Soru Taraftar Paketi Alınır mı Sizce?

mbuyukpolat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhaba,
Üyeliğimi tazelemek istiyorum da Digiturk taraftar paketi olarak şöyle bir kampanya gördüm cazipte geldi sizce almaya değer mi tek takımın maçları ulusal kanallar belgeseller çocuk felan da varmış aylık 79 TL'ye denk geliyor. Fikirlerinizi alabilir miyim?

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Arkadaşlar Merhaba,
Üyeliğimi tazelemek istiyorum da Digiturk taraftar paketi olarak şöyle bir kampanya gördüm cazipte geldi sizce almaya değer mi tek takımın maçları ulusal kanallar belgeseller çocuk felan da varmış aylık 79 TL'ye denk geliyor. Fikirlerinizi alabilir miyim?
Bence alınmaz.Bu ülkede futbol dahil bir çok unsur dibe vurdu.O paketi alacağına o parayı Netflix yada Disney plusa vermek bence daha mantıklı.

mbuyukpolat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Doğru diyorsunuz hocam Disney Plus'ın amacı nedir çok duyuyorum bugünlerde

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Doğru diyorsunuz hocam Disney Plus'ın amacı nedir çok duyuyorum bugünlerde
Disney plus aynı Netflix gibi aylık belli bir para karşılığında yabancı,yerli dizileri izleyebileceğin internet üzerindeki bir uygulama.

HakanÇ11

Asistan
Reaksiyon puanı
133
S Sport alsaydı Süper Lig ve Premier Lig'i fiyat açısından daha makul olacaktı. Harika spikerler, yorumcular (Erman Yaşar, Gökhan Abdik, Emre Özcan...) , yayın kalitesi...

Eğer futbol seviyorsanız üyeliği almanızı öneririm, korsan izlemeyin.

Yusufir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Eğer ücreti sizin için çok sorun değilse, kesinlikle alınır. Korsan izlemektense, yasal izlemek en doğrusu olacaktır.