Tatil planı yaptınız mı?

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,930
Uzun süreli tatil planım yok. İstanbula yakın bir yerlere gideceğim belki kefken olabilir oda 3-4 günlüğüne. Geçen sene hiç tatil yapamadım bu sene kaçırmam.

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Uzun süreli tatil planım yok. İstanbula yakın bir yerlere gideceğim belki kefken olabilir oda 3-4 günlüğüne. Geçen sene hiç tatil yapamadım bu sene kaçırmam.
3 4 gün bile olsa çok iyi geliyor...

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,114
N

Resimlerdeki gibi yemyeşil mi....
Evet heryer yeşil. Dağlar Vb. Gözüküyor. Fakat benim bulunduğum mahallede. Dörtbir yan bina. Sabah fotoğrafını atarım. Köylerine giderseniz çok güzel olur. Köyleri heryeri ormanlık. Bu fotoğraf mesela doğru. Hopa küçük biryer. Gerçekten yeşillik görmek istiyorsanız köylerine gidin. Tabi biz alışık olduğumuz için. Sizin ne kadar yeşillik istediğinizi bilemiyoruz :) Zaten köyleri fazla uzak değil. En fazla 15KM Vb. Oluyor. Başoba köyüne bulunduğum mahalle 4-5 Km uzaklıkta.
images.jpeg

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Evet heryer yeşil. Dağlar Vb. Gözüküyor. Fakat benim bulunduğum mahallede. Dörtbir yan bina. Sabah fotoğrafını atarım. Köylerine giderseniz çok güzel olur. Köyleri heryeri ormanlık. Bu fotoğraf mesela doğru. Hopa küçük biryer. Gerçekten yeşillik görmek istiyorsanız köylerine gidin. Tabi biz alışık olduğumuz için. Sizin ne kadar yeşillik istediğinizi bilemiyoruz :) Zaten köyleri fazla uzak değil. En fazla 15KM Vb. Oluyor. Başoba köyüne bulunduğum mahalle 4-5 Km uzaklıkta. Ekli dosyayı görüntüle 103318
Yaaa çok teşekkür ederim uzun uzun yazmışsın. Çok isteriz köyleri gezmeyi ve ordan Batum a geçmeyi :)

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,114
Açılır bence yaa yaza... açılsın :)
Vaka sayısı azalmaya başladı. Yasaklar gevşemeye başlar yakın zamanda. Fakat Giriş-Çıkış için biraz şüpheliyim. Çünkü Batum sınır kapısı çok aktif kullanılıyor. Şehirler arası yolculuk gibi :)

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Tatil mi yıllardır pikniğe bile gitmiyoruz tatil nasıl bişey ki.

arruabarrena

Asistan
Reaksiyon puanı
13
çanakkale / lapsekide yaşıyorum küçük ve denize kıyısı olan sakin bi yer bedavadan tatil :D

Didem Ergin

Profesör
Reaksiyon puanı
2,343
Vaka sayısı azalmaya başladı. Yasaklar gevşemeye başlar yakın zamanda. Fakat Giriş-Çıkış için biraz şüpheliyim. Çünkü Batum sınır kapısı çok aktif kullanılıyor. Şehirler arası yolculuk gibi :)
Giriş çıkış çok kolay diyorlar. Doğru dimi :)