Symbian Kullanıcıları Anna'yla Buluşuyor!

kelestemur

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Symbian'cılar Anna'yla Buluşuyor!

Nokia'nın Symbian işletim sistemli akıllı telefonları için en yeni güncellemesi olan Symbian Anna Türk kullanıcılarla buluşuyor. Nokia kullanıcıları bugünden itibaren Anna'yı yükleyebilecek.

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
5800 icin de guncelleme mumkun mu yoksa sadece adi gecen telefonlar icin mi gecerli?

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Tanıştım geçenLerde,çok güzel iyi oLdu.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
5800 icin de guncelleme mumkun mu yoksa sadece adi gecen telefonlar icin mi gecerli?
5800'a Anna yok. v60 güncellemesi var ama o da ertelendi. C6'da ki gibi kısa yollar, ev ekranları bekleniyor. Anna sadece Sym.3'lü cihazlar için.

fraud3

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Özellikle web tarayıcısında çok büyük hızlanmalar var.Menü geçişleride çok daha hızlı.Keşke N8'de de aktif edilebilecek bir NFC teknolojisi olsaydı :(

xismailaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ben de Nokia C6-01 telefonuma Anna güncellemesini yükledim. Güncelleme bitmeden yavaştı ama tamamen güncellenip yeniden başlatınca süper oldu. Daha hızlı olduğunu gördüm en azından ;)
Tabi 3. parti programlar ve oyunlar aynı hızda. Güncellemeden sonra birkaç oyun da bozuldu ama zaten silmeyi düşündüğüm oyunlardı Angry Birds üçlemesi kalsın da ;)
Temaların ve ikonların yeni görünümleri de hoşuma gitti.
Ekran ve tuşları kilitleyen düğmeye basınca artık daha hızlı yanıt veriyor hem açarken hem kaparken.
Ayrıca kameradaki güncelleştirmeler de hoşuma gitti. Ayarlara kısayol eklenmesi süper fikir ;)

Açıkçası ben beğendim . . . Tavsiye ederim ;)

fraud3

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bu arada ben el ile wi-fi bağlantısına bağlanmadan internete giremiyorum?Eskiden otomatik bağlandaydı kendi kendine giriyordu interneti açtığımda, anna'yı yükleyince artık sormamaya başladı.wifi'de el ile de olsa bağlanabiliyorum ama operatör aracılığıyla bağlanamıyorum.Sanırım nerden yapacağımı buldum ama olmadı, nerden yapıcam bu ayarı?

edit: ayarı yaptıktan sonra kapayıp açtım oldu :D

saskin54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim N8 de güncellemeleri kontrol et diyorum güncelleme yok diyor sizinki yurt dışından gelmemi acaba ?

---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:20 ----------

Benim N8 de güncellemelri kontrol et diyorum güncelleme yok diyor.Sizinkiler yurt dışından mı gelme acaba ?