Takımların Facebook Taraftar Sıralaması

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Temmuz ayı itibari ile;

fbfans.jpg

İlk 10'da 3 Türk takımı. Bu da ne kadar facebook hastası olduğumuz anlamına geliyor. Ve eminim ki binlerce Türk; M. United, Barcelona, Chelsea vb. takımlarına da hayran. Onları da sayarsak...

Kaynak: http://www.futebolfinance.com/futebol-finance-facebook-rankings-2011-julho

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Kendi hesabıma baktığımda dahi 158 bin küsur kişilik Mersin İdman Yurdu sayfası ile 154 bin küsur kişilik Orduspor sayfasının olmadığını görüyorum. Belli bir kriter mi var ki?

alsec_

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kapak.Yok 25-30 milyon taraftarımız var yok biz cumhuriyetiz yok feberbahçe Türkiye'dir. :D :D :D

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
1.5 sene öncesine kadar Tüm facebook taraftarları bazlı spor bölümde Galatasaray her zaman 1.di. Fenerbahçe 2. Birden bunların klüpleri (özellikle Barcelona) Resmi sitesinde taraftarlarına facebookta fan sayfasına üye olarak 1. olmalarını istedi böylelikle İspanya basınına da konu oldu. Derken kısa sürede Liderliği devraldı. Diğerleri de bunları izledi.

Şimdiki farka bakıyorum da bayağı çok. Galatasaray 2 Milyona geldiğinde Barcelona ve Manchester 800 binleri zorluyordu.

alsec_

Doçent
Reaksiyon puanı
4
İlk 10'da 3 Türk takımının olması güzel evet bakma internet sitelerindeki o söze, bunların hayatı kibir .Ama az kaldı

Beni de çok mutlu eder ilk 10 içinde Türk takımlarının yer alması..Ama bu Fenerlilerin yaptığı kibirlilik çok antipatik yapıyor kendilerini...

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Fenerlilerin yaptığı kibirlilik çok antipatik yapıyor kendilerini...

Her zaman dillendirmek istediğim bir cümledir. Fanatizmi hiç sevmem fakat Fenerbahçe taraftarlarının kendi aralarında olağanüstü kötü ve haksız olduklarında bile kendi kendilerini tatmin eden bir egoları bulunmaktadır. Kişisel düşünmüyorum çoğu Fenerli arkadaşımda böyle düşünür. Çok ayrıcalıklı olduklarını ifade ederler. Kötülemek için yazmıyorum fakat Fener fanatizmi gerçekte böyle. Facebookta 1.lerken en büyük taraftar topluluğu bizi dediler diğerleri şöyle böyle diğer takım aldı 1.liği önemli olan 1. olmak değil dediler. Şimdi GS liderliği başka takımlara devretti aynısını da onlar diyor. 1.lik önemli değilmiş. Madem değil liderken neden böbürleniyorsunuız.