Survivor'da Dün Akşam Ödül Oyunu Ve Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,167
Reaksiyon puanı
625
Puanları
113
Yaş
23
Survivor'da dün akşam ödül oyunu ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Türkiye-Yunanistan formatıyla ekranlara gelen Survivor 2019'da dokunulmazlık oyunu kıran kırana geçti. İki haftada iki yarışmacısını kaybeden Türk takımı ile Yunan takımı haftanın birinci dokunulmazlık oyunu için kıyasıya mücadele etti. Öte yandan ödül oyununu kazanan takım moral depoladı. İşte, Survivor 2019'da haftanın birinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım...
Survivor'da 9 Mart akşamı gerçekleştirilen dokunulmazlık oyunu, heyecan dolu anlara tanık etti. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Büşra'nın fenalaşması, takım arkadaşlarını korkuttu. Peki, Survivor'da dün akşam dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte, dokunulmazlık oyununun galibi ve dün akşam yaşananlar
ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?
Survivor 2019'un 21. bölümde takımlar erzak oyununda karşı karşıya geldi. Türkiye ve Yunanistan takımı, un ve yağ ödülünü kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Karşılıklı alınan sayılarla skoru 9-9'a getiren takımlar, erzak için bayrak yarışında karşı karşıya geldi ve bayrak oyununda kazanan Türk takımı oldu.
BİL BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?
Ödül oyununun yanı sıra Türk takımının kendi arasında yapılan "Bil Bakalım" oyunu da ilgi çekti. Bil Bakalım'ın bu haftaki ödülü poğaça oldu. Kazanan yarışmacılar poğaçaları yiyerek moral depoladı. Bil Bakalım oyununun kazananı bu hafta "Erkekler" oldu.
DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?Yarışma programı Survivor'da bu akşam Türk ve Yunan takımları haftanın birinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Oldukça zorlu bir parkurda kıyasıya mücadeleye sahne olan oyununun sonunda kazanan Türk takımı, Yunan takımı karşısında 10-5 skorla galip ayrıldı.
SABRİYE'NİN ZOR ANLARI
Dokunulmazlık oyununda Dimitra ile karşılaşan Sabriye suya atlama konusunda tereddüt yaşadı. Arkadaşlarının iknasının ardından atlamayı kabul eden Sabriye, parkurda zorlu mücadeleyi kazanarak takımına da bir puan kazandırdı.
BÜŞRA'NIN ZOR ANLARI
Survivor Türkiye takımı oyuncusu Büşra, erzak oyunu öncesi yapılan seremoni esnasında fenalaştı. Büşra, tedbir amaçlı olarak hastaneye kaldırıldı.


Kaynak: Hürriyet
 

Son mesajlar

Üst