Teknosa Hemen Teslim Al Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

saydam123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese iyi forumlar,
Buraya öfke kusmaya ya da bir şeyleri kötülemek için gelmedim öncelikle belirteyim.
Fakat öğrenci oluşum, maddiyatımın yetersiz olması ve ailemin dışarıda olması sebebiyle telefon alırken bir aile ferdim kredi kartıyla ödemeyi yapıp mağazayı seçicek ve ben de gidip bir saat içinde ürünü alıp çıkacağım.

Sistemde anlatılan evet bu. Fakat geçtiğimiz cuma günü akşam saat 21.00 olmadan satın alma işlemi gerçekleşti. 1 Saat sürecekti halbuki ama bugün pazartesi günü oldu. Halen ürünü onaylayacaklar. Müşteri hizmetlerini arıyorum bildiğiniz sadece paşa paşa bekleyeceksin diyorlar. Sistemde arıza var diyorlar. Üstelik yüzsüzlük edip bu hizmeti hafta sonu veremiyoruz hafta içi dönüş yapıcaz denildi. Sitelerinde hiç bir açıklama metini yok. Sadece 1 saat içinde hazır git ürününü al yazıyor. Hafta sonu çalışmıyoruz yazmıyor. Sistemimizde şu an arıza var bunu kullanmayın demiyorlar. Parayı alırken hemen aldılar ve halen bekletiyorlar. Bugün öğle saatlerinden itibaren dedikleri şey ise gün içinde onay maili gelecektir ve gidip alabilirsiniz oldu ama bugün de bitti.

Kimseye artık TEKNOSA.COM dan alışveriş yapmayın demiyorum, kimseye bela veya lanet okumuyorum. Ama tek diyeceğim şu keyfi yerinde olan bu paragözlerin; durumu olmayan, birilerine ulaşamayacağı telefonu aldığını sanıp alamayan şu soğuk kar kış kıyamet gününde ne halde olduğunuz umurlarına bile gelmiyor. Artık işimiz Allah a kaldı. Her türlü yolu denedim sistem bozuk elimizden bir şey gelmiyor diyorlar. Ama aklınızda olsun ne kadar da büyük bir şirket diyip her denilenlere aldanmayın. Parlak fikirleri veya yardımı olabilecekler var ise konuyu takipteyim.

Tekrardan herkese iyi forumlar.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Alışveriş yapacak teknoloji magazasi kalmadı pek düzgün.
Vatanda fiyatlar uctu, bimeks zor durumda, teknosada subeler kapanıyor vs.
Hizmette aksamalar olmasi kaçınılmaz oluyor. Eski kalitelerinden cok uzaktalar.