Tehlikenin Farkında Mısınız ?(İllumunati)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Ben boyle seylere inanmiyorum. Yok cizgi filmlerde gizlenmis goruntuler bilinc altina kaziniyormus yok bir gozunu kapatan onlardanmis. Bana gore hepsi sacmalamadan ibaret. Izlediginiz her seyde sirf o salak topluluklarin simgelerini bulabilmek icin kendinizi yirtiyorsunuz. Ben bir film izlerken kesinlikle dikkat etmem oyle seylere bilinc altima filanda kazinmiyor. Herkes gormek istedigini goruyor. Bir cok kiside emin olun o arkada ki resimleri ,cizgi filmlerdeki gizlenmis seyleri ne gorur nede bilinc altina kazinir
arkadaşım Trespuanienin dediklerinde doğruluk payı var insanın gözü max. 24 kareyi algılar 25nci karede ise bilinçaltına hitap ederler reklamlarda da kullanılır izlediğin zaman illlaki alasın gelir bu 25nci kareyi çocuklar daha iyi görür senin ailende hiç oldumu bilmem ama biz kardeşime küçükken mama yedirirken reklam açardık ağlamasın diye aval aval bkarken annem ağzına dıkardı mamaları :D buda bu işi araştırdığım zman dikkatimi çekmişti.bu yaz staj yaptığım yerde ki mühendis abide led tv özelliklerini sunum felan yaparken bu olaydan bahsetmişti biraz araştır derim

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
En basit i gidin markete üstünde deve figürü olan bir sigara var o devenin ön ayak kisminda çıplak ve ereksiyon halde ki göbekli bir erkeğin fotoğrafi var ve daha zor görünen devenin kalça kisminda sex yazıyor inanmayan en yakındaki markete gidip bakabilir benim merak etttigim konu sigara içen adam zaten alır bağımlıdır çünkü o zaman neden böyle gizli saklı arkadasin tabiri ile Subnimal mesajlar yayınlanır amaç ne şu da var adamlar beyin yapısını çok iyi biliyorlar o kesin ve toplumlara yön de veriyorlar.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
çokta tın :p Hele şu masonlara kıl oluyorum. L*N o kadar büyükseniz gelin beni 5 dk içinde evimden alın götürün :p

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Biz ota b*k* gülen ülkeyiz, zam gelsin yine güleriz, halinden memnun olan hayata hep güler zaten, zam olsun birşey olsun farketmez...

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Aziz Nesin'in bir sözü var. ''bir b.k bilmiyorsunuz, işin kötüsü bir b.k bilmediğini de bilmiyorsunuz.''

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
her beyin hayal kurar ama hayalleri gerçekleştirmek tamamen farklı birşeydir insan beyni saplantıya düşebilir ama ömür boyu saplantıda kalmaz meraklanmayın bu komplo teorileri üreten ve yayanlar tarihte her zaman vardır ve var olmaya devam edecektir ama insanlığı asla etkisi altına almayı başaramıyacaktır çünkü allah insan ve kainat onların küçücük akıllarına sığmayacak kadar büyüktür ve bu dünyada ancak ve ancak herşey allahın dilemesiyle olur .

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ben inanıyorum araştırın biraz en azından bilginiz olsun

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Madem öyle birşey yok neden o saçma sapan şeyleri izlettirmeye çalışırlar. Demekki birşeyler var ki insanoğluna vermeye çalışıyorlar. Açık veya gizli bir şekilde bir mesaj vermeye çalışmaları saçma gibi gelse de beyin alıyor onu. Adı her ne olursa olsun gördüğümüz her şeyi bir şekilde alfıladığımızın resmidir. Adamlar yıllardır bunu yapar da biz hala inkar ederiz. İnkar etmek sonucu değiştirse sorun yok ama nedense o yola başvururuz.

Madem o gizli resim ve işaretlerle bir şey anlatılmıyor ne işi var orada. hadi bunu da açıklayın :)

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Önümüze gelen her şeyi onlara bağlamamalıyız. Bilinçli, bilgili ve dikkatli olunmalı...

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ekmek zammini da onlar yapmislar diyolar ne diyodunuz ? :p

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ben bu tür mesajların varlığına inanıyorum fakat bi insanın maneviyatı kuvvetliyse bunlarada prim vereceğini sanmıyorum.. Şimdi biz hepimiz Allaha şükür müslümanız ve müslümanlığı gerektiği gibi yaşayan bi insanın bakış açısı ve görüşü islama göre olacağı için bu tür şeylere prim verileceğini düşünmüyorum..

Birde bu devirde çocuk yetiştirmek gerçekten çok zor iş.. Aileler çok dikkatli olmalı ve çocuklarının üzerlerine titremeliler ve onları gerektiği gibi yetiştirebilmeliler.. Sen çocuğunu eğitmezsen başkaları öyle bi eğitirki aklın durur..

