Tatil planı yaptınız mı?

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
Vaka sayısı azalmaya başladı. Yasaklar gevşemeye başlar yakın zamanda. Fakat Giriş-Çıkış için biraz şüpheliyim. Çünkü Batum sınır kapısı çok aktif kullanılıyor. Şehirler arası yolculuk gibi :)
Millet haldır haldır yurtdışına seyahat edip duruyorken şehirler arası yolculuk mu salgını tetikleyecek?
Ceza kesiyorlarsa dikkat etmek lazım.

_X_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,545
Arkadaşlar Gerek Siz Gerekse Çevreniz Yurtdışına Gelmeyin. Şahsen Tavsiye Etmiyorum. Bakmayın Burdan Vaka Artışı Haberi Olmadığına Herzamanki Gibi Bir Olay Havadis Sağır Sultan Duymayana Kadar Haberleştirilmiyor.
Ayrıca Eylül Ay'ı İçin 2. Dalga Muhabbetleri Var Dikkatli Olun.

İsimyok08

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
6,211
Millet haldır haldır yurtdışına seyahat edip duruyorken şehirler arası yolculuk mu salgını tetikleyecek?
Ceza kesiyorlarsa dikkat etmek lazım.
Hocam galiba yanlış okudunuz. Batum için giriş-çıkıştan bahsettim.

İsimyok08

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
6,211
Hocam resmi olarak kuralları kontrol edin.
Ceza kesmiyorlarsa riske girmeden yolculuk yapabilirsiniz.
Hocam Batum kapalı. Hatta üst katta Gürcü bir komşumuz oturuyor. Gürcistan'a gidemiyor. Kapıların açılmasını bekliyor.

Didem Ergin

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Arkadaşlar Gerek Siz Gerekse Çevreniz Yurtdışına Gelmeyin. Şahsen Tavsiye Etmiyorum. Bakmayın Burdan Vaka Artışı Haberi Olmadığına Herzamanki Gibi Bir Olay Havadis Sağır Sultan Duymayana Kadar Haberleştirilmiyor.
Ayrıca Eylül Ay'ı İçin 2. Dalga Muhabbetleri Var Dikkatli Olun.
Yurtdışında mı yaşıyorsunuz?

023

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,606
Money?

_X_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,545
Yaşadığınız yerde durumlar nasıl peki?
%80-90 Oranında Normal.
Fakat Avrupanın Sağlık Konusunda Çok Geride Olduğunu Unutmayın.
Örnek Vermek Gerekirse Kaldığım Binada 2 Komşu Koronalıydı Hiçbir Önlem ve Karantina Olmadı. Bunu Gibi Çok Örnek Var. Hastahanelerde Seçmece Davranıyorki Her Koronalı Hastayı Kabul Etmiyorlar.
Bu Anlamda Kimbilir Dışarda Ne Kadar Koronalı İnsan Var Düşünün Artık.

Hocam Birşey Farkettim Sizin Mesajlar Birleştirilmiyor?
Standart Üye Olmadığınıda Farkettin mi ?

cengaver51

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
169
Bu konuda yalan söylenmez diye düşünüyorum
bu ülke marshal yardımı ile boyunduruk altına girdi malesef
umarım hükümetleride bizim seçmediğimizi biliyorsundur diye umyorum Marshall yardımı aldığımızzdan bu yana bu ülkeyi yönetenleri halk değil siyonlar seçer sağlık eğitim sanayi ekonomi onların elinde sana gösterilene inanırsan yandık vallahi
marsada yol yaptık biliyon değilmi 4 şeritli uçan tankımızda var yersen tabiii
bu ülkeye ATATÜRK den sonra türk devlet adamı gelmedi nutuk okuyun tavsiyem neden okullarda nutuk okutulmadığını merak ettinmi hiç uyanmanı istemez siyonlar
tavsiyem siyon protokollerı nedır bunu araştır google yaz bulursun
dsö unicef bm ab bunlar abd nin malıdır semboleri bile anlam ifade eder şeytandan daha seytandır
bu günlük uyandırma servisi benden gerisini siz araştırın düzgün tarihçileri okuyun düzgün gazetecileri okuyun dzügün bilim adamlarını takıp edin az olsalarda doğruyu soyleyeni takip edin magazinsel yazar çizerden uzak durun
ATATURK'Ü maske olarak kullanan sözde ataturkcu olan krıptolardan uzak durun okuyun bolca bu pandemı bır fırsat herkese