Soru Teknoliderplus.com Sizce Güvenilir Mi?

Bu konuyu okuyanlar

blaxis1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Benim ürünüm yola bile çıkmıştı :))
Mesaj otomatik birleştirildi:
şimdi hocam bilmiyorum tabi ben de kargo gelmeden emin olmak istemiyorum hala şüphem var fakat fatura gerçek e arşivden kontrol ettim şu ana kadar bir sıkıntı yok gibi. Dediğim gibi 1-2 güne gelir kargo o zaman tekrar buraya yazacağım.
Screenshot_6.jpg

tecknotek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kadir kardeşim nasıl anladın dolandıcı olduklarını ben bu gün çamaşır makinesi aldım faturasını bir saat sonra kesip mail adresime gönderdiler senin yorumunu okuyunca endişe ettim inşallah öyle değildir
Geçmiş olsun. Teknolojigo ile aynı kişiler. Sakın alışveriş yapmayın yüzlerce mağdur var ödeme yapıp ürününü alamayan !!!

Benim ürünüm yola bile çıkmıştı :))

Kargo takip numarası aldini mi?hagngi kargo şirketi sordunuz mu?
Bu da onlardan. İnanmayın. dolandırıcı Teknolojigo ile aynı

Teknolojigo ile aynı kişiler. Sakın alışveriş yapmayın yüzlerce mağdur var ödeme yapıp ürününü alamayan !!!

Efizan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Ali Kardeşim öncelikle geçmiş olsun inşallah ben yanilirim.bu adamlar aylık alışveriş sitesi açıp 1 ay sonra vurgun yapıp kaçıyorlar.2020 Aralık ayında bende bulaşık makinesi almıştım 2400 TL civarı turuncuelektronikshop.com sitesinden.hersey düzenli,sahte fatura atıyorlar sana sonra yalandan kargoya verildi gözüküyor 1 hafta sonra vın.tabi benim gibi bir suru mağdur var.sonra aynı adamlar bizzat aradım seslerini dinledim kayıtları bile var hepsi aynı ses tonu globalmarket.com diye site açtılar ordan vurgunu yapıp tekrar kapattılar siteyi.simdi de bu siteyi açmışlar.kardesim herşeyi aynı sitenin peşin ödemede yüzde 5 indirim.siteye üye olana 25 TL indirim.kredi kartına vade koyuyorlar insanlar havale yapsın diye.cunku havalede paranı geri alamiyorsun.en alt tarafta da etbise kayıtlıdır yazıyor giriyorsun kayıtlı çıkıyor evet oda hikaye.site kapandıktan sonra etbise kayıt gözükmüyor.bir suru insanı dolandirdilar hastane parası olsun verdiğim para en sevdiklerinden ciksin çıksın
Bayram kampanyalarında samsung note 20 ultra 9 bin tl ye düşmüştü ama siteye güvenemediğim için alım yapamadım. O yüzden siteyi takibe aldım. Olumlu yorumlar artarsa, kampanyalarını takip edip almayı düşünüyorum. Çünkü fiyatlar piyasaya göre çok uygun.

Kadir3487

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bayram kampanyalarında samsung note 20 ultra 9 bin tl ye düşmüştü ama siteye güvenemediğim için alım yapamadım. O yüzden siteyi takibe aldım. Olumlu yorumlar artarsa, kampanyalarını takip edip almayı düşünüyorum. Çünkü fiyatlar piyasaya göre çok uygun.
Dolandırıcı oldukları için fiyatları zaten çok uygun.aman kardeşim hiç bulaşma aglarsin sonra

Efizan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Canorss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar laptop alacağım da, teknolider plus diye bir site gördüm Asus Tuf A15 Fa506ıuHn153t Amd Ryzen7-4800h 8GB Ram 512GB Ssd Gtx1660ti 6gb 15.6" Fhd W10 Gaming Notebook | Tekno Lider Plus şu laptop Bayaa diğer laptoplara göre ucuz geldi sizce güvenilir mi?

