Survivor Seda Demir Kimdir?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)Survivor 2017’de yer alacak isimler arasında yer alan Seda Demir, uzun süreden beri magazin gündeminde yer almıyordu.

Seda Demir’i Hatırladınız Mı?

Survivor Seda Demir ile birlikte önümüzdeki hafta itibari ile başlayacak. Yeni sezonun başlayacağı Survivor’da geri sayım başladığı gibi yarışmacılar da merak ediliyor.

Survivor Seda Demir olarak şu anda en çok aranan isimler arasında olan ünlü isim, daha önce Yaprak Dökümü adlı dizi ile tanınmıştı. Televizyon tarihinin en çok sevilen dizilerinden birisi olan Yaprak Dökümü’nde oynayan Seda Demir, oldukça pasif bir karakter olan Sedef rolünde karşımıza çıkmıştı. Ali Rıza’nın oğlu Şevket’e aşık olan fakat bir türlü açılamayarak tüm dizi boyunca platonik bir aşk yaşayan Sedef, narin yapısı ve güzelliği ile dikkat çekmişti.

Survivor Seda Demir İçin Uygun Mu?

Narin ve minyon yapısı ile dikkat çeken Seda Demir için özelikle Survivor’un uygun olup olmadığı sosyal medyada tartışıldı. "Bana çok şaşıranlar olmuş" diyerek sosyal medya hesabından eleştirilere karşı yanıt veren Seda Demir, oyunculuğunun yanı sıra spora önem verdiğini ve çok iyi bir sporcu olduğunu söyledi. Survivor için hazır olduğunu söyleyen Survivor Seda Demir, kişilerin kendisini hafife aldığını söyledi.
 

Son mesajlar

Üst