Tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

M.Sogut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese iyi forumlar diliyorum arkadaşlar. gerçekten çok çok bilgili arkadaşların varlığını gördüğüm için fikirlerinizi almak istedim. yeni bir cep telefonu almak istiyorum. android. ancak çok fazla model olduğu için ve ben pek bilgili olmadığım için sizlere sormak istediğim. telefonda öncelikli isteğim şık durması ve sağlamlığı. onun dışındaki özellikler herhangi bir kişiyi tatmin etmeye yetsin yeter kanaatindeyim. aklımda lg g3 z3compact m8 vesaire pek çok modele bakma sonucunda lg g3 var. ancak beni ve bu bilgiye ihtiyacı olanları bilgilendirirseniz çok memnun olurum

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Ben akıllı telefondan anlamam. Yarım akıllı telefonum var 2730 classic bence onu al tavsiye ederim. Samsungdan uzak dur iphone tavsiye ederim yakın çevremdekiler çok memnun samsungdan şikayetçi. LG Sony tavsiyemdir

ccosan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok geniş bir yelpazede tavsiye bekliyorsunuz bence öncelikle kendinize bir fiyat aralığı, telefon boyutu, telefonu hangi amaçla kullanacağınız gibi kriterler belirlemelisiniz.

M.Sogut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yukarıda da belirttiğim üzere çok fazla koşul aramıyorum. performansı,kamerası,ses kalitesi vs herhangi birine yetecek kadar olması benim için yeterli. şık durması ve sağlamlığı en önemli etkenler benim için. yanlış anlaşılmasını istemem lakin fiyat olarak bi sınırlama düşünmedim. lakin note 4 ip 6 gibi telefonlar alıp bi telefona 2500 lira vermek de hoşuma gitmez :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

note 3 ün n9005 modeli kız arkadaşımda var. bu antutu denen programda 44000 puan aldı. performansı etkileyici. ama en önemli kriterimi karşılamıyor ne yazık ki. bence çok çirkin bir telefon görünüş olarak

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Buyuk ekran için Note 3

Diğer her şey için Motorola Droid turbo ve Nexus 6 öneririm, xperia z3 compact da çok daha iyi seçim olurdu..

Az para vermek isterseniz samsung grand 3 bekkemenizi öneririm

ccosan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O zaman şunu söyleyeyim şimdi param olsa hiç düşünmeden Samsung Galaxy Alpha alırdım. Şıklığı, hafifliği ve de performansı çok iyi. Telefonu elinize alınca verdiği o güzel hissi siz de hissedersiniz. Ben bunun üzerinde bi düşünün derim.

Ritchie

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Lg g3 QHD ekrana sahip gereksiz bi israf çok batarya yer sıfır çerceve pek sağlam durmuyor ip6 da oldugu gibi. M8 güzel telefon kamera donanımı piyasanın en iyisi bence ama arayüzü farklı sana hoş gelmeyebilir bi kurcala önce. Bence senin aradığın telefon z3 compact şık ve sağlam herseyiyle memnun edici batarya ve performans kralı tavsiye ederim ve fiyatı da uygun diğer seçeneklerine göre, onlada dock alırsın yada müzik için güzel bi kulaklık tadından yenmez