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bizim okulda da var o gözlerden, şimdi bizim biyolojici illuminatiden mi :D

Trespuanie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öğretmenine sor bakalım bu gözler ne anlama geliyor . Bakalım cahilliğinden mi yoksa gerçekten bilgisi var mı

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ankara buyuk sehir belediyesinde iilumunaticiymis buraya bakarlar diye gozler var tabelalarda

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
İlk mesaja ithafen.
Böyle şeyleri bilinç altına sokabilmek için kişinin öncelikle böyle şeyleri bilmesi gerekli.

Paylaşılan dizideki fotoğrafta. O kız 25dk aynı karede konuşsa arkadaki gözler dikkatimi bile çekmez.
Ne olduğunu bile bilmiyorum. Kaldı ki o dizi denerek sunulan şeyi izleyecek kadar düşmedim o ayrı konu :D

Tek dil, tek din, tek ırk saçma konular bunlar...

Eğer uzaylılar varsa ve dünyaya geleceklerse; Nesiller boyu birbiri ile savaşan insan oğlu asıl düşmanın dışardan gelen olduğunu fark edecek ve birleşecektir bu son derece normal.
Tek din mevzusu mümkünatı yok, şöyle ki... Tüm dinler belli kurallar kanunlar üzerine kuruludur.
Allah birdir, ve onun dini de birdir.
Benim inancım şudur doğru yanlış bilmiyorum artık.
Dünya'ya gönderilen diğer kitaplar deformasyona uğradığı için Kuran'ı Kerim yollandı.
Eğer buda deformasyona uğrarsa belki yeni bir peygamber ve yeni bir kitap gelir bunu kimse bilemez.

Ve ben zannetmiyorum ki İncil olsun Tevrat olsun Zebur olsun asıl amaçlarının Kuran dan farklı olsun.
Hepsinin amacı yolu birdir ancak zamanla değiştirilmiş, insanlar kendilerine göre yontmuşlar.

Trespuanie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim o bilinç altına yerleştirilir ne olduğunu bilip bilmemen önemli değil , belli ki diğer konuyu mütenasip olmayan yerinden dinlemişsin istersen biraz daha araştır .

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Kardeşim o bilinç altına yerleştirilir ne olduğunu bilip bilmemen önemli değil , belli ki diğer konuyu mütenasip olmayan yerinden dinlemişsin istersen biraz daha araştır .
G****den bahsedip kardeşim diye hitap etmen biraz garip kaçtı ancak; Beyin üzerine o kadar döküman, inceleme, 1. ağızdan araştırma okudum dinledim ki, evet bir prof. seviyesinde değilim ancak sokakda dolaşan bir insandan çok daha fazlasını bilen birisiyiyim. İnsan beyni muazzam birşeydir ancak onun tek hakimi insanın kendisidir. Bilmediği birşeyi istemediği bir şeyi orada saklamaz. Bende çok iyi bir hafıza vardır. Elektronik bir devreyi sökerken neyi nerden söktüğümü 1 sene sonra bile hatırlar takarım. 5 yaşımda bir kişiye söylediğim sözü hatırlarım, 6 yaşımda hayatımda ilkkez sakız şişirdiğimi hatırlarım ve o gece ağzımda sakız ile yatıp sabah tüm sakızın hertarafıma yapışmasını hatırlarım. Çünkü bunların hepsi benim için birşey ifade ediyor. Açtığın konudaki sadece fotoğrafa baktım, Arka planda sadece gözler vardı kaç tane göz var onu dahi hatırlamıyorum çünkü benm için bişey ifade etmiyor. Eniştem araba hastasıdır, birlikte çalıştığımız için arada benle muhabbet eder, Audi şölye araba çıkarmış 500 newton diye. Bizim laguna bile 100 newton diye kıyas yapar. Belki bu cümleyi bana 500 kez kurmuştur abartısız, bizim laguna kaç newton hala bilmem. Çünkü ilgi alanıma girmiyor. Eğer bir insan birşeyi bilmiyorsa, ona hatırlaması için köprü atacak bişey yoksa. Mümkünatı yok onu hafızasında t u t a m a z s ı n .

Trespuanie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim ben bu işe haftalarımı verdim ki muhakkak senin gibilerin fikirleri olacaktır veya eleştirileri ama bu kanıtlanmış bir konudur . Bu kadar yazmışsın etmişsin her ne kadar alakası olmasada . Bilinç altı belli bir yaştan ölene dek bilgileri saklar ve beyin bunu her daim ön planda tutar . Sen şimdi "sex" yazısını bırak artık direkt olayı resmetmiş ve sübliminal mesejlara dönüştürmüşlerdir . İstediğin gibi düşünebilirsin ama şunu söyleyeyim hayal dünyandan çık .

