Telefon isinma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Merhabalar neredeyse herkes telefonumu biliyordur ama yinede soyleyeyim. Oyun vb oynarken cok isiniyor cihaz hatta suan sadece internette gezinirken bile isiniyor. Ne yapabilirim

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Merhabalar neredeyse herkes telefonumu biliyordur ama yinede soyleyeyim. Oyun vb oynarken cok isiniyor cihaz hatta suan sadece internette gezinirken bile isiniyor. Ne yapabilirim
Hocam bu hafta benim cihazımda ısınmaya başladı. Bence sıcak havaların etkisi yüzünden. Olması gerekenden fazla ısınıyor. 1 ay önce vb. yine aynı sorun var mıydı??

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Hocam bu hafta benim cihazımda ısınmaya başladı. Bence sıcak havaların etkisi yüzünden. Olması gerekenden fazla ısınıyor. 1 ay önce vb. yine aynı sorun var mıydı??
Yoktu galiba varsa da ben hatirlamiyorum

Reaksiyon puanı
109
gereksiz uygulamaları silin ayrıca aşağıdaki uygulamayla hem ısınmayı hemde şarj ömrünü düzeltebilirsiniz çünkü arkaplan uygulamalarından dolayı da olabilir ayrıca kılıf tanda kaynaklanabilir.

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Yoktu galiba varsa da ben hatirlamiyorum
Bende 1 hafta öncesine kadar sadece PUBG mobile oynarken ısınıyordu ancak şimdi HayDay CoC ve CR oynarken de ısınıyor. Bence bizim uygulayabileceğimiz bir çözüm yok :( Bu yıl ülkemizde havalar ortalamanın üstünde bir sıcaklık değerine sahip.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Bence sıcak havalardan bende de var bu ısınma olayı son 1 aydır