Technopat

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
R10'da ne kadar dikkatli ve tarafsız olursan o kadar temiz ticaret yapabilirsin. Bugüne kadar ben bir sorun yaşamadım aksine sorun yaşatanlara ne olduğuna şahit oldum.
10-12 yaşındaki genç çocuk kalkıp ( burada yaştan dolayı bir kişisel saldırım yok tecrübe olarak diyorum ) 100 tl ye site yapılır yada 50 tl ye logo yapılır yazar ardından adama kalkıp neden piyasayı öldürüyorsun harçlık çıkarmak isteyebilirsin ama bu şekilde değil diyorsun oda sana ukala ukala cevap veriyor, Sonra biri kalkıp yanlış bilgilendirme yapıyor bir soruda siz neden böyle yapıyorsun bilmiyorsan yanlış yönlendirme bari dediğinde ukala ukala cevap veriyor biri kalkar bilgini sorgular senle s.d.k yarışına girer vs vs sonra haliyle bir saaten sonra insan artık kızıp ya karşıdakini iyice rencide etmeye yada ezmeye başlıyor ( tabi küfür vs değil bilgi ve tecrübe hatta sahip olduğu konum ile ) sonra birde üstüne hakaret yedinmi iyice delirip adamı tamamen eziyorsun bu sefer diğer bir çocuk yönetici gelip seni banlıyor neden ? çünkü ukala bilgsiz cahil 2-3 çocuğa gerçekte ne olduklarını ve öyle tutumlarda aslında bilgisiz cahil olduğu apacık yüzlerine vurduğundan "aşağılamak" oluyormuş

Yani forumun %80-85 i tamamen ergenliğini bitirememiş üye ve yöneticilerden birde ölücülerden( ticaret ölücüleri ) oluşuyor.

Siz başka bir forumu R10 ile karıştırmış olabilirmisiniz ?

iyi forumlar

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Bir litre süt alacaksınız. Yan yana x marka 5 TL, y marka 2 TL. Gidip der misin sen niye 2 liraya satıp piyasayı öldürüyorsun diye. Biri kaliteli, biri tozlu. Serbest piyasa dileyen dilediği fiyata yapar. Ha kalitesi ona göre olur, bu ayrı bir konu. Ucuz yapan vektör çalışma yapıyordur, tercih edersin. Ben 250 liraya da logo yaptırdım, 30 liraya da. Kalite farkı ortadaydı. Tabi sizin için birde taban fiyatta var, altına inilmediği sürece sorun yok.
1567608309575.png

Bu kadar üye kötü bir platformda ticaret yapmaz zannedersem. Şu an üyeliğim 1.5 yıllık hiç bir 10 yıllık tarafından ezilmedim, aksine desteklendim. Ben bir sorun göremiyorum. Yönetim evet, biraz katı ama kurallara göre.

BilgisayarUzmani

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
Bir litre süt alacaksınız. Yan yana x marka 5 TL, y marka 2 TL. Gidip der misin sen niye 2 liraya satıp piyasayı öldürüyorsun diye. Biri kaliteli, biri tozlu. Serbest piyasa dileyen dilediği fiyata yapar. Ha kalitesi ona göre olur, bu ayrı bir konu. Ucuz yapan vektör çalışma yapıyordur, tercih edersin. Ben 250 liraya da logo yaptırdım, 30 liraya da. Kalite farkı ortadaydı. Tabi sizin için birde taban fiyatta var, altına inilmediği sürece sorun yok.
Ekli dosyayı görüntüle 78303

Bu kadar üye kötü bir platformda ticaret yapmaz zannedersem. Şu an üyeliğim 1.5 yıllık hiç bir 10 yıllık tarafından ezilmedim, aksine desteklendim. Ben bir sorun göremiyorum. Yönetim evet, biraz katı ama kurallara göre.
Hocam R10 davetiye kodunuz var mı acaba? R10 hesabım yok ta

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Ürün ile hizmet ayrı şeylerdir. Hizmette sadece kalite değil bir taban bir tavan ölçütü vardır ama ürünü bedavaya bile verebilirsiniz ( ürün yani mal sizin sonuçta kimene )
Yani bu konuda yanlış düşünüyorsunuz
İyi forumlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rekabet kurumu diye birşey vardı sanırım hakları koruyan yazılımda yoktur ama normalde hizmet kapsamında haksız rekabetleri takip ediyorlar sanırım. Buda benim dediğim noktaya çeker olayı. Haksız rekabete

iyi forumlar

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
66
Merhaba Türkiye'nin en iyi forumu. Şimdi başımdan geçen olayı anlataayım.