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Demek ki benim abazanlığın sebebi buymuş,bilinç altımın küçükken izlemiş olduğum çizgi filmlerden aldığı sübliminal mesajların şimdi gün yüzüne çıkması sonucu bu abazanlık tavan yapıyor.Vayyy...

bu adam değişmeyecek :)

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Kardeşim ben bu işe haftalarımı verdim ki muhakkak senin gibilerin fikirleri olacaktır veya eleştirileri ama bu kanıtlanmış bir konudur . Bu kadar yazmışsın etmişsin her ne kadar alakası olmasada . Bilinç altı belli bir yaştan ölene dek bilgileri saklar ve beyin bunu her daim ön planda tutar . Sen şimdi "sex" yazısını bırak artık direkt olayı resmetmiş ve sübliminal mesejlara dönüştürmüşlerdir . İstediğin gibi düşünebilirsin ama şunu söyleyeyim hayal dünyandan çık .
Benim gibiler derken Müslümanı, Hırıstiyanı, Budisti vb milyarlarca insandan mı bahsediyorsun?

Senin teorinin fiziksel inandırıcı kanıtı nerededir?
Bir şehir efsanesi derki; taksi yavaş giderse, taksimetre daha fazla yazar.

Senin teorinin benim gözümde bu şehir efsanesinden farkı yok.

Sen benim bilmediğim bir şeyi, benim bilinç altıma yerleştiremezsin.

Sen belki inception filminden çıkmış bir karakter olarak görüyorsun kendini ama hayat hiç öyle değil ben diyim.

Trespuanie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim bir atasözüde derki "bir b*k bilmiyorsunuz işin kötüsü bir b*k bilmediğinizide bilmiyorsunuz " ben araştırma yaparak kanıtlanmış şeylerden yola çıkarak buraya konu açtım . Senin bilinç altına birşeyler yerleşmesi senin istemine göre değil beyin ölene dek bilinç altına bizim göremediğimiz ama aslında orada olan şeyleri depolar ve gerektiğinde kullanır . @Roki Rulez kardeşim yani bu gerçek birşey inanma yahud inanmama hiçbir alakası yok ben sizleri aydınlatmaya çalışıyorum .

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Kardeşim bir atasözüde derki "bir b*k bilmiyorsunuz işin kötüsü bir b*k bilmediğinizide bilmiyorsunuz " ben araştırma yaparak kanıtlanmış şeylerden yola çıkarak buraya konu açtım . Senin bilinç altına birşeyler yerleşmesi senin istemine göre değil beyin ölene dek bilinç altına bizim göremediğimiz ama aslında orada olan şeyleri depolar ve gerektiğinde kullanır . @Roki Rulez kardeşim yani bu gerçek birşey inanma yahud inanmama hiçbir alakası yok ben sizleri aydınlatmaya çalışıyorum .

Sana söylenecek bişey yok ki. Kendin sübliminal bir mesaj olarak gönderilmişsin bize :)
Bak bir önceki sayfada abimiz ne demiş.
Aziz Nesin'in bir sözü var. ''bir b.k bilmiyorsunuz, işin kötüsü bir b.k bilmediğini de bilmiyorsunuz.''

Araştırmlarında başarılar dilerim, yalnız bir daha ki araştırmalarında buraya kopyala yapıştır yapma bir zahmet. Boşuna uğraştırma bizleri.

Trespuanie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim yeter bu boş konuşmaları keselim ben insanları bilinçlendirmek için konu açtım buraya , izlediğin çizgifilmlerdeki sübliminal mesejlar bilinç altına gidiyor ve yer yer bilinçaltı bunu kullanılıyor .Aksini iddia ediyorsan kanıtla burayada gereksiz mesajlar atma .Ha birde ayrıca bu konuyu tamamen ben hazırladım kopyalayıp buraya yapıştırmadım . Aslında buraya konu açmaktaki amacım ailelerin ve aklı başında bireylerin bilinçlendirmek ve senin gibilere sübliminal mesaj içeren çizgi filmlerden uzak tutmasını söylemek .Rica ediyorum buraya gereksiz mesajlar atma .

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ben üçgen görünce aklıma başka şeyler geliyor :p

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Göz gören başlıyor mason duydu şuydu buydu aynaya çok bakmayın siz Aha benim gözüm var bende masonmuşum demeye başlarsınız yakında

Trespuanie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim sen hafife almaya devam et , zaten bu yüzden insanlar uyanamıyor . Kendilerini göstermedikleri için hafife alıyorlar ama sektörleri ele geçirmiş durumdalar .

Amanda

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Öğretmenine sor bakalım bu gözler ne anlama geliyor . Bakalım cahilliğinden mi yoksa gerçekten bilgisi var mı
Akşam akşam iyi güldüm ahahahha :D:D

Sen olaya kendini fazla kaptırmışsın bak biraz Harun Yahya kitapları oku araştır hatta Tapınak Şövalyeleri Mabet ve Loca diye kitap var onu oku, daha farklı düşünmeye yarayacaktır kulaktan dolma bilgilerle her şeye inanıp illuminati dersen işimiz var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...