Telefon almayı düşünüyorum

Bu konuyu okuyanlar

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kesinlikle nokia alma derim 400 tl felan verebilirsen samsungun iyi android telefonları var

BrainPaid

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nokia 50 serisine asla bulaşma dokunmatiği berbat ve can çekişirsin.
Eğer çok şey yazıyorsan ve bunun olabildiğince hızlı olmasını istiyorsan QWERTY klavye bgir telefon alacaksın. 380 lira diyerek de tam Nokta atışı yapmışsın. Hızlı yazmak ve internet & mesaj keyfi yaşamak için E63 alabilirsin.
380 değil de 280 lira ödemek istersen QWERTY klavyeli C3 var. Ama onu kesinlikle tavsiye etmiyorum. Java v6 işletim sistemine para vermek paranı çöpe atmak igbi olur.
QWERTY klavye olayında standartların üzerine biraz daha çıkmak, E72'ye benzer bir telefon arıyorsan çok şık bir telefon olan E71'e bakabilirsin. Eğer biraz daha imkanın varsa kesinlikle E63 alma. E71 çok uygun bir telefondur, gerek HSDPA bant desteği gerek E63'den uzun pil ömrüyle.
Yok gösteriş olsun diyorsan git 50 serisine bulaş telefonu camdan atarsın.
Nokia almak istemiyorum dersen adam gibi telefon bulamazsın. Androidin ucuz dokunmatikleri stabil değil.

Bir de 700 - 800 liralık telefon öneren ve bunu sırf android propagandası olsun diye yazan arkadaşların görüyorum. Onlara söyleyecek hiçbir kelime yok.
Bu arada ben de bir E63 kullanıcısıyım, keşke E71'im olsa diyorum. İmkanım varken gidip E63 almıştım 1 yıldır ona yanıyorum arkadaşım. :) Bana güvenebilirsin PM atarak yazılım konusunda benden destek ve yardım talep edebilirsin Eserisi kousunda.