Soru Telafi Eğitimi olacak mı ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Telafi Eğitimi olur mu?

• evet

• hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Richery

Asistan
Merhabalar.

O
kul açılmadan 3 hafta önce yani 15 Ağustos gibi bir tarihte telafi eğitimi zorunlu olmadan olabileceği söyleniyor. Bu iddialar doğru mu, bunu MEB kendi mi açıkladı?

Merchrior

Asistan
Zaten telafi eğitimi adı altında okullar 31 Ağustosta başlamayacak mı? Ben mi yanlış biliyorum. Haber doğruysa ve yeteri kadar önlem alınırsa ben gitme taraftarıyım. Tüm bu virüs karantina falan bir şeyleri öğrenmeye olan yönelimimi azalttı gibi hissediyorum.

Richery

Asistan
Zaten telafi eğitimi adı altında okullar 31 Ağustosta başlamayacak mı? Ben mi yanlış biliyorum. Haber doğruysa ve yeteri kadar önlem alınırsa ben gitme taraftarıyım. Tüm bu virüs karantina falan bir şeyleri öğrenmeye olan yönelimimi azalttı gibi hissediyorum.
Bildiğim kadarıyla 31 Ağustos'ta yeni sınıfın, yeni konuları üzerine anlatımlar başlayıp, 3 hafta önceden telafi eğitimi başlatılacak.

Ghost 123

Profesör
Ya ben zaten bu Milli Eğitim Bakanına aşırı gıcığım bi dediği bi dediğini tutmuyor. Bide mükemmel eğitim veriyormuş gibi tavırları yok mu, neyse ben gene sinirlendim.

Merchrior

Asistan
Ya ben zaten bu Milli Eğitim Bakanına aşırı gıcığım bi dediği bi dediğini tutmuyor. Bide mükemmel eğitim veriyormuş gibi tavırları yok mu, neyse ben gene sinirlendim.
Virüs sürecinde dediklerinin uyuşmaması gayet anlaşılabilir bir şey. Sonuçta ortada küresel bir pandemi var ve hiçbir şey kesin öngörülemiyor. Öncesini kastediyorsanız bilemicem.

Son düzenleme:

Richery

Asistan
Virüs sürecinde dediklerinin uyuşmaması gayet anlaşıabilir bir şey. Sonuçta ortada küresel bir pandemi var ve hiçbir şey kesin öngörülemiyor. Öncesini kastediyorsanız bilemicem.
Aslında böyle olması gayet normal fakat biz öğrenciler çok fazla arada kalıyoruz. :oops:

Yasiin

Profesör
15 ağustosta özel okullar açılacak telafi eğitimi verilecek, 31 ağustosta ise diğer okullar açılıp 10-15 günlük bir telafi eğitimi verecekler.

kerlembit

Asistan
Telafi eğitimi olursa olsun ama zorunlu olursa hakkımı helal etmem. Hem canımı tehlikeye atıyorlar hemde virüsü biz üretmişiz gibi bizi bir binada 7 saat işkenceler ede ede virüsle kafes dövüşü yaptırırlar

Richery

Asistan
Telafi eğitimi olursa olsun ama zorunlu olursa hakkımı helal etmem. Hem canımı tehlikeye atıyorlar hemde virüsü biz üretmişiz gibi bizi bir binada 7 saat işkenceler ede ede virüsle kafes dövüşü yaptırırlar
Okullar açıldığında taahhütname imzalanacak ve okula gitmek zorunlu diye biliyorum...

Yusuf ÇALIŞ

Profesör
Zaten telafi eğitim için okullar 31 ağustosta açılıyor. Eğer telafi eğitim olmasaydı eylülün ortasında açılırdı.

Kaansenn34

Doçent
Şahsi görüşüm okulları erken açıp müfredatı rahatça yayarak öğretim sürecine öyle devam edebilirler.Zaten döneme sığdıramadığımız gerekli gereksiz bilgilerle dolu müfredatımız var.

Kaansenn34

Doçent
Çok iyi olur umarım tüm öğrencilere bu imkan sağlanır.Maalesef her devlet okulu özel okullar gibi değil. Gençler adına sevinirim.

Son mesajlar