Sayfadan 5 gün oldu sipariş verdim ürün halen gelmedi kargoya verilmedi bekliyoruz muhtemelen daha çok bekleriz. Dolandırıcı olmaları muhtemel sizi haberdar edeceğim sipariş ile ilgili lütfen haber edene kadar alışveriş yapmayın

Kadir3487

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Sayfadan 5 gün oldu sipariş verdim ürün halen gelmedi kargoya verilmedi bekliyoruz muhtemelen daha çok bekleriz. Dolandırıcı olmaları muhtemel sizi haberdar edeceğim sipariş ile ilgili lütfen haber edene kadar alışveriş yapmayın
Kardeşim dolandırıcı olmaları ihtimal değil adamlar yüzde yüz DOLANDİRİCİ.gecmis olsun.vallahi günlerdir kendimi yirtiriyorum burda bu adamlar dolandırıcı diye.

yolcurahmi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben kendilerinden hp smart tank 515 sipariş ettim. Piyasadan 300-350 lira daha uygundu. Havale yaptım. Faturayı hemen kestiler. Dün ise kargoya verdiler. Mng kargo sms geldi, mail ile de bilgi verdiler. Bence firmada bir sıkıntı yok. Ürün geline fotoğraf atarım. Bence burada bilip bilmeden kötüleyenler karalama amaçlı da yapıyor olabilir. Neticede uygun fiyatlı sattıkları için birilerinin hoşuna gitmeyebilir.

KingDrevan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar firma kesinlikle dolandırıcı, umarım satın alan arkadaşların ürünleri gelir. Satın almayanlar da sakın satın almasın. Ben bir ürün satın aldım 5 gün kargoya verilmedi. 5 gün kargoya verilmeyince iade istedim 2 güne iade edilir dendi. 2 gün geçti tekrar sordum yine 2 güne iade edilir dendi. Ben de bugün iade etmedikleri takdirde yasal yollara başvuracağımı söyledim. Telefonu kapattılar ve şuan hiçbir şekilde müşteri temsilcisine bağlanamıyorum ne kendi telefon numaramdan ne başka telefon numaramdan. Site içi canlı destek benim hesapta gözükmüyor başka hesapta gözüküyor beni site içi canlı destekten te engellemişler :) Maillere de dönüş almadım hiçbir şekilde. Tüketici hakem heyetine başvurdum. Birazdan da savcılığa suç duyurusunda bulunmaya gideceğim. İcra kapılarına dayandıklarında onlar beni arayacak fıldır fıldır. Demem o ki kimse herhangi bir şirketi böyle karalamak için car car yırtınmaz insanlar bir şeyler yaşamış ki burada başkaları da yaşamasın diye uğraşıyor. Umarım hali hazırda alan arkadaşların ürünleri sorunsuz gelir, almayanlar da sakın almasın ben duyurabildiğim kadar insana duyurmaya çalışacağım. Yöneticiler kanıt istiyordu buyrun 1. elden kanıt bir şekilde bu mesajı başlık altına sabitleyebilirlerse vs. çok mutlu olurum. Ulaşabildiği kadar insana ulaşsın bunların dolandırıcı olduğu. Ha diyorsanız ben illaha gidip alacağım bu adam boşa konuşuyor, karalamaya çalışıyor vs. siz bilirsiniz arkadaşlar. Sonra başınız ağrımasın iyi forumlar.
Herhangi bir gelişme olursa ekleme yaparım.

Reaksiyon puanı
158
bilindik yerden almanda fayda var. o site belki iyidir. sana kalmış.

Canorss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adamlar dolandırıcı telefonlar kapalı bakan yok canlı destek yok adam erzurumda ikamet ediyor diyor muhammet ulusoy diye birisi şirket sahibi. sahte herşey dolandırıcılık üzerine kurulmuş. ürün gelmedi gelmeyecekte.

Reaksiyon puanı
158
dostum bilindik yerden almak herzaman daha iyi. en azından bir muhatabın olur sıkıntıda. malesef ülkede üründen önce bu ürünün desteği nasıl ona bakıyoruz.

yolcurahmi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sipariş ettiğim yazıcı geldi, kurdum. Ben bir sıkıntı yaşamadım.

Canorss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben kendilerinden hp smart tank 515 sipariş ettim. Piyasadan 300-350 lira daha uygundu. Havale yaptım. Faturayı hemen kestiler. Dün ise kargoya verdiler. Mng kargo sms geldi, mail ile de bilgi verdiler. Bence firmada bir sıkıntı yok. Ürün geline fotoğraf atarım. Bence burada bilip bilmeden kötüleyenler karalama amaçlı da yapıyor olabilir. Neticede uygun fiyatlı sattıkları için birilerinin hoşuna gitmeyebilir.
Bu da onlardan herhalde, adamlar telefonlara ve e-postalara bakmıyorlar. Telefonları ve e-posta panelleri her yerden kapalı, bir tane adam bile ilgilenmiyor.

Bu da onlardan herhalde, adamlar telefonlara ve e-postalara bakmıyorlar. Telefonları ve e-posta panelleri her yerden kapalı, bir tane adam bile ilgilenmiyor.
Sahtekarlar...

