Telefon alıcam arkadaşlar yardımcı olur musunuz ??

Bu konuyu okuyanlar

cagerallstar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
15 güne kadar telefon alıcam arkadaşlar telefonla yapacaklarım; (su anki telefonum corby)

sosyal paylaşım ağlarında takılmak ,
oyun oynamak ,
film izlemek ,
kusursuz fotoğraflar çekebilmek

Sony xperia z yi eledim daha doğrusu sony i eledim bilmiyorum ama pek sıcak gelemdi bana :confused1: apple zaten hiç düşünmüyorum kullanamam . HTC one cok güzel ama 2000 tl biraz fazla S4 ü 1600 TL ye telefoncu bi arkadasta buldum. htc one ı 1600 yaparmısın diyorum olmaz diyor. aynı fiyat halbuki ikiside . bilmiyorum kararsızım. s4 cam kırılmaları falan oluyor diyorlar. eğer sağlamsa s4 ü alırım..kullanan arkadaslarım yardım ederseniz cok sevinirim (önereceğiniz telefonlar 2gb ram ve 4 çekirdek olursa daha iyi olur.)

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER . :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Htc one 1900 oldu çoğu yerde ha çok düşük değil ama yine de 100 lira :) ha one kusursuz fotoğraf çekemez 4 mp ile kabiliyeti belli ama sosyal ağlar için çok kaliteli çekiyor onu da belirtiyim. Ben telefonda şıklık ve akıcılık aradığım için one aldım senin dediğin şeyleri one da s4 de yapar ama kamera kısmında s4 daha çok istediğini verir sanıyorum. s4'de gorilla glass'ın altındaki amoled çok dayanıksız ve kırılma olayları çok oluyor plastik eğilip büküldüğü için rahatça kırılıyor. Tercihim one'dan yana oldu bugün yine alacak olsam one alırım. Sensation ve s2 arasında zamanında sensation seçmiştim bugün gidip alacak olsam s2 alırım mesela yani hakkını veririm telefona :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 sağlam. tabi yere dik şekil de düşmesinde çatlama bi ihtimal olabilir. her telefonda olabilme ihtimali var. kimse %100 çatlamaz diye ihtimal vermiyor. sadece sağlam diyor.

cagerallstar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1900 TL çok fazla bence telefona 1600 TL S4 kolay kolay bidaha bulunurmu bilmiyorum. Diğer bi seçenekse HTC one x onunda ram 1gb oyunlarda sorun olabilir kafam karıştıkça karışıyor. HTC one yerine nexus 4 al diyorlar...:confused1:

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
nexus 4 tam fiyat performans telefonu ancak kamerası iyi değil, one x sakın düşünme bile. s4 alırsan mutsuz olmazsın kesin kırılır diye bir şey de yok zaten ortada. 1200-1100 civarında alınacak en iyi telefonlar nexus 4 ile xperia sp onlara da bir bak son kararı kendin ver ne kadar süre kullanmak istiyorsun telefonu o da önemli 1 yıl mı 2 yıl mı?

Lord_omen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
galaxy s4 tabıkı ben note 2 kullanıcısıydım uzun sure araştırdım s4 de karar kıldım ve pişman değilim

cagerallstar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
en az 3 yıl :)

unutmadan akakçe sitesinden s4 ve one fiyatlarını arastırdım ;

HTC ONE: http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-htc-one-fiyati,965377.html (1.652TL EN UCUZ)

GALAXY S4: http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-i9500-galaxy-s4-16gb-fiyati,1000000.html (1.514TL EN UCUZ)

PEKİ AMA AKAKCE SİTESİNDEKİ ÜRÜNLER ORJİNAL VE GÜVENİLİRMİ ? SORU ÜSTÜNE SORU :confused1:
Ben olsam Teknosadan alırdım.İşimiz garanti olsun değil mi ?
Piyasadaki şuan en iyi modeller HTC One ve Galaxy S4, bunları alma durumun varsa diğer modellere hiç bakma.Senin seçimin bu ikisi arasında olsun,hangisini seçersen seç,pişman olmazsın ikisi de güzel telefonlar.

cagerallstar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teknosa ile sokaktaki rutin telefoncular arasında ne gibi farklılıklar vardır acaba ?

Live84

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC ONE al pişman olmazsın.HTC zaten geleceğin 1 numarası olmaya gidiyor.

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
3 yıl kullanacak isen one ve s4 üzerinde yoğunlaş. Rutin telefonculardan uzak dur adam gibi yerlerden al sonra benim gibi pişman olma ihtimalin her zaman var. imei başkasına verilir ya da pasaport kaydı adam gibi yapılmaz, garanti verilmez vb vb. S4 alan s4'den One alan One'dan pişman olmaz ikisi de iyi telefon. Ha HTC One'ın içinde gelen fotoğraf editörü kadar iyisini ya da S4'deki multi-window özelliğini başka hiçbir markada bulamazsın. Yani kendine has çok iyi özellikleri var. Bi telefona 1900 verilmez diyorsun ama o parayı hak eden başka da telefon bulamazsın. Millet dandik iPhone'lara ne paralar veriyor. Birçok bilirkişi tarafından yılın en iyi telefonu ilan edilen bi modelden bahsediyoruz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde s4 ve iphone 5 arasında kaldım ama galiba s4 alacağım ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy değil de . htc desire sv al f/p ürünü incelemelisin kesinlikler

Son mesajlar