Takip edilesi Youtube kanalları

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Andromedavor

Doçent
Iphonedo objektif biraz kinaye yapıyor her bünye kaldıramaz mizahını.
Evet kinayeli bir şekilde eğlenceli olmaya çalışıyor. Bunu yaparken sponsorsuz reklam yapmaya devam ediyor. Ayrıca genel itibariyle Sdn dahil bir çok İnceleme kanallıyla kinayeli! Bir şekilde alay ettiğini izledim. Yada bana bunlar denk gelmiştir 😊

lgsever

Profesör
Yasaklı
Süpermiş teşekkür ederim. 😊
Mesaj otomatik birleştirildi:

Takibe başladım. Bakalım

İphonedo'yu hiç sevmem. Yaptıkları kesinlikle objektif değil. Fanboyluktan öteye geçmiş bence

Mesela

Güzel
iphonedo bence kesinlikle fanboy değil bunu ilk samsung telefon incelemesinde fark etmiştim tabi bazen şaka yapabiliyor ama o adam kadar iyi iş yapan yok.Malum, firma destek atmaz cihaz göndermez maazallah hiçbir şekilde laf atmayalım diyen kanallara göre çok çok daha iyi.

Evet kinayeli bir şekilde eğlenceli olmaya çalışıyor. Bunu yaparken sponsorsuz reklam yapmaya devam ediyor. Ayrıca genel itibariyle Sdn dahil bir çok İnceleme kanallıyla kinayeli! Bir şekilde alay ettiğini izledim. Yada bana bunlar denk gelmiştir 😊
Hakediyorlar ki söylüyor üsttede yazdığım şekilde aman tadımız kaçmasın şeklinde tavır alan tonla adam var.Adam dediysem yanlış anlama güçlü firmalara abi çekip gıkı çıknayan hasta adam modundaki firmalara da avaz avaz bağıran herifler kaale almayınız.

Andromedavor

Doçent
iphonedo bence kesinlikle fanboy değil bunu ilk samsung telefon incelemesinde fark etmiştim tabi bazen şaka yapabiliyor ama o adam kadar iyi iş yapan yok.Malum, firma destek atmaz cihaz göndermez maazallah hiçbir şekilde laf atmayalım diyen kanallara göre çok çok daha iyi.

Hakediyorlar ki söylüyor üsttede yazdığım şekilde aman tadımız kaçmasın şeklinde tavır alan tonla adam var.Adam dediysem yanlış anlama güçlü firmalara abi çekip gıkı çıknayan hasta adam modundaki firmalara da avaz avaz bağıran herifler kaale almayınız.
Bence inceleme sayısının azlığı onu kaliteli içerik üretmeye yönlendiriyor. Android tarafında çıkan cihazların çokluğu daha fazla içerik üretmeye ve aynı zamanda rakiplerin çokluğundan dolayı hızlı olmayı gerektiriyor. Telefonların kutu açılışı, incelemesi ve karşılaştırmaları. bunların içinde bide kamera karşılaştırmaları, pil ekran gibi ayrıca ayrıntılı incelemerde geliyor. Bunların çokluğu tabiki biraz kaliteye yansıyor. ben yinede beğiniyorum. mesela örnek vereyim 3 haftadır İphonedo video atmamış sanırım İphone 12 için hazırlık yapıyordur. :) Bu süre zarfında SDN saydım tam 56 içerik üretmiş. Sen kıyasla artık.

lgsever

Profesör
Yasaklı
Bence inceleme sayısının azlığı onu kaliteli içerik üretmeye yönlendiriyor. Android tarafında çıkan cihazların çokluğu daha fazla içerik üretmeye ve aynı zamanda rakiplerin çokluğundan dolayı hızlı olmayı gerektiriyor. Telefonların kutu açılışı, incelemesi ve karşılaştırmaları. bunların içinde bide kamera karşılaştırmaları, pil ekran gibi ayrıca ayrıntılı incelemerde geliyor. Bunların çokluğu tabiki biraz kaliteye yansıyor. ben yinede beğiniyorum. mesela örnek vereyim 3 haftadır İphonedo video atmamış sanırım İphone 12 için hazırlık yapıyordur. :) Bu süre zarfında SDN saydım tam 56 içerik üretmiş. Sen kıyasla artık.
Ya tabiki haklısın dediklerine katılıyorum ama başka değişkenler de var.Mesela kendisini en büyük teknoloji 'haber' sitesi olarak gören ve ofisinde bir sürü kişi çalışan sdn nin bu kadar içeriği hazırlaması normal.Yani olması gereken bu.Ama ben senin dediklerinin haricinde şuna kızıyorum.Firmaların ikinci ağızı olacaksan insanlara bunu belirt.Öyle teknosada bana reeder,general mobile öneren tipler gibi saman altından reklam yapma.Mal olmayan herkes bilir amacının ne olduğunu.Benim kızma sebebim insanları ahmak yerine koymaları.Yoksa tabiki dediğin gibi android tarafı derya deniz hangi yöne dönsen yeni ürün çıkarmış oluyor.Bunu da o kadar detaylı inceleyemeyebilirler bazen.

EFI Shell

Dekan
Ayhan Tarakçı:

epsilon06

Profesör
Recep Bayraktar kanalını köpek seviyorsanız tavsiye ederim😀 Youtube 'u çok sevmiyorum düzenli takip ettiğim kanalda pek yok ama recep abiyi ve köpeklerini izlemek eğlenceli geliyor😀Ayrıca Mehmet Kanur kardeşimizin kanalınıda tavsiye ederim :)

Son mesajlar