Technopat'ta 6000 TL sistem önerisi isteyen bir konuda mesaj yazdım, sonra başka birisi sistem yazdı 8 GB Ram koymuş, ve benim yazdığım sistemi beğenmeyip "Boş para. Çöp" yazdı. Sonra bende ona "6000 TL'lik sisteme 8 GB Ram koyacak kadar cahilsin" dedim. Sonra oda bana "senin yaşın kadar sistem toplamışlığım var, Boş yapma" dedi, bende ne gereksiz insansın dedim ve technopat yönetimi tarafın'dan "Uygünşuj Üşluyp" den ban yedim, ama o adam yemedi, technopat yönetimi o adamı haklı buldu, 6000 TL'lik sisteme 8 GB koyan bir cahili. Sizde böyle olay yaşadınız mı hiç?

geçmiş olsun.üzülme.biraz araştırma ile oranın yönetimi dahil ,ki 30 lu yaşlardalar, çoğunun bordu klavyeli olduğunu göreceksin.forum 2011 de kurulmuş galiba.benim 2016 da haberim oldu ve 2019 da ilk mesajımı yazdım.sadece videoları takip edersen ağzının tadı bozulmaz.ancak sosyalde takılırsan onlardan değilsen linç edilirsin.ayrıca şurayı da bir oku 14 nisan 2016 technopat recep baltaş rezaleti

Ahmet Emre Toraman

Profesör
Reaksiyon puanı
391
Sizin ki hiç bir şey. Ben de ekini ayrı kullanmadım diye forumdan 1 ay uzaklaştırılmıştım. O günden sonra siteye nadiren girip bakarım. Hepsi kendini TDK sanıyor. İşleri güçleri onu bunu engellemek, uzaklaştırmak. Sanki kendileri sütten çıkmış akkaşık.

MrGörkem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sizin ki hiç bir şey. Ben de ekini ayrı kullanmadım diye forumdan 1 ay uzaklaştırılmıştım. O günden sonra siteye nadiren girip bakarım. Hepsi kendini TDK sanıyor. İşleri güçleri onu bunu engellemek, uzaklaştırmak. Sanki kendileri sütten çıkmış akkaşık.
bende uzaklaştırıldım sırf bunun yüzünden TDK bu kadar önem vermiyor :D

Ekli dosyalar

• dssddsfsdfsd.PNG
    dssddsfsdfsd.PNG
    16 KB · Görüntüleme: 116

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
R10 hesabı bir ara davetiyesiz alıma açıktı o sıra aldım ama daha bakma fırsatı bulamadım bilemem orada işler nasıl gidiyor.

Reaksiyon puanı
150
Merhaba Türkiye'nin en iyi forumu. Şimdi başımdan geçen olayı anlataayım.

Technopat'ta 6000 TL sistem önerisi isteyen bir konuda mesaj yazdım, sonra başka birisi sistem yazdı 8 GB Ram koymuş, ve benim yazdığım sistemi beğenmeyip "Boş para. Çöp" yazdı. Sonra bende ona "6000 TL'lik sisteme 8 GB Ram koyacak kadar cahilsin" dedim. Sonra oda bana "senin yaşın kadar sistem toplamışlığım var, Boş yapma" dedi, bende ne gereksiz insansın dedim ve technopat yönetimi tarafın'dan "Uygünşuj Üşluyp" den ban yedim, ama o adam yemedi, technopat yönetimi o adamı haklı buldu, 6000 TL'lik sisteme 8 GB koyan bir cahili. Sizde böyle olay yaşadınız mı hiç?

Dediğinizi anlıyorum. Bende technopatı sevemem ama kullanıyorum. nedeni ise : Donanım arşivde 1 aylığına ban yedim 6 ağustosda gidicem her bir şeye ben atıyorlar de bağlacını yanlış yazmışım 5 saat ban attılar bana mega cahil diyen adama Boş yapma dedim uygunsuz üslup yedim ora çöp gibi oraya bidaha bulaşma iyi paçayı kurtarmışsın orda daha çok kalırsan akıl sağlığın bozulabilir.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
28 -) Shiftdelete.Net harici Türk teknoloji web sitelerine ait link, içerik paylaşımı yapılması ve konularının açılması yasaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar