Technopat Tarzı Çözüm

_Zaur_

Dekan
Boşu boşuna eleştiri yağmuruna tutmayın. Ben sizin çözüm önerilerinizi gördükçe utanıyorum. Birisi cs:go’da FPS drop yiyorum demiş, karşıdaki kişi ise source 1 oyun motoru dandik demiş. Halinizden utanmalısınız. Bununla aynı sorundan muzdarip birisine ise Windows’un iso dosyasında sorun var, yeni iso ile kur demiş. O mesaja mod bile katlanamamış ki silmiş.😂
Sorun yaşayan insanlara çözüm yazanlar bilgilide olabilir bilgisizde.
Bilgisiz olanları neden banlasınlar?
Sorun çözüme kavuşunca onlarda bilgilenir zaten.

Gerçi akramca konuşuyorlar diyeceksin, ama bir bu konuyu iyi düşün. Bilmiyorsa öğrenecek oda doğru bilgi verecek zamanla

aegeanfisk

Asistan
Bence o kadar kötü değil ben ciddi bir çok konuma orada çözüm buldum ve çok güzel detaylı rehberleri var. Bazı konularda takıntıları var doğru eleştirilebilir ama çok da yerin dibine sokmanın mantığı yok. Burada da aşırı siyaset oluyor bazen insanlar birbirini kırıyor özellikle 3-4 tane hesap aşırı partizanlık yapıyor ama bu tarz küçük ayrıntılar buranında iyi bir forum olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Servous

Asistan
Bence o kadar kötü değil ben ciddi bir çok konuma orada çözüm buldum ve çok güzel detaylı rehberleri var. Bazı konularda takıntıları var doğru eleştirilebilir ama çok da yerin dibine sokmanın mantığı yok. Burada da aşırı siyaset oluyor bazen insanlar birbirini kırıyor özellikle 3-4 tane hesap aşırı partizanlık yapıyor ama bu tarz küçük ayrıntılar buranında iyi bir forum olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Hocam kesinlikle hak veriyorum ancak bana göre en büyük sıkıntısı şu diyebilirim. Sitede özel mesaj kesinlikle kullanılmıyor, + aldığın uyarıya kesinlikle itiraz edemiyorsun.Tamam moderatorler belli bir testten geçerek o kadar moderator olmuşlar ancak hepimiz insanız hepimizin hatası olabilir.Üyelerin itiraz edip, düşüncelerini belirtme hakkı olsa iyi olurmuş.

1594905380488.png

Gereksiz mesajdan aldığım bu 3.uyarıydı . Normalde forum kurallarına göre 1 ay yazıyor, ben 1 yıl yedim itiraz edicek hiçbir yer yok. 1 yıl beklicez gibi duruyor :D

+Ben Roma İmparatoruyum.
-Roma İmparatorusun ban.
+Neye banacağım?Menemene mi?
-Ben sana göstereceğim. BAN BAN BAN

Neyse daha da kötü ve soğuk espri yapmayalım yoksa ban yerim...Evet bana bana yerim...

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Hocam kesinlikle hak veriyorum ancak bana göre en büyük sıkıntısı şu diyebilirim. Sitede özel mesaj kesinlikle kullanılmıyor, + aldığın uyarıya kesinlikle itiraz edemiyorsun.Tamam moderatorler belli bir testten geçerek o kadar moderator olmuşlar ancak hepimiz insanız hepimizin hatası olabilir.Üyelerin itiraz edip, düşüncelerini belirtme hakkı olsa iyi olurmuş.

Ekli dosyayı görüntüle 108576

Gereksiz mesajdan aldığım bu 3.uyarıydı . Normalde forum kurallarına göre 1 ay yazıyor, ben 1 yıl yedim itiraz edicek hiçbir yer yok. 1 yıl beklicez gibi duruyor :D
Geçen sene bir konunun cevabı verilmişti, bende çözümüne şait oldum gibi cevap verdiğim zaman uyarı almıştım. Ama tabi o konuya bir yönetici de yazmışsa da kaçarı olmuyor.Ard arda ihlal sonucu fazladan bir kaç yıl ekleyebilirler. :D

Servous

Asistan
Geçen sene bir konunun cevabı verilmişti, bende çözümüne şait oldum gibi cevap verdiğim zaman uyarı almıştım. Ama tabi o konuya bir yönetici de yazmışsa da kaçarı olmuyor.Ard arda ihlal sonucu fazladan bir kaç yıl ekleyebilirler. :D

Hocam benim düşünceme göre Kuzey Kore'den farkları yok. Önüne gelen uyarıya zırt pırt itiraz edilmesin diye özel mesaj kapatılmış olabilir yada sırf onun için bile bir iletişim adresi koyulmadığını düşünüyorum. Benim demek istediğim madem 1 yıl ban atıyorlarsa forum kurallarına eklesinler.

Ekli dosyayı görüntüle 108576

Geçmiş olsun. Kimi forumlar/yöneticiler kendilerini baya yukarıda görüyorlar. Ellerinden gelse hayattan bile banlayacaklar.