Telefon alacam cok kararsızım

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar bugün mediamrkt a gittim. Orada lg g4 ü inceledim biraz. plastik milastik ama videodaki gibi kötü gelmedi gözüme aksine derisi cok hos ama z3 e de baktım metali camı sanki daha güzel geldi. orada calısan kafamı biraz karıstırdı z3 ü cok övdü bilemedim öncelikle kulanım amaçlarım şöyle:
-oyun oynayacağım. (1saat filan sürer cok uzun oynamam fakat geleceğe yönelik g4 ün işlemcisi filan daha iyi gibi. Fakat 1 ay 2 ay yüksek grafikli oyun oynarım hevesimi alıncada clash of clans tarzı oyunlar oynarım)
-şarjı güzel olsun(, (z3 bunda iyi fakat g4ün de cıkarılabilir batrya olunca cok farkedermi bilemedim) birde şarj olma süresi cok uzun olmasın (2 saat olsa baya iyi olur)
-kamerası da tabi güzel olsun (ön kamerayı cok kullanmayacağım arada arkadaşlarla toplu özçekim filan yani cok özçekim yapmam ama arka kamerasıgüzel olsun. elbet bir dslr gibi olmaz ama güzel ceksin kamerası)
-ses güzel olsun (hoparlör den cok kulaklık performansı önemli benim için )
-cok ısınmasın (el yakmasın normali kabul ederim)
-birde lg nin türkiye garantisi nasıl ? mediamarkt da z3ün fiyatı 2000 tl sizce verilir mi birde 200 liraya kasko yapılıyormus yapılır mı ?

g4 biraz büyük geldi z3 te yükseklik larak aynı gibi fakat z3 ü cok şık buluyorum cok kararsız kaldım telefonu tahminen 2 güne alacağım
baska önerilere acığım. (meizu filan düşünmüyorum zenfone 2 de biraz kaba gibi)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

fiyat max 2000 düşünüyorum yazmayı unutmusum

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Kamera , ekran ve tasarım olarak G4 güzel . İşlemci , ses ve güncelleme desteği olarak da Z3 daha iyi.Aslında iki telefonda çok iyi telefonlar bence hangisini alırsan da sıkıntı yaşamazsın hatta ihtiyaclarını fazlasıyla görür.Hangisi hoşuna gittiyse onu al , özellik bakımından gözle görülür bir fark bulamazsın :)

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
birde güncellemesi iyi olsun geç gelsin erken gelsin farketmez ama gelene kadar sağlam calıssın telefon

Kamera , ekran ve tasarım olarak G4 güzel . İşlemci , ses ve güncelleme desteği olarak da Z3 daha iyi.Aslında iki telefonda çok iyi telefonlar bence hangisini alırsan da sıkıntı yaşamazsın hatta ihtiyaclarını fazlasıyla görür.Hangisi hoşuna gittiyse onu al , özellik bakımından gözle görülür bir fark bulamazsın :)

ssanırım öyle yapacam :) yoksa işin içinden cıkamam :)

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Mesela iki telefonla çekeceğin fotoğraflar arasında fark bulamazsın , oyunaları ikiside takılmadan tam takır oynatır.Ses olarak aynı anda ikisinde de müzik açarsan yine bu iyi bu kötü diyemezsin.Bence git hangisi hoşuna gittiyse al.

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Mesela iki telefonla çekeceğin fotoğraflar arasında fark bulamazsın , oyunaları ikiside takılmadan tam takır oynatır.Ses olarak aynı anda ikisinde de müzik açarsan yine bu iyi bu kötü diyemezsin.Bence git hangisi hoşuna gittiyse al.

aynen aklıma o yattı sonucta 2side mahcup etmez bu kadar takmıyım ama 2000 verilir mi z3 e bilemedim :D birde kasko olmalı mı ? sonucta deişim filan sorunsuz oluyormus.

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Kaskoya gerek yok garanti kapsamında sony çok iyi bir destek veriyor.Mediamarket te fiyatlar aşırı yüksek , Z3 internet üzerinden alırsan 1700 tl civarında bulabilirsin.

xxmeeminxx

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Kaskoya gerek yok garanti kapsamında sony çok iyi bir destek veriyor.Mediamarket te fiyatlar aşırı yüksek , Z3 internet üzerinden alırsan 1700 tl civarında bulabilirsin.

sende haklısın fakat acil lazım ve su günlerde adresim sabit olmayacak internetten söylesem yetişmeyecek gibi bakalım artık

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
arkadaşlar bugün mediamrkt a gittim. Orada lg g4 ü inceledim biraz. plastik milastik ama videodaki gibi kötü gelmedi gözüme aksine derisi cok hos ama z3 e de baktım metali camı sanki daha güzel geldi. orada calısan kafamı biraz karıstırdı z3 ü cok övdü bilemedim öncelikle kulanım amaçlarım şöyle:
-oyun oynayacağım. (1saat filan sürer cok uzun oynamam fakat geleceğe yönelik g4 ün işlemcisi filan daha iyi gibi. Fakat 1 ay 2 ay yüksek grafikli oyun oynarım hevesimi alıncada clash of clans tarzı oyunlar oynarım)
-şarjı güzel olsun(, (z3 bunda iyi fakat g4ün de cıkarılabilir batrya olunca cok farkedermi bilemedim) birde şarj olma süresi cok uzun olmasın (2 saat olsa baya iyi olur)
-kamerası da tabi güzel olsun (ön kamerayı cok kullanmayacağım arada arkadaşlarla toplu özçekim filan yani cok özçekim yapmam ama arka kamerasıgüzel olsun. elbet bir dslr gibi olmaz ama güzel ceksin kamerası)
-ses güzel olsun (hoparlör den cok kulaklık performansı önemli benim için )
-cok ısınmasın (el yakmasın normali kabul ederim)
-birde lg nin türkiye garantisi nasıl ? mediamarkt da z3ün fiyatı 2000 tl sizce verilir mi birde 200 liraya kasko yapılıyormus yapılır mı ?

g4 biraz büyük geldi z3 te yükseklik larak aynı gibi fakat z3 ü cok şık buluyorum cok kararsız kaldım telefonu tahminen 2 güne alacağım
baska önerilere acığım. (meizu filan düşünmüyorum zenfone 2 de biraz kaba gibi)

fiyat max 2000 düşünüyorum yazmayı unutmusum
kardeş kamerası iyi dersen direk g4 e bak saglam premiumluk dşyorsan z3 e bak hız diyosan işlemcisi g4 de z3 e göre biraz daha iyi oyun performansı şimdilik g4 de iyi fakat ilerde 2 k lı oyunlar çıkınca g4 ün performansı düşecek z3 de öyle sıkıntı olmayacak şarjı en iyi giden şuan z2 ve z3 lg ve sony nin garantisi konusunda bilgim yok kullananlara sor dediğim başta kamera dersen g4 pil tasarım cam ve premiumluk dersende z3

Çağrı GÖKÇEK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iki telefon da güzel fazla fark yok aralarında. kamera ve iyi bir performans istiyorsan z3.
G4 istersen ekran ve görünüm var cihazda tabi performansda fazla fark yok aralarinda ben z3 öneriyorum

aykutt13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamera konusunda G4 bariz önde. Özellikle düşük ışık performansında.