Tecavüze direnen öğretmene 20 bıçak

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
ERZURUM - 23 yaşındaki öğretmen A.K., Erzurum'da Pasinler ilçesi Milli Egemenlik İlköğretim Okulu'nda görev yapıyordu.Genç öğretmen, okuldan çıktıktan sonra evine giderken Ağaç Minare Mahallesi'nde saldırıya uğradı.
Yolda yürüyen öğretmenin ağzını kapatarak dar ve çıkmaz bir sokağa sürükleyen 3 saldırgan, öğretmene tecavüz etmek istedi.
Genç kadının karşı koyması üzerine saldırganlar öğretmenin başına taşla vurdular ve 20 yerinden bıçakladılar.
Kanlar içinde kalmasına rağmen saldırganların elinden kurtulan öğretmen A.K., 100 metre kadar uzaktaki anneannesinin evine gitti.
Kapıyı açan anneanne, torunu öğretmeni kanlar içinde görünce bayıldı. Evde bulunanlar durumu hemen polise bildirdi, genç öğretmen de ambulansla Erzurum'a nakledildi.
Üniversiteyi Ankara'da bitiren A.K., Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aziziye Araştırma Hastanesi'nde yoğun bakım altına alınırken, polis öğretmenin çantasını da alan saldırganların peşine düştü.
KPSS'nin iptal edilmesi üzerine Kaymakamlık oluru ile sözleşmeli öğretmen olarak görev yaparken saldırıya uğrayan A.K.'nın zorla götürüldüğü yerdeki kan izleri ve saldırganlara ait ip uçlarını toplamak için olay yeri inceleme uzmanları çalışma yaptı. Polis ekipleri, A.K.'nın öğrencilerini, mahalle halkını ve yakınlarını sorgulamaya başladı.
Kapıyı açtığında torunu A.'yı kanlar içinde gördüğü için büyük bir şok yaşadığını anlatan anneanne H.P., şöyle konuştu:
"Eli, yüzü, her tarafı kan içindeydi. 'Ne oldu, yavrum sana' dedim. Sadece 'saldırıya uğradım' diyebildi. Yüzünde ve başında kırıklar vardı. Sonrasında ikimizde bayılmışız. Gelinlerim A.'nın yüzünü yıkamış ve gelen ambulansla hastaneye götürmüşler. Kapıyı çaldığı ve tuttuğu yerler kanlıydı. İnsanlık dışı olay. Hangi vicdansız bunu yapar? Torunumun kurtulması için dua ediyorum."
Olayın çok üzücü ve çirkin olduğunu belirten Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk, saldırganların en kısa sürede yakalanarak adalete teslim edileceklerini söyledi.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25200633/

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Doğuya bayan personel göndermemek lazım...Heryer için değil ama böyle 3-5 çapulsuz çıkıyor işte...

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Doğuya bayan personel göndermemek lazım...Heryer için değil ama böyle 3-5 çapulsuz çıkıyor işte...
Amaçlardan bir taneside bu giden öğretmenlerin çoğu bayan bu devirde kadın erkek ayrımı yok bu pislikte.Ama korunması sağlanabilirdi

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Kndi bacılarına biri böyle yapsa ne düşünürler diyicem ama düşünce olmadığı belli insanlıktan çıkmış adi yaratıklar

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
İdam geri istiyorum...

İdam çözmez arkadaşım. Sen adama eğitim vermezsen, dogmatik şeylerle doldurup düşünmesini engellersen, idam da bunları durdurmaz.

Önce bi insana doğru düşünebilmesini ve olayların sonuçlarını kesitirebilmesini öğretmek lazım. Bu da bilim ve bilimsel yöntemin kazanımıyla olur. Yoksa neyle korkutursan korkut, bu adam onu yapmaya devam eder. Eğer sorunlara herhangi bir çözüm üretmek, o çözümün doğru olduğunu göstermez. En doğrusu için biraz daha düşünelim ve mantıklı olalım.

Kestirme Yol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

doğu derken erzurumu ayırmak lazım. erzurum halkı milliyetçidirler. üç beş soytarı takımı saldırmış. bunun doğu batı ile alakası yok.

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Caydırıcı cezalar verildiği için akıllanmıyorlar.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
idam gelmediği sürüce cezalar ne kadar ağırlaştırılırsa ağırlaştırılsın bu hayvanlar bunu tekrar edecektir.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Türkiyenin en çok genel evi erzumda ama heralde o da yetmemiş...

