Soru Telefon Tavsiyesi

Kezcar

Üyecik
Merhaba telefon almayı düşünüyorum ama hangi telefonu alsam bilmiyorum. Ekranı güzel kaliteli sağlam oyun performansı iyi kamerası güzel olan hızlı güzel bir telefon arıyorum. Bütçem 7 bin lira civarı. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

batuhan67

Asistan
android tarafında aklıma gelenler
poco f2 pro
s10 lite
s10 plus
ios tarafında aklıma gelenler
o fiyatlarda iphone 11 vardı galiba emin değilim
7500 e s20 plus ta var sanırım

Neye göre S20 ve S20 plus önerilmiş anlayamadım açıkçası.

Oyun performansı istiyorsanız Exynos 990 kullanan bir cihaza yaklaşmanızı önermem. Ki unutmayın ki günümüzde testlerden daha zorlayıcı oyunlar var.

Bu bütçede ya Poco F2 Pro ya da İPhone 11 öneririm.

Son düzenleme:

Kezcar

Üyecik
Neye göre S20 ve S20 plus önerilmiş anlayamadım açıkçası.

Oyun performansı istiyorsanız Exynos 990 kullanan bir cihaza yaklaşmanızı önermem. Ki unutmayın ki günümüzde testlerden daha zorlayıcı oyunlar var.

Bu bütçede ya Poco F2 Pro ya da İPhone 11 öneririm.
Teşekkür ederim bu 2 telefondan başka snapdragon 865 kullanan telefon tavsiye edermisiniz ve bu 2 telefonu satın alırsam kaç yıl kullanırım 2 sininde şuandaki kullanım ömrü ne kadardır ?

arda008

Üyecik
Merhaba telefon almayı düşünüyorum ama hangi telefonu alsam bilmiyorum. Ekranı güzel kaliteli sağlam oyun performansı iyi kamerası güzel olan hızlı güzel bir telefon arıyorum. Bütçem 7 bin lira civarı. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
S20 + ve iPhone'lara bakabilirsin

egee358

Asistan
Exynos cihaz almayın oyun oynarken throttle yeme ihtimaliniz çok yüksek 120hz kullanıcaksanız. Onun dışında iphone 11 alabilirsiniz ama ekranını beğenmezseniz mi 10 alın eğer mi 10a bütçe yetmezse poco f2 pro alabilirsiniz.