Yardım Tehdit Edildim.

Bu konuyu okuyanlar

J. İmre

Asistan
Reaksiyon puanı
77
Youtube da bir eleman bana TC'ni ver bakalım senin aklını alayım dedi. Şaka gibi ya. Ben de ona tehdit korkakların işidir dedim. Aslında kendisi konuyu Suriyelilerden açtı. Ben de kendi fikirlerimi söyleyince kendisi beni tehdit etti sen kimsin bana racon kesiyorsun dedi şaka gibi ya halbuki racon bile kesmedim. Bir de yazdığı yazılarında çok sık yazım hatalarına rastladım.

Reaksiyon puanı
63
bir şey yapamaz senin konumunu bilmiyor sonuçta değil mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Youtube da bir eleman bana TC'ni ver bakalım senin aklını alayım dedi. Şaka gibi ya. Ben de ona tehdit korkakların işidir dedim. Aslında kendisi konuyu Suriyelilerden açtı. Ben de kendi fikirlerimi söyleyince kendisi beni tehdit etti sen kimsin bana racon kesiyorsun dedi şaka gibi ya halbuki racon bile kesmedim. Bir de yazdığı yazılarında çok sık yazım hatalarına rastladım.
sosyal ortamda aklıllarına ne gelirse yazıyorlar
eğer seni daha fazla tehdit etmeye kalkarsa o sana ne yazarsa yazsın geri cevap verme o zaten sen cevap vermeyince senin peşini bırakacakıtrır boş ver hiç bir şey yapamaz

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Seni taciz ediyor, bu şekilde nasıl rahat konuşuyormuş beyfendi acaba?, Ara polisi ihbarda bulun, kimse seni o şekilde tehdit edemez

J. İmre

Asistan
Reaksiyon puanı
77
Seni taciz ediyor, bu şekilde nasıl rahat konuşuyormuş beyfendi acaba?, Ara polisi ihbarda bulun, kimse seni o şekilde tehdit edemez
Hocam yazdıklarını burada şimdi ifşa edeceğim. Ekran fotosu atıyorum.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990

J. İmre

Asistan
Reaksiyon puanı
77
Kötü bişemi dedim, neden öyle dedin
Yok hocam onun yazdıklarını dedim. Bekleyin atıyorum ekran fotosu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Opera Anlık Görüntü_2021-05-28_161318_www.youtube.com.png

Buyurun yazan kişinin yazım hataları da da var üstelik.

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990