Son düzenleyen moderatör:

blaxis1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Evet spiariş ettiğim iPad 1 saat önce falan geldi. Resimleri paylaşıyorum.

WhatsApp Image 2021-07-28 at 18.20.26.jpg

İçinden elma armut çıkar mı diye bekliyordum da bir sıkıntı olmadı şükür :D

Ekli dosyalar

• 89428d33-f8e7-4869-82be-3db1c249f62d.jpg
    89428d33-f8e7-4869-82be-3db1c249f62d.jpg
    65.2 KB · Görüntüleme: 125
  • 1.jpg
    1.jpg
    97.8 KB · Görüntüleme: 132

yolcurahmi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Çok inandırıcı gelmedi bana. inşallah doğrudur
Niye inandırıcı gelmiyor? Buradan fotoğraf yükleyemedim, numaranı at, yazıcıyı, kutusunu, kargo bilgisini ve faturasını atayım.

Niye inandırıcı gelmiyor? Buradan fotoğraf yükleyemedim, numaranı at, yazıcıyı, kutusunu, kargo bilgisini ve faturasını atayım.
IMG_20210728_145830-min.jpg

Görsel atacağınızı da söylemiştiniz. Mümkünse atarsanız daha iyi olur.
IMG_20210728_145830-min.jpg

Sahtekarlar...

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210728-194215.jpg
    Screenshot_20210728-194215.jpg
    39.4 KB · Görüntüleme: 140
  • Screenshot_20210728-194215.jpg
    Screenshot_20210728-194215.jpg
    39.4 KB · Görüntüleme: 135
Son düzenleme:

Yildirim_tncy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar firma kesinlikle dolandırıcı, umarım satın alan arkadaşların ürünleri gelir. Satın almayanlar da sakın satın almasın. Ben bir ürün satın aldım 5 gün kargoya verilmedi. 5 gün kargoya verilmeyince iade istedim 2 güne iade edilir dendi. 2 gün geçti tekrar sordum yine 2 güne iade edilir dendi. Ben de bugün iade etmedikleri takdirde yasal yollara başvuracağımı söyledim. Telefonu kapattılar ve şuan hiçbir şekilde müşteri temsilcisine bağlanamıyorum ne kendi telefon numaramdan ne başka telefon numaramdan. Site içi canlı destek benim hesapta gözükmüyor başka hesapta gözüküyor beni site içi canlı destekten te engellemişler :) Maillere de dönüş almadım hiçbir şekilde. Tüketici hakem heyetine başvurdum. Birazdan da savcılığa suç duyurusunda bulunmaya gideceğim. İcra kapılarına dayandıklarında onlar beni arayacak fıldır fıldır. Demem o ki kimse herhangi bir şirketi böyle karalamak için car car yırtınmaz insanlar bir şeyler yaşamış ki burada başkaları da yaşamasın diye uğraşıyor. Umarım hali hazırda alan arkadaşların ürünleri sorunsuz gelir, almayanlar da sakın almasın ben duyurabildiğim kadar insana duyurmaya çalışacağım. Yöneticiler kanıt istiyordu buyrun 1. elden kanıt bir şekilde bu mesajı başlık altına sabitleyebilirlerse vs. çok mutlu olurum. Ulaşabildiği kadar insana ulaşsın bunların dolandırıcı olduğu. Ha diyorsanız ben illaha gidip alacağım bu adam boşa konuşuyor, karalamaya çalışıyor vs. siz bilirsiniz arkadaşlar. Sonra başınız ağrımasın iyi forumlar.
Herhangi bir gelişme olursa ekleme yaparım.
Herkese merhabalar, bende bunların magduru oldum sanırım. Ayın 24. De sipariş verdim sonradan şikayet varmı diye bakayım dedim ve olan oldu başımdan aşağıya kaynar su misali. Dün aradım ulaştım ve iade talebinde bulundum. Muhasebeye mail atmanız lazım dedi telefonu açan. Şimdi ağzımı bozmak istemiyorum. Mall of adresleri gözüküyor, mall of ofislerin muhasebecisini aradım ve durumu anlattım ama öyle bir firma yok dediler. Sonra vergi dairesini aradım, vergi numarası ile adres bilgisi alabilirmiyim diye ama sanki çok büyük birşey istemişim gibi vermediler buraya gelmeniz lazım dediler. Vaktim olmadığı için gidemedim. Eğerki takip eden yada ne yapılması gerekiyorsa yardımcı olursanız sevinirim.

