Telefon+ipod kullanımı

erso81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şuan elimde Sony xperia Z1 telefonum var internet,sosyal ağlar ve youtube ağırlıklı kullanımı yaptığımdan bi hayli ısınmakta,değiştirmeyi düşünüyorum(Gm5 plus ile) fakat 700 tl verip ipod touch alıp hem telefona 1000tl vermekten kaçıp hemde ios ekosistemini kullanmak istiyorum sizce,mantıklı olur mu,yorumlarınız için teşekkürler.

Reaksiyon puanı
31
İki tane alet taşımak zorunda kalırsın yanında emin ol gm5 plus iPad touch anda daha hizli kullanım sunar ayrica bir çok artısı olur z1e göre

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Öncelikle şunu belirtmek isterim aynı fikir birkaç ay önce bende de vardı ama vazgeçtim.Çünkü iki cihazı yanımda taşımak zor olucaktı ve dışarıda internet lazım olduğunda diğerini hotspot yaptığımda şarjı fazla gitmeyecekti.Gm 5 Plus almak daha mantıklı ama illa iOS istiyorsan iPad al iPod alma.

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
iPod'un size tek eksisi yanınızda iki cihaz taşımak durumunda olmak olur ki bu biraz zor olur bence, tavsiyem gm5 plus düşünmeniz yönünde emin olun iPod'u 3 e 4 e katlayacak performansı verir zaten.

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Ben iPhone almadan önce iPod Touch 5 64GB almıştım aradan bir kaç ay geçti iPhone 5s 16 GB aldım, ilk 1-2 ay iPod'u yanımda taşıdım sürekli kullandım falan, sonra hevesim geçti yüzüne bile bakmadım. Alalı 3 yıl olacak şuan evin içinde nerede olduğunu bile bilmiyorum, ayrıca hız ve şarj konusunda istediğin performansı alamazsın, Spotify'ı bile 35-40 saniyede açıyordu. iPod alman şuan kullandığın telefonun şarjına iyi anlamda iPod olduğu için telefonu daha az kullanacağından, kötü anlamda ise iPod'a dışarıda internet gerekli olduğunda telefonundan bağlanacağından etkili olacaktır. Telefonu yükselt bence.

Eski hesap22

Profesör
Reaksiyon puanı
801
Ben iPhone almadan önce iPod Touch 5 64GB almıştım aradan bir kaç ay geçti iPhone 5s 16 GB aldım, ilk 1-2 ay iPod'u yanımda taşıdım sürekli kullandım falan, sonra hevesim geçti yüzüne bile bakmadım. Alalı 3 yıl olacak şuan evin içinde nerede olduğunu bile bilmiyorum, ayrıca hız ve şarj konusunda istediğin performansı alamazsın, Spotify'ı bile 35-40 saniyede açıyordu. iPod alman şuan kullandığın telefonun şarjına iyi anlamda iPod olduğu için telefonu daha az kullanacağından, kötü anlamda ise iPod'a dışarıda internet gerekli olduğunda telefonundan bağlanacağından etkili olacaktır. Telefonu yükselt bence.
Yazarken atlamışım hepsini aynen bir de internet sorunun olacak... bence arkadaşın görüşü yeterli model yükseltin.

erso81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İpod konusunda çok fazla soru işareti vardı aklımda,yorumlarınız hepsine çözüm olucak nitelikte,iyi forumlar dilerim. :)