Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,170
Reaksiyon puanı
628
Puanları
113
Yaş
22
Survivor


Survivor 2019'da dokunulmaz oyunu heyecanı bu akşam yaşanacak. Survivor Türkiye - Yunanistan 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor Türkiye-Yunanistan'da takımlar haftanın 2. dokunulmazlık yarışı için ter dökecek.

Survivor Türkiye yeni bölümüyle bu akşam 20:00'de ekranlara gelecek. Survivor'da dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanacak. Ardından eleme adayları belirlenecek. Salı günü de SMS oylaması ile elenen aday belli olacak.
SURVİVOR 10. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Survivor Türkiye-Yunanistan'da takımlar haftanın 2. dokunulmazlık yarışı için ter dökecek. Öncesinde sürpriz bir yarışmanın olacağı Survivor Türkiye Yunanistan'ın 10. bölümü yine nefesleri kesecek. Survivor Türkiye-Yunanistan yeni bölümüyle bu akşam saat 20:00'de TV'de...
SURVIVOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Survivor 16 Şubat son bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için mücadele edildi. Survivor Türkiye Yunanistan'da haftanın ilk dokunulmazlığını 10-4'lük skorla Türk takımı kazandı.


Survivor son bölümde dokunulmazlık oyunu öncesi ise Türk ve Yunan takımları arasında erzak için ödül oyunu oynandı. Ödül oyununu 5-3'lük skorla Yunan takımı kazandı.

Kaynak: HT

 

Son mesajlar

Üst