Telafi Eğitimi olacak mı ?

Telafi Eğitimi olur mu?

• evet

• hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Bunlar son günlere doğru detaylı bir halde elbet bize duyrulur değil mi?
Tabii, MEB tarafından detaylı bir açıklama yapılır, vakaların ne yönde seyredeceğini bilmiyoruz belkide hiç açılmaz.

Richery

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Tabii, MEB tarafından detaylı bir açıklama yapılır, vakaların ne yönde seyredeceğini bilmiyoruz belkide hiç açılmaz.
Böyle bir durumda lise ve üniversite sınavına girenler büyük bir düzeyde etkilenecektir. Bana kalırsa bir süreçte olsa açılacağını düşünüyorum.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
helebi olsun YEMİN EDERİM. GİTMEM ya aga koronayı sanki BİZ çıkardık NEDEN BİZİM YAZIMIZI YİYORLAR ZATEN LGS VAR( sınav değil hazırlık.) (BANA YOK. .d) Salsınlar barı yazımızı biraz kafa dinleyelim korona var dedik ecde beynimiz patladı. IQ seviyemiz düştü. denize bile gitmedik biz normalde temmuz başalamadan giderdik. .d
Afedersin ama mecbur gideceksin devamsızlıktan sınıfta kalma denen birşey var istersen gitme tabi olduğun sınıfı tekrar okursun.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Böyle bir durumda lise ve üniversite sınavına girenler büyük bir düzeyde etkilenecektir. Bana kalırsa bir süreçte olsa açılacağını düşünüyorum.
Hiç açılmadan kastım uzaktan eğitim ile devam edilir, sonuçta bakan Selçuk her senaryoya hazırlıklı olduğunu söylediler.

Richery

Asistan
Reaksiyon puanı
53

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
Bu devlet Varya zorla insanlara koronayı bulaştıracak.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Pekii Benim UMRUMDAMI ??
Tabii senin kişisel kararın bir seneni çöpe atmak istiyorsan gitmeyebilirsin, herkesin kişisel tercihi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok mu üzülecekler kanki, etkilenen sen olacaksın.

Verimsiz bir çalışma olduğunu düşünüyorum.
Maksat öğretiyoruz, zaten EBA üzerinden hocalar canlı ders ile bunu pekiştiriyor.

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
Okula gitme gitme nereye kadar? belki yıllarca sürecek bu pandemiye alışmamız gerekir.
gerekirse online eğitimi DAHA VERİMLİ hale getirip biryere kadar okulsuz olabilir. Tabi pcden derse girip ders esnasında CS:GO oynayan kıyarlar hariç.

Herkes geçirecek zaten bu virüsü, kimileri hissedecek kimileri hissetmeden grip gibi atlatıp geçirecek, boşuna antikor testleri yapmıyorlar.
Ama o zamana kadar belki aşı vb. iyice geliştirilip. türkiyeye gelecek BİLEMEZSİNİZ.

Richery

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Herkes geçirecek zaten bu virüsü, kimileri hissedecek kimileri hissetmeden grip gibi atlatıp geçirecek, boşuna antikor testleri yapmıyorlar.
Bende bir dönem virüsü geçirdim. Henüz bilinmiyordu ne olduğu bir isim veremediler, Allah'a şükür serum gibi şeylerle atlatmayı başardım. Birde bu antikor testleri nedir?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
gerekirse online eğitimi DAHA VERİMLİ hale getirip biryere kadar okulsuz olabilir. Tabi pcden derse girip ders esnasında CS:GO oynayan kıyarlar hariç.
Benim kişisel görüşüm pandemi bitene kadar aşı bulunana kadar okulları açmamaları, 10 Yaşında okula giden çocuklara bunu anlatamazsın. Liselilere bir şekilde söz geçirebilirsin ama oda zor.

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
Bende bir dönem virüsü geçirdim. Henüz bilinmiyordu ne olduğu bir isim veremediler, Allah'a şükür serum gibi şeylerle atlatmayı başardım. Birde bu antikor testleri nedir?
Allah korumuş Vallahi.

Benim kişisel görüşüm pandemi bitene kadar aşı bulunana kadar okulları açmamaları, 10 Yaşında okula giden çocuklara bunu anlatamazsın. Liselilere bir şekilde söz geçirebilirsin ama oda zor.
ayn oyle.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Antikor testleri eğer sana virüs bulaştıysa sen farkında olmadan geçirdiysen grip şeklinde atlattıysan yapılan bir test bu test sonucunda virüs geçirip geçirmediğin belli oluyor.

50 bin haneye mi 150 bin haneye mi ne antikor testi yapacaklardı.

Richery

Asistan
Reaksiyon puanı
53

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Öyle oldu, şükürler olsun.

Bu kaç kişiye yapılacak, sonuçlar neyi gösterecek ?
Yanlış bilmiyorsam 50 bin yada 150 bin haneye yapılacaktı bu testler. Haberlerde görmüştüm.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968

Richery

Asistan
Reaksiyon puanı
53
81 ilde yapılacaktı bu testler aileler neye göre belirleniyor onu bilmiyorum, ya rastgele yada gönüllü.
Ailemin çalıştığı yerlerde testler yapılmış. Muhtemelen bunlardan bahsediyoruz.

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
81 ilde yapılacaktı bu testler aileler neye göre belirleniyor onu bilmiyorum, ya rastgele yada gönüllü.

Okul seni çok yıpratmış sanırım okul kelimesini duymadan birşey ler oluyor sana. ??
Aynen ya sorma .d

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Bence bu yıl okullar açılmaz bile

Richery

Asistan
Reaksiyon puanı
53
O dediğin pembe kar yağması gibi birşey, uzaktan eğitim olabilir fakat hiç eğitim verilmemesi söz konusu bile olamaz.
Online eğitim kesinlikle verilecektir, fakat okullar açılsada iyi olabilir.