Samsung Galaxy S8 Plus mu İphone 7 Plus(256gb) mu ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar merhaba;
Şuan da Samsung Galaxy S8 Plus kullanıyorum ve İphone 7 Plus a geçmeyi düşünüyorum, 128 gb veya 256 gblık olana.
Androidin bazı güzel ve serbest yanlarından vazgeçemiyorum. Otg ve hızlı şarj gibi.
İosun da stabilite, kararlılık ve piyasadaki yerini koruma gibi yönleri beni cezb ediyor, birde kullanılmadığı an enerji tasarrufu gibi yanları.
İki markanında bir sürü artı ve eksisi sayılır. Forumda bakıyorum android - ios millet birbirinde, biz birbirimizi de yesek kazanan onlar, o yüzden lütfen bilgi ve saygı çerçevesinde şu kardeşinize yardım edermisiniz, artı ve eksileriyle. Artık araştırıp video izlemekten yoruldum ben.
Not: Şuan Samsung Galaxy S8 Plus kullanicisiyim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kamera, ekran, hızlı şarj taraflarında bariz kaybın olur. iPhone'a geçince süper bir stabilite kazanacağını düşünmüyorum.

Reaksiyon puanı
11
Kamera, ekran, hızlı şarj taraflarında bariz kaybın olur. iPhone'a geçince süper bir stabilite kazanacağını düşünmüyorum.
Kamera açısında iphone de sadece s8 plus a göre ön kamera açısı dar, hızlı şarj da bariz kayıp olacak evet 1.5 saatte s8 plus fix full, stabilite konusunda ne yazıkki size katılmıyorum, iosun stabilitesine android ulaşamadı, bu konuda kimse birbirini kandırmasın, ben apple yada samsung a tapmıyorum, hiç bir markaya düşmanlığım yok ama stabilite uygulama uyumu açısından androidin önünde daha çalışması gereken yol var, cihaz elimde uzun zamandır kullanıyorum çünkü.

Skyprochucky

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Kamera açısını kayıp olarak yazabilenlere şaşıyorum.Siz sülaleyi toplayıp resim çekmiyorsanız hayatınızda hiçbir şey değişmez.İphone 7 256 yerine 8 64 düşünebilirsiniz,hızlı şarj destekliyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kamera açısını kayıp olarak yazabilenlere şaşıyorum.Siz sülaleyi toplayıp resim çekmiyorsanız hayatınızda hiçbir şey değişmez.İphone 7 256 yerine 8 64 düşünebilirsiniz,hızlı şarj destekliyor.
Evet Apple'ın 350 TL daha giydirmesi gerekiyor. (iPad adaptörü ile daha ucuza denk geliyor orası da ayrı bir mesele ama ) :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
30 dakikada %50 şarj edip ısınma problemi yapmadığındandır ;)
Hızlı şarjda OnePlus dışında ısınmayan cihaz getirebilir misiniz bana? Hoş o da ısınıyor. :D Apple hem ısınıyor hem de 0'dan 100'e şarj süresi en yavaş modeller son çıkan iPhone'lar. :D

Reaksiyon puanı
11
Arada güzel fiyat farkı var, ben yurt dışında yaşıyorum Türkiye gibi bariz uçuk değil farklar ama Samsung Galaxy S8 Plusumun fiyatı düşüyor 4 hafta önce 599 euroya aldığım cihaz şimdi 400 euro ya gidince.

Reaksiyon puanı
11
Biliyorum.İphone’unuz varsa değerini kaybetmez :D
Babama aldım 5 gün önce iphone 7 plus, s7 edge verdik 300 euroya saydı telefoncu arkadaşım, 550 euroya da iphone 7 plus u aldım, stabil hani adam rahat etsin, bide telefonun tutmaya yeri var, adama s7 edgeyi verdim aksama geldi "oğlum ben bugune kadar telefon kırmadım bu gidişle bu kırılacak tutmaya yeri bile yok " dedi, şuan s8 plus kullanıyorum telefonu elimde tutmak için 40 takla atıyorum, bazen muhteşem görünen şeylerin hep bi sıkıntı yanı var.

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Arkadaşım bende 7 plus 256 alacağına 8 plus 64 almanı tavsiye ederim açıkçası. Hızlı şarj için para vereceğini söyleyenler var elindeki cihazınkini kullanırsın. Ayrıca burada 350 tl olan orada muhtemelen 150-200 arasıdır herhalde bilemiyorum ama Türkiye den ucuz olduğu kesin. Sonuçta S8 2017 cihazı bence iphone da 2017 olsun bionic işlemci ileride değerli olacaktır.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,361
Elindeki cihaz çok daha iyiyken başka hiçbir cihaza geçmemelisin zarara girersin

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar merhaba;
Şuan da Samsung Galaxy S8 Plus kullanıyorum ve İphone 7 Plus a geçmeyi düşünüyorum, 128 gb veya 256 gblık olana.
Androidin bazı güzel ve serbest yanlarından vazgeçemiyorum. Otg ve hızlı şarj gibi.
İosun da stabilite, kararlılık ve piyasadaki yerini koruma gibi yönleri beni cezb ediyor, birde kullanılmadığı an enerji tasarrufu gibi yanları.
İki markanında bir sürü artı ve eksisi sayılır. Forumda bakıyorum android - ios millet birbirinde, biz birbirimizi de yesek kazanan onlar, o yüzden lütfen bilgi ve saygı çerçevesinde şu kardeşinize yardım edermisiniz, artı ve eksileriyle. Artık araştırıp video izlemekten yoruldum ben.
Not: Şuan Samsung Galaxy S8 Plus kullanicisiyim.
Kardeşim sen özetle ne istiyorsun kısacası

---- Mesajlar birleştirildi ----

S8 zaten güzel telefon 7 plus dan daha iy yönleri var Yok ıos isterim dersen buyur al pişman olmazsın 7 plus ile

Son düzenleme:

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Xz premium düşünür müsün?Hem android ve ios kadar stabil

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
S8 plustan 7 plusa geçilmez stereo hoparlörden başka avantajın olmaz