Süt fabrikasında süt banyosu yapılması

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,457
Hocam küçük işletmeler hep böyledir. Kurumsal olmayan yerler hep böyledir. Yaşınıza istinaden tahmin edersiniz diye düşünüyordum. Ben malzeme konan yere asma yatak yapıp ertuğrul izleyenini gördüm ne diyeyim.

firma sahibi değil yav. sallamayın o kadar. arkadaşlar bilinçsizce attığınız yorumlar kişilerin bilinçaltına işliyor. yeteri kadar araştırmadan direk gömmeyin. işin ucu torkuya kadar gitmiş. kaç tane ziraatçinin bir araya gelerek oluşturduğu ve onca emeğin karşılığının adına torku dendiği firmaya kadar gitmiş yani...

lütfen okuyun;
Birçok yerde firma sahibi diye geçiyor.

RevDeisDou

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
O sütü dökmüşlerdir yani sizin içtiğiniz süt değil bu. Akıl etmesi zor değil.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,506
Hocam ne olursa olsun hangi akla sütte banyo yapmak sığar?
Haklısınız böyle bir şey yapılmamalıydı.Ama neyse ki videoya çekmişler yoksa hiç kimse böyle bir şey yaptıklarını bilmeyeceklerdi.Ve de satılmaya devam edecekti. ?

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Peki benim bu konuyu okurken otobüsümün konya otogarında durması bu nasıl bir tesadüftür ??
Screenshot_20201105-214514_Maps.jpg

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,457
Sonra yok Konyalı'lar şöyle böyle muhabbetini görmekten sıkıldım artık. Bir insan yüzünden tüm şehire genelleme yapıyorlar.

Craigdiizzeer

Doçent
Reaksiyon puanı
959
Beyler belki bana kızabilirsiniz lakin sütle banyo yapan sadece bu insan değil. Arap prensleri de yapar. Vücuda sağlıklıymış.. Yani zenginlikte çığır açmak gibi bir şey bu. İnternete yazın süt banyosu ve bakın neler çıkıyor neler...
Mesaj otomatik birleştirildi:

@bunekalabalık bilerek yaptın de mi .d

Son düzenleme:

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Akşam haberinde haberin detaylarını izlerken fabrika sahibinin "O süt değil dezenfektan"demesiyle bir kez daha şok olduğum haber.Yetkililerde haliyle "yav he he "demiş olacaklar ki mühürlenmiş.