamerası iyi. Ama bataryayı bilmem 2500 mAh.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
HONOR 7 ve Huawei G8 e bak .. Tam senin istediğin gibi

Scarneep

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Huawei g8 alacağıma basketbol topundan yapilmis samsung alırım
Önceki yorum olmasa bunu demezdin bence . :D incelemede güzel geldi ama ne deneyimledim ne de çevremde kullanan biri var , istediğin donanıma göre çıkan bir seçenekti ben de söyledim öylece . :D

Mrhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Son düzenleme:

Mrhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Önceki yorum olmasa bunu demezdin bence . :D incelemede güzel geldi ama ne deneyimledim ne de çevremde kullanan biri var , istediğin donanıma göre çıkan bir seçenekti ben de söyledim öylece . :D
Evet yapmazdım :) ama iyi bir açıklama yaptı arkadaş :)

Ayberk7777

Asistan
Reaksiyon puanı
8

Önemli olanlar
-Kamera
-Bataryası
-3gb ram ve üzeri
-32gb hafızası
htc one m8 arkadaşımda var gayet güzel bir telefon tavsiye ederim :)