Tablet'te Okumak İçin Dergi Satın Alır mıydınız?

Bu konuyu okuyanlar

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Bende almazdım. Bir arkadaş üşlemizde en çok satan PC dergisinin Almanca ve 3 ay sonraki sayısını bulup pdf indiriyordu. Artık basılı dergininde illegalide var.

ender1genc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bir pc dergisine üyeyim; eğer o dergi dvd sini ve pdfini şifre ile satın alıcıya sunsa (tabii daha uygun bir fiyat ile) tabletim yok ama yinede alırdım.

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Teknik ve üst seviye programcılık içeren bir dergiye hayır demem. Ama ciddi manada üst seviye bir dergi mesela C++ ta template lar ile yaygın kütüphaneleri anlatan bir dergi süper olurdu. Zira Javacı arkadaşlar da Android gibi ortamlar için uygulama geliştirmede yardımcı olacak yazılar olması, robotik uygulama örneklerinin olduğu ve Türkiye de bilişim sektöründen insanların yazılarının olduğu bir dergi. Kısacası tüketicilikten üreticiliğe hizmet eden bir dergi. Diğer türlü SDN yeterince iyi Ecevit Abi basılı yayıncılıktan online ortama geçmişse bir bildiği vardır derim. Gidip de bazı ücretsiz dergiler olmasına rağmen dergicilik yolunda gidilmemesine sebep olarak insanların ilgisizliği ve daha güncel haberleri okumak istemesi olarak düşünüyorum.

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bizim okulun kütüphanesine her türlü haftalık aylık dergi geliyor zaten bedava okuyorum bol bol :) almazdım herhalde..

Son mesajlar