Telefon çalınması

Bu konuyu okuyanlar

Alpmio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Ben iPhone'larda şunun açıklığa kavuşmadığını düşünüyorum, mesela benim telefonum çalındı ve benim ne yapmam lazım en kısa sürede tabi ki iClouda girip "bul" uygulamasını açmam lazım fakat iki faktörlü kimlik doğrulamam açık olduğu için telefonuma bildirim gidiyor ve ben iClouda bağlanamıyorum. Bu sorunu nasıl çözeceğiz?

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
Ben iPhone'larda şunun açıklığa kavuşmadığını düşünüyorum, mesela benim telefonum çalındı ve benim ne yapmam lazım en kısa sürede tabi ki iClouda girip "bul" uygulamasını açmam lazım fakat iki faktörlü kimlik doğrulamam açık olduğu için telefonuma bildirim gidiyor ve ben iClouda bağlanamıyorum. Bu sorunu nasıl çözeceğiz?
Hayır gitmiyor. iCloud üzerinden giriş yaparsanız cihazı kilitleme gibi işlevleri yapabiliyorsunuz.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Bildirim gitmiyor.

Alpmio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Hayır gitmiyor. iCloud üzerinden giriş yaparsanız cihazı kilitleme gibi işlevleri yapabiliyorsunuz.
Hayır gidiyor.

1662133504806.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bildirim gitmiyor.
Bildirimden kastım senden doğrulama kodu istiyor fotoğrafını bıraktım

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
Son düzenleme:

Airbus

Profesör
Reaksiyon puanı
1,002
Hesabınıza bağlı bir tane icloud maili açıp onla girebilirsiniz

42545

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Aklıma bir espri geldi “telefonunuzun çalınmaması için büyük bir tozunuz var, çaldırmamak”
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaldı ki iPhone’u çalan kimse telefonu açamayacak ve siz ondan sinyal alabileceksibiz. En azından emniyet alır. Evet, burada da esimin ne kadar mühim olduğunu görüyoruz.