Teknoloji alışverişlerinde trendyol güvenilir mi ?

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Trendyoldan xiomi mi band 5 almayı düşünüyorum zaten bu akıllı bileklik ile alaklı konu açmıştım daha once Trendyoldan daha önce alışveriş yaptım ama teknolojik hiçbirşey almamıştım sorun çıkarıyolar mı siz daha önce aldınız mı
Satıcı:Escmarket diye biyer

Bide biraz önce mi band 5 te global versiyon ne oluyo diye konu açmıştım eğer bi bilginiz varsa oraya yazarmısınız

Alper Yüksel

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Aldığın satıcıya bağlı bir şey yorumlarına falan bak varsa baya yorum ve puanı 4 üstüyse güvenerek alabilirsin

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Trendyoldan xiomi mi band 5 almayı düşünüyorum zaten bu akıllı bileklik ile alaklı konu açmıştım daha once Trendyoldan daha önce alışveriş yaptım ama teknolojik hiçbirşey almamıştım sorun çıkarıyolar mı siz daha önce aldınız mı

Bide biraz önce mi band 5 te global versiyon ne oluyo diye konu açmıştım eğer bi bilginiz varsa oraya yazarmısınız
Mobiloom diye bir satıcı var puanı Max puan olan 10 puan trendyolda herşeyi orijinal ve distribütör garantili satıyor ve uygun indirimler de oluyor oradan bakabilirsiniz

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

Satıcıya bağlı.