Bu konuyu okuyanlar

FurkanUS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar uzun süredir araştırma içerisindeyim ve en sonunda 2 cihaza kadar düştüm.Bunlardan biri S8 diğeri iPhone 7 teknoloji marketlerinde S8'i kullandığım zaman S8 , iPhone 7'yi kullandığım zaman iPhone 7 hoşuma gidiyor.S8 bana normal bir android telefondan fazla ne katabilir diye düşünmekteyim , iPhone 7'de ise iMovie gibi Android'te ücretsiz olarak bulunamayan kaliteli uygulamalar dikkatimi çekiyor.Şimdi İOS-Android karşılaştırmasına girmek istemiyorum iki telefonda 2 sene sorun yaratmaz diye düşünüyorum.Hangisi size göre daha alınabilir bir konumda ?Görüşlerinizi ve tecrübelerinizi yazarsanız memnun olurum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Adobe premiere , samsungun kendi video düzenleyicisi gibi uygulamalar var S8'de. garagaband'e karşı Soundcamp, notes , keynote gibi şeylere karşı powerpoint ve word (bunlar zaten yüklü geliyor office uygulamaları iç indirme ile açabiliyorsun.)
S8 , iPhone 7'den neredeyse her manada daha iyi bir telefon. Kamera, batarya ekran vb vb.

FurkanUS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Adobe premiere , samsungun kendi video düzenleyicisi gibi uygulamalar var S8'de. garagaband'e karşı Soundcamp, notes , keynote gibi şeylere karşı powerpoint ve word (bunlar zaten yüklü geliyor office uygulamaları iç indirme ile açabiliyorsun.)
S8 , iPhone 7'den neredeyse her manada daha iyi bir telefon. Kamera, batarya ekran vb vb.
Peki iPhone 7 Plus desem ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Peki iPhone 7 Plus desem ?
Benim cevabım yine S8 olur.
Hatta S7 Edge vs hatta S7 vs 7 Plus desen bile android tarafı olur.
S7 ve S7 edge kullanıcları kulübüne girin. Daha bugün birisi 7 Plus'dan S7'ye geçti. S7'ye güveniyorum. 1000 liram da cebimde kaldı diyordu.

Gökhan209ötüken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei P10 plus
Sony Xperia Xz premıum

Htc U11
Casper Via F1
Casper Via A1 Plus

Gökhan209ötüken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben telefon önerisini verdim sen telefon önerisi istemedin m?
--- Gönderi Güncellendi ---
Sadece Samsung ve Iphone markasına takılma özellikle Huawei P10 plus lecia var ,sony xperia xz premıum'da ağır çekim var
Sadece Samsung ve Iphone markasına takılma özellikle Huawei P10 plus lecia var sony xperia xz premıum'da ben senin bu iki telefonu alırdım

FurkanUS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben telefon önerisini verdim sen telefon önerisi istemedin m?
Sadece Samsung ve Iphone markasına takılma özellikle Huawei P10 plus lecia var ,sony xperia xz premıum'da ağır çekim var
Sadece Samsung ve Iphone markasına takılma özellikle Huawei P10 plus lecia var sony xperia xz premıum'da ben senin bu iki telefonu alırdım
ben bu 2 telefon arasında kaldım bunların arasından yorum istedim
o telefonlrada güzeldir ancak ilgimi çekmedi

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
kısa dönemde kullandığım telefonlar iPhone 7 plus,mate 9,ve son olarak S8 kullanıyorum.bu üç cihaz içerisinde kullanılabilirlik açısından ve su geçirmezlik özelliğini de katarsak tavsiyem S8 hatta taşıma sıkıntısı yoksa plus modeli de alınabilir ancak gerek yok bence.

Mahmutpaşa

Asistan
Reaksiyon puanı
101
s8 in tipi güzel baya
yeni iphone u bekle bakalım belki hoşuna gider

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
İki telefon da güzel telefon hangisini aldan zararlı çıkmazsın ama S8 bir yıl daha güncel bir telefon be şık duran telefon gerçi tasarım göreceli ama iPhone 6 dan sonra tasarımı biraz basitleşti sanki ama 7 plus tasarım olarak kamerasından dolayı daha çok farklı duruyor

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhabalar uzun süredir araştırma içerisindeyim ve en sonunda 2 cihaza kadar düştüm.Bunlardan biri S8 diğeri iPhone 7 teknoloji marketlerinde S8'i kullandığım zaman S8 , iPhone 7'yi kullandığım zaman iPhone 7 hoşuma gidiyor.S8 bana normal bir android telefondan fazla ne katabilir diye düşünmekteyim , iPhone 7'de ise iMovie gibi Android'te ücretsiz olarak bulunamayan kaliteli uygulamalar dikkatimi çekiyor.Şimdi İOS-Android karşılaştırmasına girmek istemiyorum iki telefonda 2 sene sorun yaratmaz diye düşünüyorum.Hangisi size göre daha alınabilir bir konumda ?Görüşlerinizi ve tecrübelerinizi yazarsanız memnun olurum.
S8 yürür kardeş.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230

S8 kullaniyorum uçuyor mübarek

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Ruhsal olarak sıkıntılı bir insan olduğum için S8 tercihim olurdu iphone Bana gelmez telefonla uğraşmayı severim.

Reaksiyon puanı
64
S8 plus kullaniyorum. Lan bu yokmuş keşke ip alsaydım dediğim hiçbirşey olmadı. Iphone 7 alsaydım Samsung için derdim. Iphone yi unut. Alabiliyosan hepsiburada da S8 plus için indirim var. Bende ordan aldım mühürlü kutuda geldi. 300 TL daha koy ekran ve batarya büyüsün.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Ben her ne kadar çerçeveleri olsada gerçekten xz premiumu çok sevdim ama s8 de alabilirsin