Tarayıcıdan ses gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aslında hiç bi program indirmeye falan gerek yok. başlat menüsündeki hoparlör işareti tıklayın ve orda açılan penceredeki hoparlör işaretini tekrar tıklayın 'hoparlör özellikleri' diye bi pencere açılacak orada 'geliştirmeleri tıklayıp 'çevreyi' işaretleyin düzelmezse 'gelişmiş'i tıklayıp 'varsayılanları geri yükleyini tıklayın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ziyaretçiyim,
sorunu bende 1 haftadır çekiyordum; arkadaşlardan birinin dediği yöntemi denedim oldu,
youtubede bir video açın oynayadursun (nasıl olsa ses yok)
bilgisayarda saatin yanından ses butonuna sağ tıklayıp ses karıştırıcısını açın,
chrome kullanıyorsanız, chrome'u göreceksini karıştırıcıda (hangi tarayıcı açıksa o aktifdir orda)
sesin kısık olduğunu göreceksiniz (umarım görürsünüz)
sesi açın,
olay bitmiştir.
kayıt defteri felan çok uğraştım ama olmadıydı...
umarım sizin sorunda çözülür...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bazı bilgisayarlarda 4 kanallı ses mevcuttur. realtek hd audio yönetisinden 4 kanallı ses yerine stereo ya ayarlayınca sorun çözülür diye düşünüyorum..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aslında hiç bi program indirmeye falan gerek yok. başlat menüsündeki hoparlör işareti tıklayın ve orda açılan penceredeki hoparlör işaretini tekrar tıklayın 'hoparlör özellikleri' diye bi pencere açılacak orada 'geliştirmeleri tıklayıp 'çevreyi' işaretleyin düzelmezse 'gelişmiş'i tıklayıp 'varsayılanları geri yükleyini tıklayın." bu yöntemle çözüldü. teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Program ekle kaldırdan Flash Player Plugin'i kaldırdım sorun çözüldü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bendede aynı sorun var indiriyorum inşallah işe yarar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhabalar..
Bende bugün yeni bir usb oyuncu kulaklığı aldım onun ayarlarıyla uğraşırken bendede aynı sorun oluşmuştu tarayıcılardan ses gelmiyordu. sonra farkettimki
Denetim masasından Ses bölümünde Geçerli aygıt olarak ayarladığım kulaklık'ın gelişmiş ayarlarında Ses kalitesi 24 bit 96000 hz idi onu varsayılana çektiğimde sorun çözüldü belki sizde de sorun budur kontrol edin derim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Süpersiniz kafayı yiyordum ama sayenizde çözüldü.....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkdşlar bn de de şöyle bi sorun var youtubeden müzk çalıyo ama ses yk ses çıkşlrnı kontrl ettm ama yine de olmyo yardmcı olrsanz sevnrm :(

antimatter

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Biara bende bir ses problemi olmuştu, sistem sesleri geliyor ama müzik, film, internetteki videolardan ses gelmiyordu.
Böyle bir durum varsa;
Bilgisayarım a sağ klik / Yönet / Hizmetler ve Uygulamalar / Hizmetler / Windows Ses / Başlat ...
Burada kayıt altına almış olalım, birilerinin işine yarayabilir :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sağ ol muratflash allah senden razı olsun çok çok sağ ol :lol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende realtek yerine conexant smart audio hd var. Banada yardımcı olun 2 hafta oldu formatta attım ama işe yaramıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:glare: bilgisayardan çok anlamıyorum anlıyacağım şekilde yazar mısınız:hammer:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bende real tek kurulu oldugu halde öle yapıyor . banada bır çözüm bulun lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oha ya mevzu karıştırıcıya tıklamaktaymış bu kadar basitmiş sırf bu yüzden günlerce uğraşıp çözemedim diye yandexi bırakıp choroma geçmiştim eyvallah kardeşim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clap:meraba arkdaşlar ben genelde sorun bildirmem çünkü aynı sorunla karşılaşanın bi tek ben olmadığını tahmin ederek böyle forumlardaki yardımlaşmaları okurum bende teşekkür ederim :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam beyler ben bilgisayarda bu tarz bi sorun yaşıyorum bilgisayarımda skype internet explolerde ses var sadece googlede yok
internet explorerde açılan youtubde şarkı çalıyor fakat googlede açılan youtube facebook veya sinema dizi programlarından ses gelmiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar cevabını buldum. Denetim masasından hardware and sound a girin ardından en altta realtek hd audio manager var oraya girip ortada olan bir şey var yanında L(left) ve R(right) yazıyor. Onu iki taraftan birine alın düzelecektir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende de o sorun vardı dediklerinizi yaptım olmadı ne gariptir ki Realtek ği silince sorun çözüldü :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende youtubdan actıgım ses gelmiyor ama realtekteki deneme sesi falan geliyor yardım ederseniz sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende youtubdan actıgım ses gelmiyor ama realtekteki deneme sesi falan geliyor yardım ederseniz sevinirim

fatihcnky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adsız.png

Son mesajlar