Tavsiye ettiğiniz e-ticaret sistemi?

ndm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

Profesyonel bir e-ticaret sistemi arıyorum. İstediğim özellikler:

• Sanal POS altyapısı
  • Farklı tema seçenekleri
  • Hediye çeki ve puan sistemi

Ideasoft'un yazılımı güzel ama biraz pahalı gibi. Başka öneriniz var mı?

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Tavsiyeleri bende bekliyorum..
Opencart kullanıyorum ben ama bakalım neler çıkacak...

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
çalıştığım firma promist'in e-ticaret çözümünü kullanıyor. tasarım olarak çeşitleri var ancak eski stil şeyler. fakat sistemleri sorunsuz çalışmakta hediye çeki sistemleri var ayrıca teknik destekleri oldukça hızlı

ndm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önerin için teşekkürler. Promist'te pek çok özellik var gibi. Ancak siteleri amatörce olmuş. Çok güven vermedi. Yine de alternatifler arasında.

Bu iş için 750-1000 TL bütçe ayırdım. Profesyonellik önemli. Bizi fazla uğraştırmamalı. Yoksa dediğiniz gibi ücretsiz e-ticaret sistemleri de var.

unattended

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bende çok araştırdım senin gibi :) Şuan Met-ay'ın e-ticaret sistemini kullanıyorum. Bir incele. %100 iyimi dersen? Tabikide hayır. Bu işin en professionalleri yıllık en az 1500 $ + KDV'den başlıyor. Hatta Pro versiyonları 5000$ ı buluyor. Benim kullandığım aylık 30 $ + KDV . adamların sistemi dediğim gibi %100 değil, ama parasının hakkını veriyormu dersen, bu paraya ancak bu kadar olur. Ben sitemde Altın-gümüş gibi takı ürünleri satıyorum. Yani işim baya zor. Hazır temalarını beğenmediğim için sitenin bütün tasarımını elimden geldiği kadar elden geçirdim. Onların temasından hiç birşey kalmadı. e-ticaret hakkında birikimlerimi sonuna kadar paylaşmak ve fikir almakta isterim.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,032
Sitenin adresi nedir?

unattended

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bende opencart a geçtim. yıllık dünyanın parasını vermeye gerek yok. hem açık kaynaklı yazılımlar geliştirilmeye müsait.

birdert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kobimaster'ı tecrübe eden birisi olarak kesinlikle almayın derim. çalışmayan paketlerinin yanında iptal güvenceniz de yok. belirtilen iptal sürecini zaten kurumları geciktirerek tüketiyorlar. netıcede sistemin açıklarını farkettıgınızde iş işten geçmiş oluyor