Tek Tuşla Ekran Görüntüsü Alın

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Bilgisayarınızdan ekran görüntüsü almanız gerektiğinde, kullanabileceğiniz pratik programlardan biri de Screen Capturer.

Ekran görüntüsü almak istediğinizde, sizi Windows'un sıkıcı Paint yönteminden kurtaran birçok ücretsiz program mevcut. Bunlardan biri olan Screen Capturer, "Print screen" tuşuna bastığınızda, önünüze çeşitli seçeneklerin bulunduğu bir pencere getiriyor. Buradan ekranın tamamının, açık olan pencerenin ya da seçili bölgenin görüntüsünü kaydetmeyi seçebilir, dilerseniz animasyon olarak kayıt yapabilirsiniz. BMP, JPG, GIF, PNG ve TIFF formatlarında görüntüleri yakalayan Screen Capturer, sonrasında bu görüntüleri panoya kopyalayıp, e-posta oluşturabiliyor. Dilerseniz görsel dosyası olarak kaydedip, yazıcıya doğrudan göndermek de mümkün.

:: Screen Capturer yazılımını ücretsiz indirin.
screen-capturer1230789141.jpg
:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Screen Capturer
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

saltatore

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
programı ücretsiz indirdim ama serial istiyor ne yapmalıyım çalıştıramıyorum teşekkürler

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
sinagit kullanıyorum işini mükemmel yapıyor resim düzenleme programı ise harika ;)

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Vsita da ekran alıntı aracıyla bu iş çok kolay..Olmayan arkadaşlara tavsiyem bir an önce bu işi gören bi program edinmeleri.Her an lazım olabiliyor.

mortalrocky

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bence bu alnanda en iyi program Jing. TechSmith sirketini ait yazılım üstelik bedava....

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Yapacağınız şey çok basit ordaki linke tıklayın e-mail adresinizi yazın serial kodunuz gelsin :)

xismailaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
18
daha canavar programlar biliyorum :D

bana kalsın. biraz bencillik edeyim.
(yok şimdi söyleyecem, warez olacak)

Reaksiyon puanı
188
bir ara çok fazla ekran görüntüsü almam gerekiyodu kendim yazmıştım buna benzer bir uygulamayı :D çok zor bir mantığı yok fakat kullanışlı programlar...

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
prswt4.png
Tek tuşla ekran görüntüsü alma :p