Tablet Otg sorunu

Bu konuyu okuyanlar

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar tabletimi yeni aldım Mobee S1600 HD tablette OTG kablo takılan 1 tane yer var sadece android telefonlarımızda da olan şarj bağladıgımız o ğirişten adını bılmıyorum o yuzden OTG kablo takılan yer diyorum. konu şu klavyeli kılıfımda var kılıfı kullanmak ıcın kablosunu taksam, mouse takamıyorum mouse taksam klavye takamıyorum :( bunun için bir çözüm var mı ? hani çoklu USB portları varya onu gibi mesela.

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
niye kimse ilgilenmiyor ??

mmrtylmz

Doçent
Reaksiyon puanı
45
Arkadaşlar tabletimi yeni aldım Mobee S1600 HD tablette OTG kablo takılan 1 tane yer var sadece android telefonlarımızda da olan şarj bağladıgımız o ğirişten adını bılmıyorum o yuzden OTG kablo takılan yer diyorum. konu şu klavyeli kılıfımda var kılıfı kullanmak ıcın kablosunu taksam, mouse takamıyorum mouse taksam klavye takamıyorum :( bunun için bir çözüm var mı ? hani çoklu USB portları varya onu gibi mesela.

Usb çoklayıcı alabilirsin. Veya kablosuz klavye mouse kullanabilirsin. Klavyen kılıfla bir ise usb çoklayıcı alman daha mantıklı.

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Dostum usb çoğaltıcı al yada üstteki arkadaşların dediği gibi kablosuz modellere bakmalısın.

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar usb cogaltıcım var ama klavyenin girişi andrid telefon şarj ucu gıbı :/ benim asıl merak ettiğim bu andrid telefonlarımızda ki o şarj gırısını cogaltan bi alet var mı ?

Duhan.Soysal

Müdavim
Reaksiyon puanı
184
arkadaslar usb cogaltıcım var ama klavyenin girişi andrid telefon şarj ucu gıbı :/ benim asıl merak ettiğim bu andrid telefonlarımızda ki o şarj gırısını cogaltan bi alet var mı ?
E sende ya usb ye çevir yada usb klavye al.

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam ekonomim iyi durum da olsa zaten hıc ugrasmam alırım ama paranın gözü kör olsun. peki USB ye nasıl çeviricem ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hocam ekonomim iyi durum da olsa zaten hıc ugrasmam alırım ama paranın gözü kör olsun. peki USB ye nasıl çeviricem ?

Duhan.Soysal

Müdavim
Reaksiyon puanı
184

Micro usb kısmını ( senin tabirinle otg ucu) kes elinde usb kablosu varsa bağla güzelce bantla kullan ;)

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ona ben dün baktım usb kablosunun ıcınden kucuk kucuk 4,5 tane kablo gecıyor ama klavyenin kablosundan 3 tane geciyor :D

Duhan.Soysal

Müdavim
Reaksiyon puanı
184
Evet Micro usb nin içinden de 5 kablo geçer. Rengi rengine bağlayacak sin işte çok basiy

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yanı ozaman renk uyumlu kabloları baglayayım peki boşta kalan kablolar problem degıl mı ?

yanı ozaman renk uyumlu kabloları baglayayım peki boşta kalan kablolar problem degıl mı ?

Duhan.Soysal

Müdavim
Reaksiyon puanı
184
Evet. Boşta kablo kalmıyor sadece koruma için folyo gibi bişi kalıyor

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam mıcro usb de 4 kablo var klavyenin de 3 kablosu var :/

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
resmi çekmeyi denedim ama cok ınce bı kesik yaptıgım ıcın farkedilmiyor , garantiye gidecek dun aksam resmı guncel fırmeware yukledıkten sonra ekran yarım oldu ve dokunmatik karıstı :( ama dedıgın gibi 4 kablo varmış kırmızının yanında bakır rengı farkedemedim ilk :) ama bu sefer de renkler farklı bazı renkler uyuşmuyor :/

Duhan.Soysal

Müdavim
Reaksiyon puanı
184
resmi çekmeyi denedim ama cok ınce bı kesik yaptıgım ıcın farkedilmiyor , garantiye gidecek dun aksam resmı guncel fırmeware yukledıkten sonra ekran yarım oldu ve dokunmatik karıstı :( ama dedıgın gibi 4 kablo varmış kırmızının yanında bakır rengı farkedemedim ilk :) ama bu sefer de renkler farklı bazı renkler uyuşmuyor :/
Son durum ne? Yardıma gerek varmı?

burbero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tableti iade ettim :) Artes QD1002 almayı düşünüyorum şimdi :))

Son mesajlar