Birde dediğiniz gibi bugün hiç ulaşmadım. İnstagram hesaplarından santralde sorun var ulaşamayan müşterilerimizin bilgisine gibi. 48 saat yeniden sistem düzelecektir yazmışlar ama işte hiç inandırıcı degil. Bunlara ulaşan eden olursa birbirimizi haberdar edelim.

Ekli dosyayı görüntüle 160219

Ekli dosyayı görüntüle 160221
Ozaman sizde bize yardımcı olun, kargo nerden gelmiş adres bilgisi paylaşın bizimle? Çünkü ben hiç birşekilde ulaşamıyorum kendilerine.

Evet spiariş ettiğim iPad 1 saat önce falan geldi. Resimleri paylaşıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 160216

İçinden elma armut çıkar mı diye bekliyordum da bir sıkıntı olmadı şükür :D
Hangi kargo firması ile geldi ürün size acaba?

Son düzenleme:

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840

Ekli dosyayı görüntüle 160219

Ekli dosyayı görüntüle 160221
Siz bu foruma sadece bu şirketi savunmak için mi üye oldunuz? Tüm mesajlarınız bu konuda.

Ayrıca daha ürün gelmeden neden savunmaya geçtiğinizi anlayamadım, üstteki mesajlarda zaten fatura kesildiği söylenmiş.

Yildirim_tncy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eeee sonuç? Güvenlimi güvensizmi site?
Ya dostum ne güvenilirliği? Biz neden yırtınıyoruz burda? 12 bin tl param gitmiş. Allah aşkına

Siz bu foruma sadece bu şirketi savunmak için mi üye oldunuz? Tüm mesajlarınız bu konuda.

Ayrıca daha ürün gelmeden neden savunmaya geçtiğinizi anlayamadım, üstteki mesajlarda zaten fatura kesildiği söylenmiş.
Faturayı bana gönderdiler, yazdım ne adres doğru nede başka bişe. ETBİSİ aradım bana verdikleri cevap; her ETBİSE kayıtlı olan güvenilir anlamına gelmez oldu, zaten kimseye ulaşamıyorsun.

yolcurahmi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Konuyu saçna sapan yerlere taşımayın. Brn alılveriş yaparken bu site güvenilir mi diye arattığımda bu tartışmayı gördüm. Kargom daha gelmemişti ve doğal olarak tefirgin oldum. Sonra firmayı aradım br zaman kargoya vereceksiniz diye sordum, onlar da bugün kargoya verilecek dediler. Daha sonta MNG'den dağıtıma çıktı mesajı gelince üye olup yorum yaptım. İnanmıyorsanız benim dükkanım İstanbul Ümraniye çarşıda, gel çayımı iç. Sadece kargomun geldiğini ve bir sıkıntı yaşamadığımı belirttim. Ha adanlar yarın öbürgün İstanbul Bilişim gibi yapıp, milleti mağdur ederlerse bilemem. Beb kendi tecrübemi yazdım. Şikayet eden, kargosu gelmeyen arkadaşlar da savcıkık dilekçelerini veya ödeme dekontlarını atarlatlarsa insanlar ona göre seçimlerini yapsın.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,840
Konuyu saçna sapan yerlere taşımayın. Brn alılveriş yaparken bu site güvenilir mi diye arattığımda bu tartışmayı gördüm. Kargom daha gelmemişti ve doğal olarak tefirgin oldum. Sonra firmayı aradım br zaman kargoya vereceksiniz diye sordum, onlar da bugün kargoya verilecek dediler. Daha sonta MNG'den dağıtıma çıktı mesajı gelince üye olup yorum yaptım. İnanmıyorsanız benim dükkanım İstanbul Ümraniye çarşıda, gel çayımı iç. Sadece kargomun geldiğini ve bir sıkıntı yaşamadığımı belirttim. Ha adanlar yarın öbürgün İstanbul Bilişim gibi yapıp, milleti mağdur ederlerse bilemem. Beb kendi tecrübemi yazdım. Şikayet eden, kargosu gelmeyen arkadaşlar da savcıkık dilekçelerini veya ödeme dekontlarını atarlatlarsa insanlar ona göre seçimlerini yapsın.
Buraya kargo sorgulama sayfasının SS'ini, linkini atar mısınız. Bunca mağdur olan adam arasında tek sizin ürününüz gelmiş olamaz.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Bana pek güvenilir gelmiyor nedense bu site. Açıkçası pek hoşuma gitmedi sayfası. Şikayet dolu bir yer. Önermiyorum.