Teknoloji fakültesine girmek?

Bu konuyu okuyanlar

SiberWorm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar teknoloji fakültesi nedir okul puanları nelerdir bilgi verirsenz süper olucak?

bykursad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teknoloji fakültesinden kastın ?
bilgisayar bölümü çıkışlıyım bilgisaya öğretmenliği yada işte 4 yıllık bilgisayar bölümleri için ygs1 350 ham puan bana yetiyor kişiden kişiye ek puanına göre değişir 55 ek puanım var bu arada :)

SiberWorm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
teknoloji fakültesinden kastın ?
bilgisayar bölümü çıkışlıyım bilgisaya öğretmenliği yada işte 4 yıllık bilgisayar bölümleri için ygs1 350 ham puan bana yetiyor kişiden kişiye ek puanına göre değişir 55 ek puanım var bu arada :)

Bilgisayar mühendisliği için olanı hocam.350 puan için kaç net yaptın mesela :D 55 ek puan almak için okulda ortalamanın kaç olması lazım mesela ? bütün bilgileri lazım bana :D

Yunus ÖZCAN

Doçent
Reaksiyon puanı
9
geçen sene tercih yaptığım bölümlerden biri

ek puanlı puanın aksine kendi bölümü puanı geçerlidir

ek puanlı bilgiisayar öğretmenlikleri ve yönetim bilişim sistemleri içindir (benim 380 di)
kendi bölümü puanı ise teknoloji fakultelerindeki elektronik mühendisliği , bilgisayar ve yazılım mühendisliğinedir (benim 345 di)

yazılım için geçen sene 370(iö) bilgisayr için 417 elektronik için 400 en düşük puanla almış

SiberWorm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
geçen sene tercih yaptığım bölümlerden biri

ek puanlı puanın aksine kendi bölümü puanı geçerlidir

ek puanlı bilgiisayar öğretmenlikleri ve yönetim bilişim sistemleri içindir (benim 380 di)
kendi bölümü puanı ise teknoloji fakultelerindeki elektronik mühendisliği , bilgisayar ve yazılım mühendisliğinedir (benim 345 di)

yazılım için geçen sene 370(iö) bilgisayr için 417 elektronik için 400 en düşük puanla almış
Ama üniversiteden üniversiteyede değişiyo herhalde hocam.Toplam 7 tane teknoloji fakültesi var diye biliyorum.

Yunus ÖZCAN

Doçent
Reaksiyon puanı
9
öyle ama 1 tane bilgisayar mühendisliği ve 1 tane yazılım mühendisliği var gelecek sene sayıları artabilir