Tekno dinleyesim var..

Rqn Ltntp

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Merhaba,

Arkadaşlar bu sıralar baya bi tekno müziğe sardım, hani biraz enerjide verir gibi de oldu, bu pasif halimden kurtulmam için biraz tekno dinlemek istiyorum..

Sizin dinleyip beğendiğiniz şarkıcı ve şarkılar hangileridir, bana öneriniz var mı?

Rqn Ltntp

Asistan
Reaksiyon puanı
10
hehe ortak ne ettin yahu dinlerken aklıma babamın bana fırça attığı sırada halının desenlerini incelediğim zamanlar geldi.(ne alakaysa)

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Kesha-Tik tok dinle onu beğenmezsen Sexy chick var Davıd Guetta'dan onu da mı beğenmedin İnna-Hot derim:D

Lucifer17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
David Guetta - One Love Albümü
Ministry of Sound - The Annual 2010 Albümü
Dj Tïësto - Kaleidescope 10 Numara Albümler Seç Beğen Al.
Veya Gir Winamp'a Radiolar'dan Techno Bölümüne En Kolayı :thumbup:

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
hehe ortak ne ettin yahu dinlerken aklıma babamın bana fırça attığı sırada halının desenlerini incelediğim zamanlar geldi.(ne alakaysa)

Alemsin varya :) Nerden aklına geldi..

İyi bilirim o anı. biraz zorlasam halının desenlerini çizerim herhalde :D

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Benim 2 tavsiyem var...Bir tanesi DJ TIESTO'nun CLUB LIFE serileri diğeri de ARMIN VAN BUUREN'in STATE OF TRANCE serileri...

Ayrıca DJ TIESTO'nun IN SEARCH OF SUNRISE başlıklı serisi de inanılmaz güzel parçalar içeriyor..

Bu isimleri nette aratırsan eminim çok güzel şeyler bulacaksın.Özellikle Blog araması yaparsan serilerin her bir 90 veya 120 dakikalık versiyonları tek linkte eline geçeçektir ;)

Kolay gelsin

Rqn Ltntp

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Kesha-Tik tok dinle onu beğenmezsen Sexy chick var Davıd Guetta'dan onu da mı beğenmedin İnna-Hot derim:D
inna'nın baya bi şarkısını indirdim çok hoşuma gitti teşekkürler öneriler için diğerleride güzel =)

David Guetta - One Love Albümü
Ministry of Sound - The Annual 2010 Albümü
Dj Tïësto - Kaleidescope 10 Numara Albümler Seç Beğen Al.
Veya Gir Winamp'a Radiolar'dan Techno Bölümüne En Kolayı :thumbup:
hmm..tiesto dan baya bi buldum, bu adamın şarkıları gayet güzelmiş..

Aynen aynen teknoya sardım bu aralar :D
Techno Rock (A1 Elektro Energetischer Mix) diye bir parça buldum çok hoşuma gitti :D dinliyorum :D
:thumbup1:bende sevdim teşekkürler öneri için, evet evet muhteşem =)

Benim 2 tavsiyem var...Bir tanesi DJ TIESTO'nun CLUB LIFE serileri diğeri de ARMIN VAN BUUREN'in STATE OF TRANCE serileri...

Ayrıca DJ TIESTO'nun IN SEARCH OF SUNRISE başlıklı serisi de inanılmaz güzel parçalar içeriyor..

Bu isimleri nette aratırsan eminim çok güzel şeyler bulacaksın.Özellikle Blog araması yaparsan serilerin her bir 90 veya 120 dakikalık versiyonları tek linkte eline geçeçektir ;)

Kolay gelsin
dediğin gibi arattım bi blogda buldum baya bi şarkı tavsiyen için çok saol..

Alemsin varya :) Nerden aklına geldi..

İyi bilirim o anı. biraz zorlasam halının desenlerini çizerim herhalde :D
hehe, hatta bi an halıyı bi inceliosun ki en ince ayrıntıları felan farkediosun :D

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Armin Van Buuren Bu Adamı Kesinlikle Dinle Türk Olarak Da Berna Öztürk'e Bi Bak İstersen

*Benny Bennasi
*Armin Van Buuren
*Pakito
*DJ Tarkan

Daha Çok Teknoyu Abim Dinler Bende Dinlerimde O Kadar Değil Bizdeki Tekno Arşivi Görsen Ooooo :D

Rqn Ltntp

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Armin Van Buuren Bu Adamı Kesinlikle Dinle Türk Olarak Da Berna Öztürk'e Bi Bak İstersen

*Benny Bennasi
*Armin Van Buuren
*Pakito
*DJ Tarkan

Daha Çok Teknoyu Abim Dinler Bende Dinlerimde O Kadar Değil Bizdeki Tekno Arşivi Görsen Ooooo :D
hehe, tekno iyi ya bayada sardı rocktan sonra en fazla tekno dinliyorum.. tavsiyelerini kenara not aldım :wink:

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
hehe, tekno iyi ya bayada sardı rocktan sonra en fazla tekno dinliyorum.. tavsiyelerini kenara not aldım :wink:

Okula Giderken Atıyorum MP3e Bi Kaç Şarkı Dinlerken Bi Gaza Geliyorum Öyle Bi Yüryorumki :D Ama O Gazı Okulun Önüne Gelince O Gaz Sönüyo :D:4::4:

Rqn Ltntp

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Okula Giderken Atıyorum MP3e Bi Kaç Şarkı Dinlerken Bi Gaza Geliyorum Öyle Bi Yüryorumki :D Ama O Gazı Okulun Önüne Gelince O Gaz Sönüyo :D:4::4:
(eheh) müzikle seyehat kısa sürüyor ya, gaza gelince o duygu herdaim var, yahu bende sanki kulaklığımı çıkarsam bile müzik çalıyormuş gibi =P ( uyanamadığımdan mıdır nedir?)

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
(eheh) müzikle seyehat kısa sürüyor ya, gaza gelince o duygu herdaim var, yahu bende sanki kulaklığımı çıkarsam bile müzik çalıyormuş gibi =P ( uyanamadığımdan mıdır nedir?)

:D Anlaşılan Sen Olaya Fazla Kaptıryorsun Kendini :mrgreen::mrgreen:

liebe

Asistan
Reaksiyon puanı
8
tekno değilde vocal trance dinle derim, tekno muzık hep aynı ritimde dans eder. ama trance öyle değil; düşüş ve yükseliş vardır..