Telafi Eğitimi olacak mı ?

Telafi Eğitimi olur mu?

• evet

• hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Online eğitim kesinlikle verilecektir, fakat okullar açılsada iyi olabilir.
Açılmaması daha iyi olur, gençler taşıyıcı olduğundan dolayı virüsün yayılım hızı çok kolay ve ölüm oranı çok fazla olacak.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
O dediğin pembe kar yağması gibi birşey, uzaktan eğitim olabilir fakat hiç eğitim verilmemesi söz konusu bile olamaz.
zaten uzaktan eğitim olacak anlamında yazdım

NotBeACoward

Asistan
Reaksiyon puanı
57
helebi olsun YEMİN EDERİM. GİTMEM ya aga koronayı sanki BİZ çıkardık NEDEN BİZİM YAZIMIZI YİYORLAR ZATEN LGS VAR( sınav değil hazırlık.) (BANA YOK. .d) Salsınlar barı yazımızı biraz kafa dinleyelim korona var dedik evde beynimiz patladı. IQ seviyemiz düştü. denize bile gitmedik biz normalde temmuz başlamadan giderdik. .d
Kardeşim kusura bakma da yaptığın ukalalık kimse senin yazını felan yediği yok maximum 2 hafta erken gideceksin kaç aydır evde yatıyosun zaten. Ne bu okul nefreti tamam sıkılıyorum bazen bende ama geleceğini belirliyor ve sen hala evde yatmak istiyosun ilginç olay.

Redlonmas

Profesör
Reaksiyon puanı
3,092
Kardeşim kusura bakma da yaptığın ukalalık kimse senin yazını felan yediği yok maximum 2 hafta erken gideceksin kaç aydır evde yatıyosun zaten. Ne bu okul nefreti tamam sıkılıyorum bazen bende ama geleceğini belirliyor ve sen hala evde yatmak istiyosun ilginç olay.
Lan okula zaten 6 ay gittik martın ortasından beri evdeyiz ama GENE DERS VAR. Neyi kafası Kaçıncı sınıftasınız? HERKESİN VELİSİ DERS ÇALIŞTIRMIYOR TEST ÇÖZDÜRTMÜYOR. HERKES GÜNDE 2 SAAT DERS ÇALIŞMIYOR.

Richery

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Lan okula zaten 6 ay gittik martın ortasından beri evdeyiz ama GENE DERS VAR. Neyi kafası Kaçıncı sınıftasınız? HERKESİN VELİSİ DERS ÇALIŞTIRMIYOR TEST ÇÖZDÜRTMÜYOR. HERKES GÜNDE 2 SAAT DERS ÇALIŞMIYOR.
Ne bu nefret, sakin.

NotBeACoward

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Bu okula kin ne? Velim beni mi çalıştırıyor neler diyosun arkadaş sen. 2.sınıfamı gidiyor gibi gözüküyorum ordan yok veli test çözdürtmüyor yok o yok bu. Zaten kaç yaşındasın bilemiyorum ama üniversite dönemlerine girmediysen yaklaştıysan şu dönemlerin 1 gününün bile kıymetini anlaman gerek. Ne bu okul kini arkadaş tamam eyvallah ülkedeki eğitim sistemini aşırı desteklemiyorum. Evet sıkıyolar da ama sen eğitim görmeden nefret ederek gidersek çöpçü bile olamazsın kardeşim.

Redlonmas

Profesör
Reaksiyon puanı
3,092
Bu okula kin ne? Velim beni mi çalıştırıyor neler diyosun arkadaş sen. 2.sınıfamı gidiyor gibi gözüküyorum ordan yok veli test çözdürtmüyor yok o yok bu. Zaten kaç yaşındasın bilemiyorum ama üniversite dönemlerine girmediysen yaklaştıysan şu dönemlerin 1 gününün bile kıymetini anlaman gerek. Ne bu okul kini arkadaş tamam eyvallah ülkedeki eğitim sistemini aşırı desteklemiyorum. Evet sıkıyolar da ama sen eğitim görmeden nefret ederek gidersek çöpçü bile olamazsın kardeşim.
S
A
N
A
N
E
.

Ulusoy65

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şuan telafi eğitim mi görüyoruz resmi olarak 21 Eylüldemi başlıyor okul yani 11e geçtim 21 Eylülde mi 11.Sınıf dersleri izleyeceğim

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Şuan okula gidiyorum 10.gün olucak çok şükür birşey yok 8 ve 12. Sınıflar tek okulda maske çıkarmak yasak her tennefüs bahçeye çıkıyoruz o biraz yorucu maskeyle 3 kat çıkıp inmek ama şuan memnunum en azından hayırlısıyla iyi bir lise kazanıp LGS den sonra rahatlarım biraz :)

Son mesajlar