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Bunları hapse atıp beslemeyeceksin....ni kesip serbest bırakacaksın.İşte hepsi bu.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Hakikaten İdam gelmeli,böylelerinin topluma ne faydası olur,vede toplum bunları nasıl eğitsin.Sallandıracaksın,beslemeyeceksin.

korsan12

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ul.n doğuya geldimi hepiniz aslan kesiliyorsunuz batı bu olaylar hiç olmuyor hemen doğuya bayan öğretmen göndermemek lazımmış şuan karşımda olsan senin kafanı koparmıştım yeter bu ayrımcılık

configure

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Doğu batı ayrımı yok. Ş.refsiz her yerde ş.refsiz. Bu il'e görede bölgeye görede değişmez.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255

istanbul çok mu güvenli sanki. yurdumun en güvenli yeri ege ancak oranın da kapasitesi belli

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Yorum yapacak söz bile bulamıyorum ! .
Bunları önce köpeklere atıcaksın o kadın nasıl çırpınırken ne hissediyorsa anlasınlar sonrassında da hadım edilsinler zaten 3-5 kez yapılırsa daha cesaret edemezler !

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Bu durumlarda Adamları canlı yayında hadım ediceksin !

ulass09

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bunları toplumdan temizlemenin en güzel yolu eğitim bence, bi arkadaşın dediği gibi bayan ayrımı yaparak deil dahada sosyalleştirerek olur ancak. Yoksa siz kesin, hadım edin ardı gelir.

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
ul.n doğuya geldimi hepiniz aslan kesiliyorsunuz batı bu olaylar hiç olmuyor hemen doğuya bayan öğretmen göndermemek lazımmış şuan karşımda olsan senin kafanı koparmıştım yeter bu ayrımcılık

kırk haramilerin sözü vardı "asmak kesmek kelle uçurmak... eğitim şart"cümleyi düzgün okursan anlarsın anlamazsan tersten oku..

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Eğitim şart ama bunlara hızlandırılmış eğitim uygulamak lazım. Alacan eline kamçıyı, kırbaçlaya kırbaçlıya, kafalarına sopayla vura vura zorla öğretecen.

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91

Doğuyla ne alakası var anlamadım özeliklede doğu adını kullanıyorsun istanbulda günde kaç kişi tecavüz hırsızlığa karşı maruz kalıyor haberin varmı?

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
osmanlı da kanun varmış..Bugünkü kanunlar ve diğer hareketler pek te inandırıcı caydırıcı değil.hırsızın elini , yalancının dilini ... son 10-12 yıldır bu olaylar arttı,sormak lazım niye diye !!öncesinde yok deil ancak bu kadar değildi.şimdi adam giriyor çıkıyor ..ne cesaret. ben sicilime birşey işlemesin diye , bişey i yapmadan 10 kere düşünürüm...Avrupa ya gidin Türk üm diyin adamlar öncelikle ooo ottoman diyor .. Adamların bir saygısı sevgisi var,sonsuz..

Majeste

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Avrupa ya gidin Türk üm diyin adamlar öncelikle ooo ottoman diyor .. Adamların bir saygısı sevgisi var,sonsuz..
Hadi canım. :D Eline, eteğine sarılıp öpmeye çalışmıyorlar umarım. :D Osmanlı'nın uyguladığı cezalar, onun övünülecek tarafları değildir. Avrupalı saygı duyuyorsa da, o cezalara saygı duymuyordur. Çünkü Avrupalı onlardan kurtulmak için çok çaba verdi. (bkz. Fransız İhtilali)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
millet edepsizlikte çığır açtı, Osmanlı' ya laf uzatacak kadar.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Bir daha benim yazdığım mesajlara cevap yazma, ben de senin yazdıklarına cevap yazmayacağım, hangi konu olursa olsun.

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
İdamı savunuyorum. Kısas, esas olmalı. Suçu ispatlananı asmalı.
Demokrasiden bahseden terbiyesiz ülkelerin, terbiyesiz yönetimleri (Avrupa!) idam edemediğini, idam etsin diye Amerikaya gönderiyor.
Zorla idam' ı kaldırdılar Türkiye' de. Bence idam gelmeli. Hem de çabucak.
Yeter artık, insanın aklı almıyor, yüreği dayanmıyor. Sapıkların 3-5 sene yatıp yanımda, yakınımda dolaşmasını istemiyorum!!!