Symbian^3'lü Nokia'lar Günceleniyor!

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
N8im hala pr1.2 pr 2.0 ne zaman gelcek asıl onu bekliyom düz haldeyken bile klavye falan çıkıyormuş. Anna o pembe n8 deki görsel ise güzel.

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
N8 Hasret kaLdı hadi gel artık :p

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Nokia X6 yı unutmasın guncelleme de o zaman :D

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Konu başlığını görünce heyecanlandım, ta Ağustos'ta geliyormuş N8'e yuh arkadaş bu ne ya. :hammer:

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Evet Nokia'nın yeni N8'ler hazırladığı haberi de vardı 1 ghz işlemcili 512 bellekli falan. Yani bizimkilerde olması gereken şekilde. Fiyatı da aynı olur eminim. Son Nokia telefonum mu olur bilinmez ama son symbian'lı telefonumun N8 olacağı kesinleşti.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
simgelerini vs kullanıyoruz gözüm çok alıstı diğer temalar saçma gelir oldu :D gelsede denesek :)

---------- Post added at 01:11 ---------- Previous post was at 01:07 ----------

Ve Temmuzda cıkan annalı telefonların firmware'leri düşer temmuzda nete o zaman güncelleriz :D ağustosu kim bekleyecek :D

byyasin

Doçent
Reaksiyon puanı
5
5800 XM aldık. s60v5'i unutmasınlar...

Malesef hevesini kırmak gibi olmasın ama o cihaz için tam 2-3 ay güncelleme bekledim.
Yapmadılar sonra bi güncelleme yaptılar hayal kırıklığı :D Media Playeri güncellediler Oviyi güncellediler neye yarıcaksa :D

Arkadaşlarında dediği gibi son güncellemesini aldı o.

Telefondan sıkılıp farklılık aradığında sana tavsiyem C6 Firmware yüklemen yönünde olur nokiacep ve maxicepde felan baya var modlama olayları

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
Evet Nokia'nın yeni N8'ler hazırladığı haberi de vardı 1 ghz işlemcili 512 bellekli falan. Yani bizimkilerde olması gereken şekilde. Fiyatı da aynı olur eminim. Son Nokia telefonum mu olur bilinmez ama son symbian'lı telefonumun N8 olacağı kesinleşti.

işletim sistemi bakımından benim için sorun yok.ama win7 li çıkarsa süper olur.son bir düzenlemede ekran için yapılsa,n8 kusursuza yakın olur.ahh ahhh :)

onuryigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla 5800 xm aldık sözde iphone nun en buyuk rakibi olcaktı ne rakibi iphonun eline su dökemez nokia tarafından resmen kazıklandık ogun bugundur nokiayaya kılım. bide windows 7 le iş birliği yapıp biz symbianları unutması mendil gibi kullanıp çöpe atmasını kaldıramıyorum 5800 a keşke android kurabilmenin bi yolu olsaydı asla unutmuycam nokianın bu kazığını çok pişmanım aldığını bari adam gibi bi işletim sistemi yapsaınlar kasıntı olmayan falan ona guncellesek telefonu köklu dişiklikler içeren guncellemeler bekliorz bidaha evime nokia sokmam bundan sonra ii bişey yapmazsa biz nokia 5800 kullanıcılarına :(((